Wtorek, 11 Sierpnia 2020 | Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny ch24 na komórkę
Strona głównaLudzie piszą
Rozmiar tekstu: A A
Ryszard Rutkowski

W intencji szybkiej beatyfikacji

W sobotę (13.10) o godz. 13 w parafii Ducha Św. w Chojnicach odbyła się msza święta w intencji szybkiej beatyfikacji sługi bożego kleryka Jana Stoltmana. Mszę odprawili wspólnie proboszcz parafii o. Mirosław Zabrocki, spokrewniony ks. Piotr Stoltman oraz wicepostulator o. dr Ludwik Fąs jako delegat werbistów czuwający nad dalszym ciągiem procesu beatyfikacyjnego w Rzymie. W mszy świętej udział brała rodzina męczennika sługi bożego oraz żyjąca jeszcze jako ostatnia z rodzeństwa siostra kleryka Jana Stoltmana, Agnieszka Rutkowska. Szczegółowe informacje na temat procesu beatyfikacyjnego w internecie.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~Zawód jak zawód:-) ma tez pewne
minusy
15 Listopada 2012, godzina 09:26
~fragi
Pospieszcie się, Pan Bóg wciąż czeka na decyzję a kleryk Stoltman czeka w poczekalni i marznie.
15 Listopada 2012, godzina 09:21
Oceniono 3 razy 1
~Nawet nie wiesz ilu ludzi nie uważa sie za katolików, a nawet
stwierdzi, ze w inne bajki tez nie wierzy. Indoktrynacja od urodzenia ma coraz mniejsze szanse.
15 Listopada 2012, godzina 09:07
Oceniono 5 razy 1
~gość
ludzie którzy dają tutaj komentarze powinni się zastanowić co piszą!!!powinni zrobić rachunek sumienia z tego!!!obrażają swoich bliskich,sami są katolikami,a przynajmniej za takich się uważają.Nie komentujcie czyjejś wiary,jeśli sami jej nie macie.Bo to zaszczyt jeśli chodzi o taką beatyfikacje,nie tylko dla rodziny ale i dla wiernych.Zacznijcie ludzie chodzić lepiej do kościoła,modlić się,a wówczas zrozumiecie...
15 Listopada 2012, godzina 08:09
Oceniono 9 razy -1
~wojak
Mnie! mnie obchodzą!
12 Listopada 2012, godzina 07:59
Oceniono 7 razy 3
~Boromir
Ludzie, kogo obchodzą te gusła ??? !!!
11 Listopada 2012, godzina 21:01
Oceniono 10 razy 4
~dodi
"świętych" ci u Nas dostatek ...
11 Listopada 2012, godzina 19:14
Oceniono 6 razy 4
~MieszkaniecChojnic
Nie wiem czy autor artykułu jest z tych stron? Ale wiem na pewno że ta parafia nie jest pod takim wezwaniem jaką autor przytoczył w artykule. Ta parafia mieści się przy ulicy Ducha Św. 4, a jest pod wezwaniem Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata i Bł. Daniela Brottier.
23 Października 2012, godzina 10:49
Oceniono 7 razy -1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 370.00 382.00 DKKDKK 58.20 59.70
EUREUR 434.00 446.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 402.00 417.00 NOKNOK 40.20 41.40
GBPGBP 484.00 495.00 SEKSEK 41.80 43.30
Aktualizacja: 2020-08-10 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 374.00 378.00 DKKDKK 58.60 59.30
EUREUR 438.00 442.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 406.00 412.00 NOKNOK 40.70 41.30
GBPGBP 486.00 492.00 SEKSEK 42.30 43.00
Aktualizacja: 2020-08-10 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?



Ceny paliw2020-08-06

E95 E98 ON LPG
BP 4.44 zł 4.79 zł 4.3 zł 1.93 zł
Circle K 4.39 zł - 4.25 zł 1.88 zł
Lotos Optima 4.41 zł - 4.27 zł 1.9 zł
MZK 4.39 zł 4.59 zł 4.25 zł 1.93 zł
Orlen 4.44 zł 4.69 zł 4.3 zł 1.93 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.