Niedziela, 30 Kwietnia 2017 | Imieniny: Balladyny, Lilli, Mariana | Pogoda: 4°C, 1023 hPa, wiatr 3.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaOdyseja
Rozmiar tekstu: A A
Danuta Połom

Odyseusze w USA. ZS nr 7 w Melbourne

Drużyna Odyseuszy z Zespołu Szkół nr 7 w Chojnicach jest już na Florydzie. Przeczytajcie jak im się tam podoba:

"Wczoraj ok. godz. 17 dolecieliśmy do Orlando. Na lotnisku czekali na nas nasi gospodarze. Potem odbyliśmy jeszcze godzinną podróż samochodami, by w końcu dotrzeć do Melbourne. Tutaj jest pięknie, ale nie tak gorąco jak w Waszyngtonie, a to za sprawą bryzy znad oceanu. Nasze rodziny są bardzo miłe. Starają się, by niczego nam nie brakowalo. Dzisiaj spędziliśmy radosny dzień. Zorganizowano dla nas poolparty. Do naszych dzieciaków dołączyli Odyseusze z Florydy. Język nie stanowił żadnej bariery, by móc radośnie spędzić czas.

Reklama | Czytaj dalej »

Po południu wybraliśmy się do centrum handlowego. Wizyty w takim miejscu nie mogły podarować sobie oczywiście dziewczyny - w myśl dewizy - udane zakupy to udany dzień:) Wieczorem zjedliśmy razem kolację, rozmawialiśmy, poznając tym samym kulturę i zwyczaje amerykańskich rodzin. Jutro - podobno - wybieramy się nad ocean. Już nie możemy doczekać się tych pięknych widoków.

Pozdrawiamy nasze rodziny, przyjaciół, sponsorów i wszystkich chojniczan oraz naszą drużynę z II LO, ktora poznaje kulturę mieszkańców Kentucky".

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

7 komentarzy

~coach
Dzieki, Aniu i Bartku!!!
04 Czerwca 2011, godzina 04:12
Oceniono 1 raz -1
~AniaBartek_TARNÓW
Serdeczne pozdrowienia z Tarnowa dla przebojowej Pani Danusi!
Południe Polski jest dumne z sukcesu Północy )) Gartulujemy!
Czekamy na relacje z podróży i więcej zdjęć po powrocie do kraju
03 Czerwca 2011, godzina 22:28
Oceniono 1 raz -1
~Aaaa
Taki nauczycieli miec jak Danusia;] Tylko po zazdrościc;]
02 Czerwca 2011, godzina 18:54
Oceniono 1 raz -1
~No proszę, proszę..
Cóż za odważna Pani od języka polskiego..
Serdecznie pozdrawiamy Panią Danusię
02 Czerwca 2011, godzina 18:28
Oceniono 1 raz -1
~Szymcio ;]
No fajnie, a kiedy wracacie?
02 Czerwca 2011, godzina 15:31
Oceniono 1 raz 1
~gość
My też pozdrawiamy! Prześlijcie więcej ciekawych zdjęć! Ale macie odlotowo!!!
02 Czerwca 2011, godzina 10:14
Oceniono 1 raz 1
~123-y
Super, pozdrawiamy z Chojnice, uważajcie na REKINY !-Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !Więcej zdjęć !
02 Czerwca 2011, godzina 09:50
Oceniono 1 raz 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 382.00 392.00 DKKDKK 55.80 57.30
EUREUR 416.00 426.00 RUBRUB 6.30 7.40
CHFCHF 383.00 398.00 NOKNOK 44.20 45.70
GBPGBP 494.00 506.00 SEKSEK 42.80 44.30
Aktualizacja: 2017-04-29 18:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 386.00 390.00 DKKDKK 56.20 56.90
EUREUR 419.00 424.00 RUBRUB 6.81 6.82
CHFCHF 387.00 395.00 NOKNOK 44.70 45.40
GBPGBP 498.00 503.90 SEKSEK 43.30 44.00
Aktualizacja: 2017-04-29 18:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności w samorządach lokalnych?




Ceny paliw2017-04-27

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.58 zł 4.93 zł 4.42 zł 2.01 zł
BP 4.63 zł 4.99 zł 4.46 zł 2.03 zł
Lotos Optima 4.59 zł - 4.43 zł 2.01 zł
MZK 4.57 zł 4.77 zł 4.4 zł 2.07 zł
Orlen 4.59 zł 4.94 zł 4.43 zł 2.02 zł
PKS 4.59 zł - 4.43 zł 2.03 zł