Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020 | Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza ch24 na komórkę
Strona głównaSport
Rozmiar tekstu: A A
Krzysztof Syngierski

Odbijali piłeczkę do ping ponga

W sobotę (23.03) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Charzykowach odbył się turniej tenisa stołowego o Mistrzostwo Gminy Wiejskiej Chojnice.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach. Wśród kobiet najlepszą zawodniczką została Lonska Marta z Moszczenicy, natomiast wśród mężczyzn Drążkowski Marek z Ogorzelin.

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

Lp.

Zawodnik

Sety

Pkt.

Miejsce

1.

Lonska Marta

9-6

8

1

2.

Kwaśniewska Grażyna

10-6

8

2

3.

Metlicka Małgorzata

8-8

5

3

4.

Marzec Małgorzata

7-11

3

5

5.

Pestka Jadwiga

7-10

5

4

 

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

 

 

Wynik

Lonska - Marzec

7:11

10:12

11:7

11:9

11:9

 

 

3:2

Marzec - Pestka

9:11

11:9

4:11

9:11

 

 

 

1:3

Kwaśniewska - Metlicka

11:3

11:8

11:9

 

 

 

 

3:0

Metlicka - Lonska

11:7

11:3

11:7

 

 

 

 

3:0

Marzec - Kwaśniewska

8:11

9:11

11:5

9:11

 

 

 

1:3

Pestka - Lonska

8:11

5:11

12:14

 

 

 

 

0:3

Kwaśniewska -Pestka

3:11

11:4

11:9

13:15

11:4

 

 

3:2

Metlicka - Marzec

11:6

10:12

11:13

11:9

6:11

 

 

2:3

Lonska - Kwaśniewska

11:6

11:8

2:11

11:5

 

 

 

3:1

Pestka - Metlicka

9:11

5:11

12:10

11:9

8:11

 

 

2:3

 

Reklama | Czytaj dalej »

Wyniki w kategorii kobiet:

  1. Lonska Marta (Moszczenica)
  2. Kwaśniewska Grażyna (Krojanty)
  3. Metlicka Małgorzata (Krojanty)
  4. Jadwiga Pestka (Charzykowy)
  5. Marzec Małgorzata (Nowy Dwór)

Wyniki w kategorii mężczyzn:

Grupa 1

Lp.

Zawodnik

Sety

Pkt.

Miejsce

1.

Jażdżewski Benedykt

6-4

6

3

2.

Wysocki Henryk

7-3

6

1

3.

Kaczmarek Marian

6-3

6

2

4.

Trojanowicz Bartosz

0-9

0

4

 

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Jażdżewski –Wysocki

9:11

12:10

11:4

11:4

 

3:1

Trojanowicz – Kaczmarek

4:11

2:11

4:11

 

 

0:3

Kaczmarek – Jażdżewski

11:6

19:17

11:4

 

 

3:0

Trojanowicz – Wysocki

1:11

2:11

2:11

 

 

0:3

Jażdżewski – Trojanowski

11:2

11:3

11:5

 

 

3:0

Wysocki – Kaczmarek

12:10

11:8

11:2

 

 

3:0

 

Grupa 2

Lp.

Zawodnik

Sety

Pkt.

Miejsce

1.

Kowalski Piotr

9-1

9

1

2.

Wnuk Lipiński Filip

1-9

0

4

3.

Rossek Mirosław

3-6

3

3

4.

Rekowski Krystian

7-4

6

2

 

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Kowalski - Rossek

11:5

11:4

12:10

 

 

3:0

Wnuk Lipiński - Rekowski

4:11

11:9

3:11

7:11

 

1:3

Rekowski - Kowalski

11:7

8:11

9:11

7:11

 

1:3

Wnuk Lipiński - Rossek

5:11

4:11

2:11

 

 

0:3

Kowalski – Wnuk Lipiński

11:7

11:6

11:7

 

 

3:0

Rossek - Rekowski

6:11

9:11

5:11

 

 

0:3

Grupa 3

Lp.

Zawodnik

Sety

Pkt.

Miejsce

1.

Kluza Henryk

9-3

8

1

2.

Prondzinski Filip

5-6

3

3

3.

Gzubicki Bartosz

0-9

0

4

4.

