Środa, 22 Listopada 2017 | Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka | Pogoda: 4°C, 1011 hPa, wiatr 3.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
tekst je, fot. Internet

Duet chojniczanek prosi o głos

Ewa Cielepa - Brzezińska oraz Sylwia Klunder, czyli Duet Nastroje. Fot. Internet.

Ewa Cielepa - Brzezińska oraz Sylwia Klunder, czyli Duet Nastroje. Fot. Internet.

Radio Koszalin oraz Królewskie Miasto Darłowo organizują w lipcu Bałtyk Festiwal Media i Sztuka. Stara się o udział w nim duet „Nastroje”, czyli Ewa Cielepa – Brzezińska oraz Sylwia Klunder. Śpiewają piosenkę „Droga do gwiazd”.

Jej autorką (słowa, muzyka oraz aranżacja) jest Ewa Cielepa – Brzezińska. Sylwia Klunder nie tylko śpiewa, ale i gra na flecie. – Napisałam tę piosenkę 13 lat temu, ale dopiero teraz zdecydowałam ją wykorzystać. Zgłosiłyśmy ją na Festiwal Piosenki Bałtyckiej. Jury wybrało już 9 wykonawców. Dziesiątego wybierają internauci spośród 84 propozycji. Głosowanie będzie jeszcze trwało do piątku 14 czerwca. Wystarczy kliknąć opcję „lubię to” przy naszym zdjęciu na facebookowym profilu konkursu. Prosimy o głosy od waszych Czytelników – przekazała nam Ewa Cielepa – Brzezińska.

Piosenka duetu Nastroje - Droga do gwiazd

Festiwal jest imprezą niebiletowaną, otwartą dla publiczności. Rozpoczyna się 11 lipca. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych oraz 50 godzin do wykorzystania w studiu koncertowo-nagraniowym im. Czesława Niemena w Radiu Koszalin. Ponadto zostaną przyznane nagrody publiczności oraz dziennikarzy.

Reklama | Czytaj dalej »

Tu można oddać głos na chojnicki duet Nastroje.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

