Kowalik o wyborczym wyniku SLD
Kontynuujemy cykl rozmów z chojnickimi posłami z minionej kadencji. Dziś przed naszymi kamerami usiadł Jacek Kowalik, lider pomorskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Spytaliśmy posła o przyczyny tak słabego wyniku SLD w okręgu gdyńsko - słupskim oraz w kraju. W odróżnieniu od Grzegorza Napieralskiego za głównych winowajców nie uważa krytycznie nastawione media. Tak jak i pozostałych parlamentarzystów, zapytaliśmy o powody słabej frekwencji w minionych wyborach oraz o plany na przyszłość.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
14°C, 1019 hPa, wiatr 9.6 km/h | 
Polacy nie zarobią: kibice nie chcą u...
Nie żyje Donna Summer
Tusk z helikoptera sprawdza stan...

10 komentarzy
Ma więcej wspólnego z lewicą iż ty z rozumem. Zrób najlepiej doktorat z filozofii /nie koniecznie na KUL-u/, a potem zarób 1 milion- może ci "wyjdzie" i załóż własną partię.
Wtedy krytykuj!