Metlicki Sławomir

8-4

7

2

 

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Kluza - Prondzinski

11:8

11:13

11:9

13:11

 

3:1

Gzubicki - Metlicki

5:11

6:11

3:11

 

 

0:3

Metlicki -Kluza

8:11

11:9

12:10

7:11

8:11

2:3

Gzubicki - Prodzinski

2:11

6:11

8:11

 

 

0:3

Kluza - Gzubicki

11:8

119

11:6

 

 

3:0

Prondzinski - Metlicki

9:11

12:10

7:11

9:11

 

1:3

 

Grupa 4

Lp.

Zawodnik

Sety

Pkt.

Miejsce

1.

Drążkowski Marek

9:3

8

1

2.

Kałduński Ryszard

4:6

3

3

3.

Fifielski Sławomir

3:7

3

4

4.

Tański Przemysław

6:6

4

2

 

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Drążkowski - Kałduński

11:9

14:12

7:11

12:10

 

3:1

Fifielski - Tański

12:10

12:10

10:12

11:7

 

3:1

Tański - Drążkowski

6:11

7:11

11:5

11:7

6:11

2:3

Fifielski - Kałduński

9:11

8:11

5:11

 

 

0:3

Drązkowski - Fifielski

11:6

11:7

11:6

 

 

3:0

Kałduński - Tański

0:11

0:11

0:11

 

 

0:3

 

Ćwierćfinał:

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Wysocki - Metlicki

8:11

9:11

11:9

8:11

 

1:3

Kaczmarek - Kluza

11:7

11:8

11:1

 

 

3:0

Kowalski - Tański

9:11

8:11

8:11

 

 

0:3

Drążkowski - Rekowski

11:8

11:6

11:5

 

 

3:0

 

Półfinał:

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Metlicki - Tański

9:11

10:12

12:10

11:7

9:11

2:3

Kaczmarek - Drążkowski

7:11

5:11

7:11

 

 

0:3

Finał:

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Drążkowski - Tański

11:7

10:12

11:9

13:11

 

3:1

 

Mecz o III miejsce:

Spotkanie

SetI

SetII

SetIII

SetIV

SetV

Wynik

Kaczmarek - Metlicki

9:11

7:11

4:11

 

 

0:3

 

Wyniki w kategorii mężczyzn:

  1. Drążkowski Marek (Ogorzeliny)
  2. Tański Przemysław (Lotyń)
  3. Metlicki Sławomir (Moszczenica)
  4. Karczmarek Marian (Ogorzeliny)
Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym
Tagi: GOK

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

Brak komentarzy

    Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

      Dodaj komentarz

      Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

      Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

      Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

      Zaloguj się

      Kursy walut

      Aktualne kursy w kantorze PROMES
      Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
      USD USD 0.00 0.00 DKKDKK 0.00 0.00
      EUREUR 0.00 0.00 RUBRUB 0.00 0.00
      CHFCHF 0.00 0.00 NOKNOK 0.00 0.00
      GBPGBP 0.00 0.00 SEKSEK 0.00 0.00
      Aktualizacja: 2020-04-06 13:18
      Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
      Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
      Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
      USD USD 0.00 0.00 DKKDKK 0.00 0.00
      EUREUR 0.00 0.00 RUBRUB 0.00 0.00
      CHFCHF 0.00 0.00 NOKNOK 0.00 0.00
      GBPGBP 0.00 0.00 SEKSEK 0.00 0.00
      Aktualizacja: 2020-04-06 13:18
      Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

      Sondaże Ch24 archiwum »

      Czy obawiasz się zarażenia koronawirusem?




      Ceny paliw2020-03-30

      E95 E98 ON LPG
      BP 4.29 zł 4.65 zł 4.42 zł 1.92 zł
      Circle K 4.24 zł - 4.37 zł 1.87 zł
      Lotos Optima 4.26 zł - 4.39 zł 1.89 zł
      MZK 4.26 zł 4.89 zł 4.37 zł 1.95 zł
      Orlen 4.23 zł 4.51 zł 4.39 zł 1.89 zł
      PKS 4.26 zł - 4.37 zł 1.89 zł

      Drogi Użytkowniku,

      przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

      Wykorzystanie danych

      Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

      Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

      Pliki cookies

      Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

      Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

      Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

      Przejdź do serwisu Zamknij