Czwartek, 30 Marca 2017 | Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda | Pogoda: 10°C, 1023 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaLudzie piszą
Rozmiar tekstu: A A
Ryszard Rutkowski

W intencji szybkiej beatyfikacji

W sobotę (13.10) o godz. 13 w parafii Ducha Św. w Chojnicach odbyła się msza święta w intencji szybkiej beatyfikacji sługi bożego kleryka Jana Stoltmana. Mszę odprawili wspólnie proboszcz parafii o. Mirosław Zabrocki, spokrewniony ks. Piotr Stoltman oraz wicepostulator o. dr Ludwik Fąs jako delegat werbistów czuwający nad dalszym ciągiem procesu beatyfikacyjnego w Rzymie. W mszy świętej udział brała rodzina męczennika sługi bożego oraz żyjąca jeszcze jako ostatnia z rodzeństwa siostra kleryka Jana Stoltmana, Agnieszka Rutkowska. Szczegółowe informacje na temat procesu beatyfikacyjnego w internecie.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~Zawód jak zawód:-) ma tez pewne
minusy
15 Listopada 2012, godzina 09:26
~fragi
Pospieszcie się, Pan Bóg wciąż czeka na decyzję a kleryk Stoltman czeka w poczekalni i marznie.
15 Listopada 2012, godzina 09:21
Oceniono 3 razy 1
~Nawet nie wiesz ilu ludzi nie uważa sie za katolików, a nawet
stwierdzi, ze w inne bajki tez nie wierzy. Indoktrynacja od urodzenia ma coraz mniejsze szanse.
15 Listopada 2012, godzina 09:07
Oceniono 5 razy 1
~gość
ludzie którzy dają tutaj komentarze powinni się zastanowić co piszą!!!powinni zrobić rachunek sumienia z tego!!!obrażają swoich bliskich,sami są katolikami,a przynajmniej za takich się uważają.Nie komentujcie czyjejś wiary,jeśli sami jej nie macie.Bo to zaszczyt jeśli chodzi o taką beatyfikacje,nie tylko dla rodziny ale i dla wiernych.Zacznijcie ludzie chodzić lepiej do kościoła,modlić się,a wówczas zrozumiecie...
15 Listopada 2012, godzina 08:09
Oceniono 9 razy -1
~wojak
Mnie! mnie obchodzą!
12 Listopada 2012, godzina 07:59
Oceniono 7 razy 3
~Boromir
Ludzie, kogo obchodzą te gusła ??? !!!
11 Listopada 2012, godzina 21:01
Oceniono 10 razy 4
~dodi
"świętych" ci u Nas dostatek ...
11 Listopada 2012, godzina 19:14
Oceniono 6 razy 4
~MieszkaniecChojnic
Nie wiem czy autor artykułu jest z tych stron? Ale wiem na pewno że ta parafia nie jest pod takim wezwaniem jaką autor przytoczył w artykule. Ta parafia mieści się przy ulicy Ducha Św. 4, a jest pod wezwaniem Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata i Bł. Daniela Brottier.
23 Października 2012, godzina 10:49
Oceniono 7 razy -1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 387.00 397.00 DKKDKK 55.80 47.30
EUREUR 416.00 426.00 RUBRUB 6.40 7.50
CHFCHF 388.00 403.00 NOKNOK 45.00 46.50
GBPGBP 484.00 496.00 SEKSEK 43.20 44.70
Aktualizacja: 2017-03-30 18:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 391.00 395.00 DKKDKK 56.10 56.90
EUREUR 419.00 423.00 RUBRUB 7.00 7.03
CHFCHF 391.00 400.00 NOKNOK 45.40 46.20
GBPGBP 487.00 493.00 SEKSEK 43.60 44.40
Aktualizacja: 2017-03-30 18:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności w samorządach lokalnych?




Ceny paliw2017-03-27

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.36 zł 4.71 zł 4.26 zł 2.01 zł
BP 4.39 zł 4.74 zł 4.29 zł 2.03 zł
Lotos Optima 4.39 zł - 4.29 zł 2.03 zł
MZK 4.34 zł 4.62 zł 4.24 zł 2.08 zł
Orlen 4.39 zł 4.74 zł 4.29 zł 2.03 zł
PKS 4.39 zł - 4.29 zł 2.03 zł