Czwartek, 27 Czerwca 2019 | Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Ch24

Kibicujemy!

 Chojnice24 kibicuje - sekretarz redakcji Monika Szymecka i grafik Michał Stoltmann.

Chojnice24 kibicuje - sekretarz redakcji Monika Szymecka i grafik Michał Stoltmann.

W ten wyjątkowy dzień inauguracji Euro 2012 wręcz wypada uzewnętrznić swoje kibicowskie nastroje. Rano była krótka piłka - trzeba wdziać odpowiedni strój. W naszej redakcji czekamy już w koszulkach na mecz otwarcia Polska - Grecja. Chcecie podzielić się swoją radością? Przysyłajcie nam zdjęcia jak Wy kibicujecie na kontakt@chojnice24.pl. Opublikujemy je w galerii na chojnice24.pl. Macie bilet na mecz lub wybieracie się do strefy kibica, podzielcie się z nami emocjami i zdjęciami z wydarzenia. Polska gola! Polska gola! Taka jest kibiców wola!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym
Tagi: Euro 2012

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

7 komentarzy

~Franz
Też siedziałem w ogródkach w piątek wieczorem i mi osobiście to "bydło",jak ich nazwałeś, nie przeszkadzało. W moim odczuciu to było nawet sympatyczne. Chłopaki siedzieli spokojnie, nie rozrabiali - co ty się czepiasz. Więcej agresji było w rozpitej młodzieży, niby normalnej, ale jednak agresor się włączał gdy mecz nie układał się po ich myśli Wyluzuj :]
11 Czerwca 2012, godzina 13:15
Oceniono 1 raz -1
~Boguchwał
A co z bydłem, nazywającym się kibolami? Czy policja i straż miejska aż tak boją się tego bydła, że nikt w piątek nie interweniował, gdy bydło odpalało race w ogródkach na rynku? Co na to właściciele ogródków? Pewnie zadowoleni, bo bydło chlało piwsko.
11 Czerwca 2012, godzina 10:43
Oceniono 3 razy 1
~Rurka
Do boju Polsko!
09 Czerwca 2012, godzina 08:52
Oceniono 4 razy 2
~kibic kibicowania
jełro srełro fuck jełro 1;1 ha ha ha
08 Czerwca 2012, godzina 21:47
Oceniono 9 razy -7
~Marcin Policjant
My kibicujemy Paulinie Gruchale,która wygrywa walkę za walką w Zawierciu.jutro kolejna walka zapraszamy na stronę gruchalateam.pl
08 Czerwca 2012, godzina 14:10
Oceniono 14 razy -4
~kibic klęski
Euro to temat zastępczy dla polityków. Bieda i nędza dookoła, a oni fundują na nasz koszt takie drogie imprezki. Lubię piłkę, ale nie takie szoł! To jest idealne święto dla sprzedawców szalików i browarów.
08 Czerwca 2012, godzina 14:03
Oceniono 8 razy -2
~Mała Mi
Teraz świat przez kilka tygodni będzie kręcił się wokół piłki. Wielkim kibicem nie jestem, ale dam się porwać szaleństwu Euro, a co tam
08 Czerwca 2012, godzina 14:03
Oceniono 2 razy 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 369.00 381.00 DKKDKK 56.10 57.60
EUREUR 420.00 432.00 RUBRUB 5.50 6.40
CHFCHF 377.00 392.00 NOKNOK 43.10 44.60
GBPGBP 468.00 481.00 SEKSEK 39.50 41.00
Aktualizacja: 2019-06-26 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 372.00 377.00 DKKDKK 56.60 57.30
EUREUR 424.00 428.00 RUBRUB 5.60 6.30
CHFCHF 381.00 387.00 NOKNOK 43.60 44.30
GBPGBP 471.00 477.00 SEKSEK 40.00 40.70
Aktualizacja: 2019-06-26 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy w sezonie wiosenno-letnim zmieniasz środek transportu na bardziej ekologiczny?



Ceny paliw2019-06-26

E95 E98 ON LPG
BP 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł
Circle K 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł
Lotos Optima 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł
MZK 5.09 zł 5.24 zł 5.03 zł 2.08 zł
Orlen 5.09 zł 5.34 zł 5.03 zł 1.99 zł
PKS 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.