Wtorek, 19 Listopada 2019 | Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła ch24 na komórkę
Strona głównaKultura
Rozmiar tekstu: A A
Tekst (aw), fot. MJ

Okudżawa w herbaciarni

W piątkowy (10.06) wieczór w Herbaciarni Kredenz odbył się recital Radosława Osińskiego i Ireneusza Drobińskiego "Kram z piosenkami".

Byli członkowie m.in. szantowej grupy Johny Tomala i poetyckiego Miru zaprezentowali chojnickiej publiczności szeroki repertuar. W piwnicznym klimacie w przeciągu dwóch godzin zabrzmiał Bułat Okudżawa, Aloszy Awdiejew, bluesowe ballady, rock czy szanty. Nie zabrakło również autorskich piosenek Irka Drobińskiego, który przy okazji przytaczał historię powstawania konkretnych utworów. Dodatkowym atutem koncertu stał się talent kabareciarski muzyków, dzięki któremu publiczność co chwila wybuchała śmiechem.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~majk
Fajnie grali,chodzę na wszystkie możliwe koncerty do herbaciarni.Za darmochę,dziękuję że ktoś robi coś za darmo. Pozdrawiam
13 Czerwca 2011, godzina 17:11
~ag
miki, może Ty coś zaprezentuj? Może to nie będzie żałosne?
Dobrze, ze są tego typu przedsięwzięcia! Brawo za pomysłowość!
13 Czerwca 2011, godzina 17:03
~Kasia
Byłam,fajny klimat,fajne mają chłopaki pomysły na siebie. Herbaciarnia jest obok fosy i bramy Człuchowskiej.
12 Czerwca 2011, godzina 18:44
~Delfina
Witam Koncert był na pewno udany. Założę się, że chłopaki dali "czadu" .Niestety nie mogłam być i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Może kiedyś będzie lokal gdzie wjadę i będę pierwsza na widowni)) Pozdrawiam Was chłopaki
12 Czerwca 2011, godzina 17:40
a gdzie to jest ta herbaciarnia ???
12 Czerwca 2011, godzina 17:25
~Lucjan
Zawsze bardzo sobie ceniłem występy Radosława i Ireneusza. To nasi dwaj rodzimi i autentyczni bardowie! Brawo chłopaki!
12 Czerwca 2011, godzina 09:39
~miki
to było żałosne
11 Czerwca 2011, godzina 23:24
~Iwa
Uważam, że koncert był bardzo udany, szkoda że ludzie nie doceniają takich miejsc i klimatów.
11 Czerwca 2011, godzina 23:03

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 384.00 394.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 425.00 434.00 RUBRUB 5.70 6.90
CHFCHF 384.00 399.00 NOKNOK 41.60 43.10
GBPGBP 496.00 508.00 SEKSEK 39.30 40.80
Aktualizacja: 2019-11-19 12:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 386.50 390.50 DKKDKK 57.00 57.60
EUREUR 427.00 430.50 RUBRUB 5.80 6.50
CHFCHF 388.00 395.00 NOKNOK 42.10 42.70
GBPGBP 498.00 504.00 SEKSEK 39.90 40.50
Aktualizacja: 2019-11-19 12:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za kolejnym etapem modernizacji stadionu miejskiego, tj. wykonaniem podgrzewanej murawy?




Ceny paliw2019-11-08

E95 E98 ON LPG
BP 4.91 zł 5.27 zł 4.92 zł 1.98 zł
Circle K 4.86 zł - 4.87 zł 1.87 zł
Lotos Optima 4.86 zł - 4.89 zł 1.91 zł
MZK 4.87 zł 5.07 zł 4.9 zł 1.97 zł
Orlen 4.91 zł 5.23 zł 4.92 zł 1.91 zł
PKS 4.88 zł - 4.9 zł 1.91 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.