Projekt Aktywna Młodzież - zaproszenie do udziału
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ty i Ja” z Brus zaprasza młodzież w wieku od 15-19 lat do udziału w realizacji projektu „Aktywna Młodzież”. Projekt finansowany jest w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Programu "Równać Szanse 2011" ogłoszonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.
Projekt odpowiada na potrzebę organizacji miejsca i przestrzeni dla młodzieży w celu podejmowania przez nich aktywności plastycznej i samodzielnego działania na rzecz środowiska lokalnego. Organizacja spotkań, imprez kulturalnych pozwoli młodym ludziom nawiązać nowe relacje społeczne, rozwijać swoje pasje i zdolności, które mogą być przydatne podczas wyboru dalszej edukacji czy pracy zawodowej. Młodzież będzie miała również możliwość zapoznać się z technikami malarskimi na ceramice podczas warsztatów ceramicznych oraz przekazać swoją wiedzę osobom niepełnosprawnym.
Reklama | Czytaj dalej »
Celem pośrednim projektu jest edukacja regionalna oraz integracja z osobami niepełnosprawnymi.
Stowarzyszenie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie. Zgłoszenia można dokonywać w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Brusach, ul. Armii Krajowej 1, bądź u koordynatora projektu Iwony Januszewskiej pod nr tel.696959689.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
16°C, 1010 hPa, wiatr 3.2 km/h | 
Ojciec Rydzyk w Krojantach
Judoka Tomasz Kowalski miał wypadek w...
Kim jest pani Zuckerberg?
Letni koniec maja. Nawet 29 stopni
Tragedia na Mount Everest. Zginęło 3...

Brak komentarzy