Chojniczanin Roku 2011 - zgłaszajcie kandydatów!
W tym roku już po raz trzeci Czytelnicy portalu Chojnice24 wybierać będą Chojniczanina Roku. W pierwszej edycji plebiscytu wyróżniliście burmistrza Arseniusza Finstera. Za drugim razem uznanie w Waszych oczach zyskał człowiek, za sprawą którego w Chojnicach oglądać można coraz więcej dobrych spektakli, twórca Chojnickiego Studia Rapsodycznego - Grzegorz Szlanga.
Pierwszy krok w tym plebiscycie również kierujemy do naszych odbiorców. Kogo najlepiej zapamiętaliście z ubiegłego roku? Kto może pochwalić się osiągnięciami w różnych dziedzinach: polityce, sztuce, kulturze, nauce, sporcie, muzyce, działalności społecznej itp.? A może wśród wielu znanych od lat twarzy pojawiła się świeża krew, ktoś komu warto przyjrzeć się bliżej? Zachęcamy by swoimi pomysłami podzielić się z nami. Kandydatury na Chojniczanina Roku wysyłajcie na e-mail kontakt@chojnice24.pl, w tytule wpisując Chojniczanin Roku. Spośród nich wybierzemy te najczęściej powtarzające się. Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia. W lutym spośród nominowanych wybierać będziecie Chojniczanina Roku 2011. Zapraszamy do zabawy!
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
16°C, 1010 hPa, wiatr 3.2 km/h | 
Ojciec Rydzyk w Krojantach
Judoka Tomasz Kowalski miał wypadek w...
Kim jest pani Zuckerberg?
Letni koniec maja. Nawet 29 stopni
Tragedia na Mount Everest. Zginęło 3...

30 komentarzy
Sportowiec - Kajakarstwo - Olimpijczyk z Aten . Kajakarz na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Atenach zdobył dwa medale - złoto i srebro.