14 komentarzy

~Bydgoszcz
Ewka trzymamy kciuki w Bydgoszczy!
16 Czerwca 2013, godzina 17:57
Oceniono 9 razy 7
~wielbiciele z Koronowa
Witamy.Pani Ewa jest bardzo popularna nawet w odleglym Koronowie.Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za Wasz duecik
16 Czerwca 2013, godzina 17:51
Oceniono 8 razy 6
~Ewa B.C.
Chciałabym serdecznie podziękować Partalowi chojnice24.pl, a szeczegölnie Redaktorowi Jurkowi Erdmanowi za sparcie naszego śpiewania i głosy. Także pięknie dziękuję Internautom za oddane głosy na nasz duet. Teraz wiem, że warto dalej tworzyć piosenki i śpiewać Dzię kuję także za komentarze na tym forum i za życzliwość. Zdaję sobie sprawę, że osoby, które negatywnie skomentowały nasz śpiew są albo wją tkowo złośliwe lub po prostu zazdrosne....Nie pierwszy raz....Wiadomo, że zawsze takie komentarze będą, ale to te biedne osoby mają problem....Każdy ma prawo do własnego zdania. Jeśli ktoś jest głuchy i twierdzi, że fałszujemy, to nic za to nie może, po prostu taki się urodził.....nie wszyscy mają słuch muzyczny.
Serdecznie dziękujE za wszystkie sympatyczne komentarze .Pozdrawiam wszystkich serdecznie. EWA B.C.
15 Czerwca 2013, godzina 11:44
Oceniono 21 razy 3
~merkury
Jak to zaśpiewa sama Sylwia ,zagłosuje.
14 Czerwca 2013, godzina 21:48
Oceniono 7 razy 7
~Meloman
O mój Boże! Nie dziwię się, że tak mało głosów.
14 Czerwca 2013, godzina 19:43
Oceniono 14 razy -6
~chojniczanin
A ja uwazam,ze te panie spiewaja przepieknie i wcale nie falsuja.Jesli ktos uwaza inaczej,to jest gluchy.Chojnice powinny byc dumne z nich.Piosenka jest przepiekna i perfekcyjne wykonana.Z przyjemnoscia sie jej slucha
14 Czerwca 2013, godzina 17:42
Oceniono 12 razy 8
~bob
jak dla mnie perfekcyjne fałszowanie, ale paniom życzę jak najlepiej
14 Czerwca 2013, godzina 14:55
Oceniono 15 razy -5
~Astor
Pochwalę tylko za twórczość własną tj. tekst i muzykę .
Daleki jestem od krytyki- jednak dzisiaj taką interpretacja laurów się nie zdobywa....Każdy ma swój gust . Jeżeli chociaż jednej osobie spodobało się to wykonanie, to drogie Panie -było warto...
Pozdrawiam .
14 Czerwca 2013, godzina 07:39
Oceniono 18 razy 4
~Była uczennica
Ja też miło wspominam lekcje muzyki z Panią Ewą.Było na nich bardzo fajnie i sympatycznie. Dużo mnie pani Ewa nauczyła, co mi się cały czas przydaje.Dzieci są zdumione jak im czasem zagram na flecie, bo one się nie uczą grać na flecie w szkole.Szkoda jej talentu do pracy w świetlicy. To pomyłka. Powinna dalej uczyć muzyki.
13 Czerwca 2013, godzina 10:57
Oceniono 23 razy 7
~oj tam!
Pani Ewa uczyła mnie w podstawówce muzyki. Miło ją wspominam, do dziś umiem na flecie zagrać si re sol... Teraz jestem punkiem ;-)
12 Czerwca 2013, godzina 20:49
Oceniono 22 razy 14
~Ewa B.C.
Do " Chojniczanki". Serdecznie dziękuję za miłe słowa i życzliwość. Gorąco pozdrawiam.Ewa
12 Czerwca 2013, godzina 20:47
Oceniono 16 razy 12
~Ewa B.C.
Do osoby "Kongo". Bardzo jestem ciekawa kim Pan ( Pani ) jest.....Proszę się ujawnić. Anonimowo kaźdy potrafi pisać a szczegölnie tchórze.....Bardzo mi przykro, że wg Pana( Pani) narobiłam "wstydu " moim śpiewaniem..... Widocznie nie jest Pan ( Pani) do końca w temacie odnośnie mojego śpiewania,ale to nie jest ważne......Żal mi Pani( Pana)....Pozdrawiam i życzę pozbycia się. się " jadu" w stosunku do innych, bo zaszkodzi on Panu,czy Pani....kongo.....
12 Czerwca 2013, godzina 20:44
Oceniono 30 razy 16
~kongo
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
12 Czerwca 2013, godzina 19:11
Oceniono 36 razy -10
~Chojniczanka
Dzień dobry. Będę Ewuś trzymać kciuki za Wasz duet.
12 Czerwca 2013, godzina 12:03
Oceniono 15 razy 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 357.00 368.00 DKKDKK 55.90 57.40
EUREUR 418.00 428.00 RUBRUB 5.50 6.60
CHFCHF 356.00 371.00 NOKNOK 42.70 44.20
GBPGBP 470.00 484.00 SEKSEK 41.50 43.00
Aktualizacja: 2017-11-21 18:53
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 359.00 364.00 DKKDKK 56.20 57.00
EUREUR 420.00 425.00 RUBRUB 6.06 6.09
CHFCHF 359.00 366.00 NOKNOK 43.20 44.00
GBPGBP 472.00 479.00 SEKSEK 42.00 42.80
Aktualizacja: 2017-11-21 18:53
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2017-11-21

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.64 zł 4.99 zł 4.49 zł 2.05 zł
BP 4.67 zł 5.03 zł 4.52 zł 2.07 zł
Lotos Optima 4.65 zł - 4.51 zł 2.06 zł
MZK 4.62 zł 4.82 zł 4.48 zł 2.09 zł
Orlen 4.66 zł 4.92 zł 4.52 zł 2.07 zł
PKS - - - -