Środa, 16 Października 2019 | Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła ch24 na komórkę
Strona głównaInterwencje
Rozmiar tekstu: A A
Tekst i fot. mz

Znak na opak

W zeszłą niedzielę (25.09) tablica z nazwą miejscowości Jarcewo stała odwrotnie. Po naszej interwencji tablica faktycznie wskazuje, gdzie rozpoczyna się wieś.

Jak poinformował Zdzisław Stormann, dyrektor Wydziału Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej, odwrócona tablica to wynik wandalizmu. - Tablica stoi już prawidłowo. A po niedzieli zostanie zamontowana poprzeczka i miejsce pod znak zostanie wybetonowane, żeby uniemożliwić jego wyrwanie czy obrócenie – zapowiedział dyrektor.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

6 komentarzy

~Biesol
WTF??
13 Stycznia 2012, godzina 22:03
Oceniono 2 razy 0
nooo niedługo samo to ze ktos tędy bedzie przechodził to juz bedzie wandalem! jaki łach,
29 Września 2011, godzina 16:05
Oceniono 1 raz 1
~Fiołek
Dziwię się, że najpopularniejszy blog w regionie nie zajął się tym tematem przed wami. Hej Larrysko, podeślij im, może wpadną na trop naprawdę bardzo poważnej afery! Myślę, że za obróceniem znaku może stać...
29 Września 2011, godzina 15:38
Oceniono 1 raz 1
A dla mnie zabawnie wyglądają te zdjęcia Traktuję to raczej jako ciekawostkę, wrzutkę z ładnym foto. Nie widzę tu zadnej sensacji np. rodem ze skandal 24 . polecam larrysie jak jej za mało.
29 Września 2011, godzina 15:32
Oceniono 1 raz 1
ale pierd********nie jaki wandalizm?? wy po prostu szukacie sobie tematu!!!! znak niema poprzeczki to byle wiaterek go moze przestawic a wy tu sensacji szukacie,skoro mowa ze brak poprzeczki to jaki tu wandalizm? ktos wykopał znak urwał po[przeczke i wkopał go spowrotem?? pomyslcie, a poza tym jezeli tam jest za głosno to juz policja jest zawiadamiana.a przy zabawie ze znakiem by nie była?? wandalizm hahahaha, zal ze wam sie chciało przyjechac nie zniszczony znak oglądac i twierdzic ze to oznaka wandalizmu, smiech na sali,ktos chciał zabłysnąc,
29 Września 2011, godzina 14:47
Oceniono 2 razy 2
~fsd
złapać winnego i dożywocie!!!!!!!!!!!!!
29 Września 2011, godzina 14:41
Oceniono 1 raz 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 384.00 396.00 DKKDKK 56.60 58.10
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.80 6.90
CHFCHF 384.00 399.00 NOKNOK 41.80 43.30
GBPGBP 487.00 500.00 SEKSEK 38.70 40.20
Aktualizacja: 2019-10-15 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 388.00 393.00 DKKDKK 57.00 57.70
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.90 6.70
CHFCHF 386.00 394.00 NOKNOK 42.20 42.90
GBPGBP 491.00 497.00 SEKSEK 39.30 40.00
Aktualizacja: 2019-10-15 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?




Ceny paliw2019-10-08

E95 E98 ON LPG
BP - - - -
Circle K - - - -
Lotos Optima 4.87 zł - 4.89 zł 1.87 zł
MZK 4.87 zł 5.17 zł 4.89 zł 1.97 zł
Orlen 4.9 zł 5.2 zł 4.92 zł 1.86 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.