Sobota, 23 Września 2017 | Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli | Pogoda: 14°C, 1019 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Tekst mz, fot. arch.

Chojnice - dodaj do ulubionych

To pierwsza z propozycji na hasło promujące Chojnice, na które swoje głosy (raz dziennie) można oddawać od dziś na stronie www.miastochojnice.pl. Głosowanie internetowe potrwa do 9 października, natomiast finał konkursu odbędzie się 11 października. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Chojnicach. Jego zwycięzca otrzyma tablet, a wymyślone przez niego hasło będzie używane w kampaniach promujących Chojnice.

 

Od 22 lipca do 31 sierpnia do urzędu spłynęły łącznie 593 propozycje, z czego wymogi formalne spełniło 440. Jury wybrało spośród nich 10 najciekawszych. Teraz decyzja należy do internautów.

Reklama | Czytaj dalej »

- Trzy z nich to propozycje Leszka Peplińskiego - informuje Irmina Łysakowska z ratusza. Radny z wykształcenia polonista, z zamiłowania szaradzista, hasła wymyślał wręcz hurtowo. Do urzędu przynosił kilkukrotnie całą partię - po 50 propozycji.

Zobacz 10 najciekawszych i głosuj na stronie www.miastochojnice.pl

  1. Chojnice – dodaj do ulubionych

  2. Chojnice. Hojne z natury

  3. CHOJNICE – miasto z duszą

  4. Chojnice? NaTURalnie!

  5. Chojnice? – Naturalnie!

  6. Chojnice. Zielono mi!

  7. Ciepło, cieplej, Chojnice!

  8. Chojnice i JUŻ

  9. Chojnice – zawsze na szlaku!

  10. Chojnice – odkryj i podziwiaj!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

19 komentarzy

~za póżno
Przegapiłam termin zgłaszania haseł.
A wpadło mi do głowy takie: CHOJNICE! Byłem. Zwiedziłem. Polecam !
Gdyby do niego podłączyć "medialne" twarze, to pasowało by i na plakat, i do filmiku. Chyba jest lepsze niż te biorące udział w konkursie?
30 Września 2013, godzina 10:20
Oceniono 1 raz 1
~nagroda
Hasła bez obrazy ale są zbyt pospolite. Głosować wiadomo kto będzie rodzina i sami pomysłodawcy. Takich haseł na poczekaniu można wymyślić wiele i to bez większego wysiłku do tego z większą klasą. Jak ktoś wspomniał co niektóre to plagiat.
14 Września 2013, godzina 14:28
Oceniono 3 razy 1
~Chojniczanin
Co do konkursu Hasło promujące miasto Chojnice:
żadne linki aktywacyjne do potwierdzenia udziału nie przychodzą po wpisaniu maila.
Pozdrawiam
14 Września 2013, godzina 11:59
Oceniono 1 raz 1
~Smerf Maruda
Potwierdzam, gdyż i mnie udało się dziś w ten sposób zagłosować. Choć czy mój głos został policzony, to już nie byłbym pewny. Jak głosowałem na modernizację parku 1000-lecia, to nie było takiej potrzeby, by podawać swojego maila. Taka EWENTUALNOŚĆ występuje tylko wtedy, gdy uczestnicy głosowania chcą wziąć udział w losowaniu nagrody dla SIEBIE, albo od początku konkursu, by wyeliminować kombinowanie. Potem jest wysyłany na skrzynkę pocztową link do aktywacji. Ale przecież tylko tablet jest dla twórcy zwycięskiego hasła. Swoją drogą to dziwi, że z budżetu miasta Chojnice nie pochodzi kasa na tablet, a od prywatnej firmy. Także prywatne firmy złożyły się na wpisowe do konkursu Modernizacja Roku. Ale pierś do orderów to miasto potrafi wypiąć.
14 Września 2013, godzina 11:09
Oceniono 2 razy 2
~Chojniczanin
Witam serdecznie
