Środa, 22 Stycznia 2020 | Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Ewelina Niechwiadowicz SP nr 7

Najlepszy z najlepszych

Mateusz Orłowski ze swą nauczycielką p. Bożeną Jażdżewską.

Mateusz Orłowski ze swą nauczycielką p. Bożeną Jażdżewską.

12 maja w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, odbył się wojewódzki etap Pomorskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III szkół podstawowych, pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Do rywalizacji przystąpiło 63 uczniów wyłonionych z powyższego konkursu na etapie powiatowym. Najlepszym z najlepszych (zdobywając I miejsce) okazał się uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach – Mateusz Orłowski.

Koledzy z klasy Mateusza również spisali się na medal. Mikołaj Józefowski zajął III miejsce w Pomorskim Konkursie Matematycznym na szczeblu powiatowym, Jan Malinowski, zajął natomiast II miejsce w Pomorskim Konkursie Ortograficznym na etapie powiatowym i reprezentował szkołę na etapie wojewódzkim. Niewiele zabrakło, aby chłopiec znalazł się w pierwszej trójce.

Reklama | Czytaj dalej »


Ci trzej uczniowie uzyskali także wysokie noty w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” zdobywając:
J. Malinowski- Dużą nagrodę
M. Józefowski- Średnią nagrodę
M. Orłowski- Wyróżnienie I

Gratulujemy uczniom i ich opiekunce p. Bożenie Jażdżewskiej.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

10 komentarzy

~bobo
Zombie641 po wpisach na forum wynika ,że to ta Twoja klasa liczy dwie osoby. Mateusz i Ty.
Gdzie reszta klasy???
12 Czerwca 2011, godzina 09:32
~Zombie641

11 Czerwca 2011, godzina 18:48
~Zombie641
moja klasa rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 Maja 2011, godzina 17:18
~Zombie641
~bobo jestem dziewczyną
ja byłam n a ortograficzny m na 2 etapie ale nie przeszłam
21 Maja 2011, godzina 17:15
~0000000000000000000000000000000000000000
20 Maja 2011, godzina 21:37
~(nie) znajomy miki
gratuluję chłopakom i p.Jażdżewskiej
20 Maja 2011, godzina 21:35
~(nie) znajomy miki
ta klasa jest najlepsza wiem bo tam chodzę
20 Maja 2011, godzina 21:32
~KUL
niemożliwe... TO NIE UCZNIOWIE PRZEREKLAMOWANEJ SP3????
19 Maja 2011, godzina 20:08
~bobo
Możesz być dumny,że chodzisz do takiej fajnej klasy.
19 Maja 2011, godzina 17:40
ten mateusz,jasiu i mikołaj są z mojej klasy!

super!
19 Maja 2011, godzina 13:40

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 379.00 388.00 DKKDKK 55.70 57.20
EUREUR 420.00 429.00 RUBRUB 5.70 6.90
CHFCHF 386.00 401.00 NOKNOK 41.60 43.10
GBPGBP 495.00 506.00 SEKSEK 39.20 40.70
Aktualizacja: 2020-01-22 13:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 381.00 384.50 DKKDKK 56.20 56.90
EUREUR 422.00 425.50 RUBRUB 5.80 6.50
CHFCHF 391.00 397.00 NOKNOK 42.10 42.80
GBPGBP 497.00 503.00 SEKSEK 39.60 40.40
Aktualizacja: 2020-01-22 13:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy uważasz, że chojnickie samorządy powinny przekazać Fundacji Palium środki na remont hospicjum, w którym doszło do tragicznego w skutkach pożaru?




Ceny paliw2020-01-14

E95 E98 ON LPG
BP 4.89 zł - 5.18 zł 2.38 zł
Circle K 4.84 zł - 5.13 zł 2.32 zł
Lotos Optima 4.86 zł - 5.15 zł 2.32 zł
MZK - - - -
Orlen 4.89 zł 5.22 zł 5.18 zł 2.38 zł
PKS 4.87 zł - 5.16 zł 2.35 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.