Poniedziałek, 17 Grudnia 2018 | Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii | Pogoda: 0°C, 1020 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
KPP Chojnice

Śmiertelny wypadek na obwodnicy

 

Wczoraj po południu na drodze krajowej 22, na obwodnicy Chojnic doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo- śledcza i prokurator. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Do wypadku doszło około godziny 16.30 na obwodnicy Chojnic. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym mazda, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem jadącym prawidłowo z przeciwnego kierunku. Kierujący osobowym oplem poniósł śmierć.

Reklama | Czytaj dalej »



Jak ustalili mundurowi, kierujący mazdą był nietrzeźwy. 37-latek odmówił badania alkotestem, wobec czego pobrano od niego krew. Mężczyzna trafił do szpitala. W związku ze wstępnym ustaleniem, że spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, będąc nietrzeźwym – został zatrzymany.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku, gdzie przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną i zbierali informacje, które posłużą wyjaśnieniu jego okoliczności.

W związku z wypadkiem droga była zablokowana przez kilka godzin.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~anonimchojnice
Najlepsza kara dla Pijanych Polskich kierowców - po zatrzymaniu pod wpływem alkoholu areszt 3 miesięczny lub wyjście za kaucją w kwocie 5 tys zl. uwierzcie ze gigantycznie by ten problem zniknął z naszego narodu. Tylko rząd zamiast to wymyslic i wprowadzic woli pare dni po tragedii po****olic i nic z tym nie zrobic.
08 Lutego 2014, godzina 14:45
Oceniono 10 razy 10
~Anul
Jak święcili tą obwodnicę to kropidło chyba było maczane w alkoholu, że tylu pijaków rozbija się na tej drodze.
08 Lutego 2014, godzina 09:11
Oceniono 11 razy 7
~bonzo
Dużym zagrożeniem na tej obwodnicy jest odcinek, na którym dwa pasy do jazdy w jednym kierunku zamieniają się na jeden pas. Jadąc tędy pierwszy raz można przegapić ten moment a później zapomnieć się i spowodować wypadek wjeżdżając na przeciwległy pas podczas jakiegoś manewru myśląc, że nic z naprzeciwka nie jedzie (np. wyprzedzając ciężarówkę). Dlatego dziwi mnie fakt, że chojniccy włodarze mają zamiar blokować czy też wpływać na zarządcę drogi, żeby drugi pas na na tym odcinku nie powstał.
08 Lutego 2014, godzina 09:10
Oceniono 11 razy 11
~ja
Wszyscy pamietaja wypadki smiertelne na koncu obwodnicy w kierunku Czerska...brzk sygnalizacji swietlnej!!Teraz juz sie uspokoilo...trzeba bylo ofiar!
W miejscu gdzie wczoraj doszlo do wypadku(gdzie juz 4 osoby zginely)jest linia przerywana!!!Powinna byc podwojna ciagla i zakaz wyprzedzania!!Po prostu ktos dał du...!!!
07 Lutego 2014, godzina 18:10
Oceniono 17 razy 11
~meteo
Ostrożna jazda zwłaszcza w obecnych warunkach jest wskazana.
07 Lutego 2014, godzina 17:48
Oceniono 9 razy 9
~[*]
Trzeba naprawdę uważać.
07 Lutego 2014, godzina 17:46
Oceniono 5 razy 3
~daria
Powinni radar stawiac.a za pijanstwo prawo jazdy zabierac dozywotnio bez mozliwosci kolejnego wyrabiania dokumentu
07 Lutego 2014, godzina 14:36
Oceniono 28 razy 26
~gość
Obwodnica na której giną ludzie,,czy to ma sens?


07 Lutego 2014, godzina 13:23
Oceniono 9 razy 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 376.00 385.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 424.00 434.00 RUBRUB 5.30 6.30
CHFCHF 372.00 387.00 NOKNOK 43.10 44.60
GBPGBP 472.00 482.00 SEKSEK 40.90 42.40
Aktualizacja: 2018-12-17 11:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 378.00 382.00 DKKDKK 57.00 57.70
EUREUR 426.00 430.00 RUBRUB 5.40 6.00
CHFCHF 377.00 384.00 NOKNOK 43.50 44.10
GBPGBP 474.00 479.00 SEKSEK 41.40 42.00
Aktualizacja: 2018-12-17 11:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skorzystasz z oferty miejskiego lodowiska?




Ceny paliw2018-12-11

E95 E98 ON LPG
BP 4.98 zł 5.34 zł 5.32 zł 2.49 zł
Circle K 4.95 zł - 5.29 zł 2.46 zł
Lotos Optima 4.97 zł - 5.52 zł 2.49 zł
MZK 4.91 zł 5.11 zł 5.25 zł 2.47 zł
Orlen 4.97 zł 5.22 zł 5.29 zł 2.46 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.