Od wczoraj na stronie Urzędu Miasta Chojnice w zakładce KONKURS NA HASŁO PROMUJĄCE MIASTO CHOJNICE dodano do głosowania okno: podaj swój e-mail (obowiazkowe). Jednakże po zaznaczeniu "mojego hasła" i nie wypełnieniu okna poda e-mail (zostawiłem puste) kliknąłem WYŚLIJ - odpowiedz: "Dziękujemy za wypełnienie ankiety..." Czyli moje pytanie: Po co mam podawać e-mail, który niby jest obowiązkowy, skoro i tak mogę głosować bez jego podania? Czyżby Chojnicki Urząd Miasta a dokładniej urzednicy, którzy w nim pracują zaczynali inwigilować w nasze prywatne życie, a może zbierają baze e-maili po to by na nich zarabiać ( Podobnie jak w konkursach różnych sieci, gdy poda się swój nr telefonu to osoba, która uzbiera jakąś tam baze tych numerów dostaje od sieci telefonii komórkowej wynagrodzenie za każdy numer telefoniczny)
14 Września 2013, godzina 09:55
Oceniono 3 razy 3
~lechitek
Beznadziejny poziom proponowanych haseł , mających promować Chojnice !!!
12 Września 2013, godzina 20:54
Oceniono 6 razy 6
~oko
Tak właśnie wygląda praca w urzędzie miejskim. Byle "odwalić" robotę. A najgorsze jest to, że nikt tam nie uruchomił szarych komórek. Można było sprawdzić w internecie czy hasła nie podpadają pod plagiat. A teraz wystarczy, że ktoś z tej 10 wygra a ja wyślę maila o plagiacie to konkurs będzie trzeba zrobić od nowa. No ale nie dziwmy się skoro pracownicy tego urzędu tylko potrafią wpisać do wyszukiwarki allegro, nk, facebook i pudelek. Tak się zastanawiam za co w ratuszu były rozdawane nagrody skoro urzędnik nic tam dobrze nie potrafi zrobić i w dodatku ma do tego kilku pomagierów stażystów.
11 Września 2013, godzina 07:43
Oceniono 4 razy 4
~obuw
co to za komisja te hasla kwalifikowala? oprocz wspomnianych watpliwosci co do oryginalnosci "dodaj do ulubionych" (poczytajcie w googlach), to "naturalnie" jest haslem kampanii ogolnopolskiej... "Polska - naturalnie". jak zwykle konkurs do bani a moze by tak trzy, albo piec najlepiej punktowanych hasel poddac potem do oceny prawdziwej komisji, ktorej czlonkami byliby jacys madrzy ludzie? a potem jeszcze zatwierdzenie przez urzad. a tak sie okaze, ze chojnice - naturalnie stana sie posmiewiskiem..
10 Września 2013, godzina 14:00
Oceniono 8 razy 6
~grockie
"Ciepło, cieplej, Chojnice!"
Propozycja ruchu młodych? Biedroń by się ucieszył
10 Września 2013, godzina 13:22
Oceniono 5 razy 1
~Żenada
Jakie miasto takie hasło.
10 Września 2013, godzina 11:08
Oceniono 8 razy 8
~lion
To chyba jakiś żart. Ale co się dziwić jakie Chojnice takie wybrane hasła. Jeżeli to są największe walory, to lepiej omijać je szerokim łukiem. Te hasła są zbyt pospolite.
10 Września 2013, godzina 10:43
Oceniono 6 razy 4
~Obserwator
Chojnice Chojnice mają deficyt na dziew...ice
09 Września 2013, godzina 13:37
Oceniono 6 razy 4
~Chojnice - Fenster na świat!
Może być?
09 Września 2013, godzina 12:33
Oceniono 20 razy 14
~M.
Chojnice - i JUŻ
09 Września 2013, godzina 10:38
Oceniono 11 razy -9
~R.
Hasło fajne, ale... już w użyciu przy promocji innych miast, produktów, instytucji... Komisja się nei popisała...
09 Września 2013, godzina 10:08
Oceniono 9 razy 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 351.00 363.00 DKKDKK 56.40 57.90
EUREUR 420.00 432.00 RUBRUB 5.60 6.70
CHFCHF 361.00 376.00 NOKNOK 44.80 46.30
GBPGBP 474.00 487.00 SEKSEK 43.80 45.30
Aktualizacja: 2017-09-22 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 355.00 361.00 DKKDKK 56.80 57.60
EUREUR 424.00 429.00 RUBRUB 6.19 6.22
CHFCHF 364.00 371.00 NOKNOK 45.30 46.00
GBPGBP 479.00 485.00 SEKSEK 44.30 45.00
Aktualizacja: 2017-09-22 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-09-21

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.63 zł 4.98 zł 4.35 zł 2.04 zł
BP 4.66 zł 5.02 zł 4.38 zł 2.06 zł
Lotos Optima 4.63 zł - 4.35 zł 2.09 zł
MZK 4.59 zł 4.79 zł 4.32 zł 2.09 zł
Orlen 4.63 zł 4.89 zł 4.37 zł 2.06 zł
PKS 4.66 zł - 4.38 zł 2.06 zł