Sobota, 25 Listopada 2017 | Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa | Pogoda: 6°C, 1006 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
Tekst i fot. mz

Gospodarze zwyciężyli

Sołtys Charzyków Jędrzej Ilkowski z pucharem.

Sołtys Charzyków Jędrzej Ilkowski z pucharem.

Charzykowy zajęły pierwsze miejsce w potyczkach sołectw, zorganizowanych w sobotę (26.05) podczas festynu integracyjnego "Kraina Jezior". Drugie miejsce zajęła Funka, trzecie Chojniczki.

W konkurencjach brali udział mieszkańcy wsi, jak też sołtysi. Jędrzej Ilkowski (sołtys Charzyków), Jarosław Kurek (Chojniczki) i Marek Jankowski (Funka) w kowbojskich kapeluszach dosiedli rumaka. Najlepszym jeźdźcą okazał się sołtys Funki i konkurencję wygrał. Po kilku konkursach tj. wbijanie gwoździ na czas czy tzw. pijany rycerz - obkręcanie się wokół trzonka i bieg do mety, zwyciężyli charzykowianie. Prezes Stowarzyszenia Charzykowy, które zorganizowało imprezę, Piotr Lahn, przekazał Jędrzejowi Ilkowskiemu puchar, wykonany przez charzykowianina Mariusza Janika wraz z ekipą w składzie: Karol Kotarski, Marian Drążkowski i Celina Akomaye. Puchar po roku trafi do zwycięzcy kolejnych potyczek.

Reklama | Czytaj dalej »

Po wszystkich konkursach w charzykowskim amfiteatrze zagrał zespół Ciągle na fali oraz Irek Drobiński i Radosław Osiński, a od godz. 20 trwała zabawa taneczna.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

24 komentarzy

~zz
Kiedy będzie następna impreza w Charzy?
01 Czerwca 2012, godzina 11:49
~Felek
Kto chciał, to się fajnie bawił, kto nie potrafił , to narzeka!
30 Maja 2012, godzina 21:29
Oceniono 5 razy 5
~do niezadowolonych
Czytając te wypowiedzi robi mi się smutno. Zamiast podziękowań i pochwał - słowa krytyki. Organizatorzy /Członkowie Stowarzyszenia Charzykowy/ przygotowywali się do imprezy przez kilka miesięcy i sądzę, że impreza była bardzo udana a organizacyjnie nie ma się do czego przyczepić. Program urozmaicony, bo i konkurencje sportowe, konkurs dla najmłodszych, występ wokalny lokalnych talentów, pokaz fitness i oczywiście występ zespołu "Ciągle na fali". Dla mnie było SUPER!
Ci, co w imprezie uczestniczyli, myślę, ze są zadowoleni.Ja osobiście organizatorom gratuluję i dziękuję Dlaczego krytykanci nie potrafią zrozumieć, że jeżeli np. lubię występ Anny Marii Jopek, nie muszę krytykować tych, co lubią Dodę.
Życzę więcej takich imprez i mam nadzieję, że w przyszłości większe grono ludzi będzie się zajmować organizacją, przeprowadzeniem i uczestnictwem w lokalnych imprezach. Nie zawsze krytyka jest dobrą formą pomocy.
30 Maja 2012, godzina 15:29
Oceniono 11 razy 11
~romek
No, a ten puchar to musiał być wybitnie ciężki - żeby go podnosić obiema rękami?
29 Maja 2012, godzina 13:25
Oceniono 3 razy 3
~romek
ładne zdjęcia - fajnie się to wszystko ogląda
29 Maja 2012, godzina 13:25
Oceniono 3 razy 3
~renia
Ktoś chce coś ciekawego dla ludzi zrobić i wy jak zwykle narzekacie. Czy to ważne kto sponsorował? A tak swoją drogą to fajny puchar.
29 Maja 2012, godzina 08:21
Oceniono 5 razy 3
~Solorz
Na co wam się zebrało w środku nocy idżcie spać Lahna nie znam ale i nie chciał bym poznać nie lubię snobów zadufanych w sobie.
29 Maja 2012, godzina 01:00
Oceniono 2 razy 0
~Olo
Do Tomka kolego co masz do Lana chłop sra kasą to se zrobił imprezkę ale głupotą jest reklamować swoje name a nie firmę musi mieć koleś zaje..... własne ego co? ha ha ha
29 Maja 2012, godzina 00:57
Oceniono 3 razy 1
~Tomek
Kto to jest ten Lahn to musi być bardzo bogaty człowiek zasponsorował taką imrezkę. Ale o co tu chodzi niby główny organizator to jakieś stowarzyszenie Charzy a o co chodzi z tym Lahnem
29 Maja 2012, godzina 00:24
Oceniono 2 razy 0
~eleonora z charzy
powinna powstać druga dyska typu terminal z Sępólna
28 Maja 2012, godzina 13:09
~do Ani
Jak na odpuście w Królewskim moście może będzie więcej turystów żeby nie dyskoteka u pana Duraja to tragedia
28 Maja 2012, godzina 13:06
Oceniono 4 razy 0
~bezmyślni ludzie
Nie rozumiem - co smród ma do imprezy integracyjnej pomiędzy sołectwami - wiem że niektórzy prowadzą gospodarstwa ale bez przesady
28 Maja 2012, godzina 12:51
Oceniono 5 razy 1
~ha ha ha
są ludzie którym smród wydaje się ambrozją
28 Maja 2012, godzina 12:21
Oceniono 24 razy 16
~iwona
A mnie się tam wszystko podobało. A ten puchar to tylko na dowód tego że Janik jednak potrafi zrobić coś fajnego.
28 Maja 2012, godzina 11:38
Oceniono 14 razy -2
~tak Janik
gdzie ty się pojawisz wszędzie robi się smród !!!!!!!!.
28 Maja 2012, godzina 11:26
Oceniono 33 razy 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 349.00 361.00 DKKDKK 55.60 57.00
EUREUR 416.00 426.00 RUBRUB 5.50 6.60
CHFCHF 353.00 368.00 NOKNOK 42.40 43.90
GBPGBP 464.00 476.00 SEKSEK 41.60 43.10
Aktualizacja: 2017-11-25 12:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 351.00 359.00 DKKDKK 56.00 56.70
EUREUR 418.00 423.00 RUBRUB 6.04 6.05
CHFCHF 357.00 364.00 NOKNOK 43.00 43.70
GBPGBP 467.00 472.00 SEKSEK 42.20 42.90
Aktualizacja: 2017-11-25 12:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2017-11-23

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.61 zł 4.96 zł 4.47 zł 2.05 zł
BP - - - -
Lotos Optima 4.61 zł - 4.49 zł 2.05 zł
MZK 4.58 zł 4.78 zł 4.45 zł 2.07 zł
Orlen 4.62 zł 4.97 zł 4.48 zł 2.06 zł
PKS - - - -