Wtorek, 11 Sierpnia 2020 | Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny ch24 na komórkę
Strona głównaSport
Rozmiar tekstu: A A
tekst: M.O, fot: Ł.R.

Odbijali piłeczkę celuloidową

IX Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego w Tenisie Stołowym już za nami.

W mistrzostwach wzięło udział 65 zawodników i zawodniczek odpowiadając na zaproszenie organizatorów: świetlicy i Uczniowskiego Klubu Sportowego „ÓSEMKA” Chojnice działającego przy Gimnazjum nr 1. Uczestnicy turnieju reprezentowali Barcin, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Człuchów, Szczecinek, Konarzyny, Lipnicę, Bytów, Czarną Wodę, Gdańsk i Chojnice.

Zawodnicy rozgrywali pojedynki w 10 kategoriach OPEN. Kibice obejrzeli stojący na niezłym poziomie, widowiskowy tenis. Pasjonaci celuloidowej piłeczki rozegrali wiele emocjonujących spotkań udowadniając swoje rewelacyjne umiejętności.

Reklama | Czytaj dalej »

Podczas inauguracji obecni był radny miejski Bartosz Bluma.

Turniej został przeprowadzony tradycyjnym systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów, a w mniej licznych grupach – na zasadzie „każdy z każdym”. Rezultaty tego tenisowego maratonu są następujące:

  • Uczniowie szkół podstawowych klas I – III (6 zawodników):

dziewczęta:

1. Martyna Kowalska  - 76 SP Gdańsk

2. Rozalia Wierzchucka -  „Krajna” Sępólno Krajeńskie

3. Natalia Pasieka - UKS Konarzyny

chłopcy:

1. Stanisław Lemański - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

2. Tymoteusz Borlik - ULKS Kamień Krajeński

  • Uczniowie szkół podstawowych klasy IV – VI (18 zawodników):

dziewczęta:

1. Oliwia Rink - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

2. Agata Łożyńska - SP Barcin

3. Patrycja Rybacka - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

chłopcy:

1. Jacek Thomas - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

2. Przemysław Winowiecki - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

3. Andrzej Niegolewski  - „Krokus” Człuchów

  • Uczniowie szkół gimnazjalnych (18 zawodników):

dziewczęta:

1. Małgorzata Kosecka - UKS Konarzyny

2. Kinga Stanisławska - UKS Konarzyny

3. Weronika Kotuniak - Krajna” Sępólno Krajeńskie

chłopcy:

1. Borys Borlik - ULKS Kamień Krajeński

2. Kacper Karpiński  - AZS Gdańsk

3. Mateusz Rybka  - ULKS Kamień Krajeński

 

  • Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (8 zawodników):

1. Marcin Michalczewski  - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

2. Piotr Mojka  - UKS „Ósemka” Chojnice

3. Wiktor Przybyłka - „Krajna” Sępólno Krajeńskie

 

Dorośli: (15 zawodników)

  • Seniorki:

1. Magdalena Gasperowicz   - UKS Konarzyny

2. Joanna Koperska  - UKS „Ósemka” Chojnice

3. Marzenna Osowicka - UKS „Ósemka” Chojnice

 

  • Seniorzy do lat 40:

1. Michał Brieger  - UKS „Ósemka” Chojnice

2. Rafał Megger  - UKS „Ósemka” Chojnice

3. Patryk Lewandowski - SZSMTS Szczecinek

 

  • Seniorzy powyżej 40 lat:

1. Robert Kowalski  - Gdańsk

2. Antoni Biedziuk - Szczecinek

3. Andrzej Trapp - Bytów

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary
i medale ufundowane przez UKS 8 przy wsparciu Urzędu Miejskiego oraz starostwa Powiatowego w Chojnicach, a także nagrody rzeczowe i dyplomy przygotowane przez UKS.

Tradycyjnie już uhonorowano podczas ceremonii wręczenia nagród także najmłodszych zawodników turnieju: siedmioletnią Rozalkę Wierzchucką
i  dziewięciolatka Stasia Lemańskiego – oboje z Sępólna Krajeńskiego.

Mistrzostwa sędziował  Michał Brieger, asystował mu Piotra Rogowski.

Nad przebiegiem zawodów czuwała Marzenna Osowicka reprezentująca świetlicę i zarząd UKS.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

Brak komentarzy

    Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

      Dodaj komentarz

      Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

      Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

      Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

      Zaloguj się

      Kursy walut

      Aktualne kursy w kantorze PROMES
      Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
      USD USD 370.00 382.00 DKKDKK 58.20 59.70
      EUREUR 434.00 446.00 RUBRUB 4.70 5.70
      CHFCHF 402.00 417.00 NOKNOK 40.20 41.40
      GBPGBP 484.00 495.00 SEKSEK 41.80 43.30
      Aktualizacja: 2020-08-10 18:48
      Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
      Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
      Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
      USD USD 374.00 378.00 DKKDKK 58.60 59.30
      EUREUR 438.00 442.00 RUBRUB 4.70 5.70
      CHFCHF 406.00 412.00 NOKNOK 40.70 41.30
      GBPGBP 486.00 492.00 SEKSEK 42.30 43.00
      Aktualizacja: 2020-08-10 18:48
      Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

      Sondaże Ch24 archiwum »

      Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?



      Ceny paliw2020-08-06

      E95 E98 ON LPG
      BP 4.44 zł 4.79 zł 4.3 zł 1.93 zł
      Circle K 4.39 zł - 4.25 zł 1.88 zł
      Lotos Optima 4.41 zł - 4.27 zł 1.9 zł
      MZK 4.39 zł 4.59 zł 4.25 zł 1.93 zł
      Orlen 4.44 zł 4.69 zł 4.3 zł 1.93 zł
      PKS - - - -

      Drogi Użytkowniku,

      przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

      Wykorzystanie danych

      Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

      Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

      Pliki cookies

      Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

      Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

      Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

      Przejdź do serwisu Zamknij