Piątek, 23 Czerwca 2017 | Imieniny: Albina, Wandy, Zenona | Pogoda: 16°C, 1004 hPa, wiatr 1.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaInterwencje
Rozmiar tekstu: A A
Tekst i fot. mz

Toi toi najpóźniej jutro

W zeszłym roku toi toia postawiły Miejskie Wodociągi (fot. arch.).

W zeszłym roku toi toia postawiły Miejskie Wodociągi (fot. arch.).

Przy plaży w Chojniczkach stanie przenośna toaleta. Tej jeszcze nie ma, a jak wynika z umowy użyczenia z podmiotem prowadzącym tam działalność powinna  być zapewniona. Sygnał przekazany przez Czytelnika trafił za naszym pośrednictwem do urzędu gminy i sołtysa.

„W Chojniczkach miały być postawione TOITOI i przyczepa gastronomiczna. Byłem tam wczoraj z dziećmi i niestety jest postawiony płotek ogradzający "plażę" , a na nim kartka NIE ZAŚMIECAĆ. Mam prośbę do redakcji portalu, aby zajęła się tym tematem, ponieważ PAN WÓJT zapomniał o tym co obiecał - napiał w komentarzu jeden z naszych Czytelników. Gmina użycza teren plaży chojniczaninowi Andrzejowi Paluchowi, któy prowadzi tam punkt gastronomiczny w zamian za utrzymanie porządku. - W umowie jest wprost zapis o wyposażeniu w toaletę toi toi - potwierdza dyrektor wydziału gospodarki nieruchomościami Andrzej Brunka. Po telefonie do sołtysa otrzymujemy informację, że najpóźniej jutro toi toi stanie przy plaży nad jeziorem Niedźwiedzim. - Wysłałem na miejsce pracownika interwencyjnego. Pan Paluch zaczął działalność dopiero w ostatnią sobotę. Plaża jest ogrodzona, są pojemniki na śmieci, ale toi toia faktycznie zabrakło. Będzie najpóźniej jutro – informuje sołtys Chojniczek Jarosław Kurek.

Reklama | Czytaj dalej »

"Bez ratowników, za to z gastronomią" - artykuł  z 30.05.2014 r.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

12 komentarzy

~honorowy dawca kału
a ja potrzeby fizjologiczne załatwiam w jeziorze i mam spokój ! a Wy się w tym gnurata i też nie narzekata !
11 Lipca 2014, godzina 13:37
Oceniono 3 razy 1
~obserwator
DO CZYTELNIK,,,,,. CHŁOPIE KIBLA W DOMU NIE MASZ ŻE NA PLAŻY CHCESZ SRAĆ...... ŚMIESZNY JESTEŚ.......
11 Lipca 2014, godzina 11:31
Oceniono 3 razy 1
~do czytelnika
Ty jakiś nawiedzony jesteś gościu czy co ? Nie dostałeś się do koryta ? Wysraj się w domu a nie na plaży. Ludzie nie chcą wąchać Twoich piardów !
11 Lipca 2014, godzina 08:57
Oceniono 4 razy 0
~gospodarz
Na plażę i kąpielisko przychodzi się po to aby się poopalać i wykąpać w jeziorze a nie srać w toi tojach ! Tyle lat nie było i jakoś to nikomu nie przeszkadzało ! Ludziska - wysrajta się w domach a potem na plażę !!!
11 Lipca 2014, godzina 08:54
Oceniono 4 razy 0
~staly bywalec
SIEDZIEC W DOMU PIERDZIEC W STOLEK BO POCO WSTAC I NIC NIE ROBIC TYLKO UTRUDNIAC JAK COS FAJNEGO POWSTAJE . mi tam wszystko pasuje jezdze od lat do Chojniczek i narescie ktos cos tam zrobil jest ladnie czysto i glodny nie jestem brawo panie Andrzeju jest ok.
10 Lipca 2014, godzina 13:50
Oceniono 8 razy 4
~wczasowicz
mam pytanie , czy za zrobienie kupy w lesie można dostać mandat ? Czy gdybym zrobił kupę w worek i wyniósł do śmietnika to będzie zgodne z prawem ?
10 Lipca 2014, godzina 12:05
Oceniono 2 razy 0
~Mariusz
Ludzie - ZAWIŚĆ , ZAZDROŚĆ, ZŁOŚLIWOŚĆ ...
Każdy z Was mógł popracować .
Teraz tylko roszczenia i życzenia.
Dokąd to zmierza ???
10 Lipca 2014, godzina 11:38
Oceniono 8 razy 4
~luzak
do Czytelnik......... chyba jakims fanem P.PALUCHA JESTES......
09 Lipca 2014, godzina 23:01
Oceniono 4 razy 2
~mieszkaniec gminy chojnice
Do Pana Kurka niech ludzie załatwić chodzą jako sołtys powinien zapewnić toi toie, anie pierdołami zajmować się , wszędzie go pełno a takiej konkretnej sprawy załatwić nie potrafi, będziemy pamiętać przy następnych wyborach na sołtysa Panie Jarku.
09 Lipca 2014, godzina 16:29
Oceniono 13 razy 11
~czytelnik
Dziękuję portalowi za natychmiastową reakcję. Kilka słów do Pana Kurka: wczoraj tzn. dnia 07-07-2014r., a wakacje oraz sezon letni zaczęły się dnia 28-07-2014. Proszę nie robić z ludzi idiotów, a panu Paluchowi jak praca przeszkadza w życiu to niech jej się nie podejmuje.
09 Lipca 2014, godzina 13:56
Oceniono 6 razy 4
~gosc
co za pierdolenie że zaczął w zeszłą sobotę, skoro płotek stoi od ponad miesiąca!! robicie ludzi w Ch*ja!
09 Lipca 2014, godzina 12:07
Oceniono 8 razy 4
~pok-kit
czytelniku po co toaleta jesli droga dojazdowa dziurawa tego nie zauwazyles .
09 Lipca 2014, godzina 11:18
Oceniono 10 razy -4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 374.00 386.00 DKKDKK 56.10 57.60
EUREUR 418.00 430.00 RUBRUB 5.80 6.90
CHFCHF 383.00 398.00 NOKNOK 43.80 45.30
GBPGBP 473.00 488.00 SEKSEK 42.50 44.00
Aktualizacja: 2017-06-22 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 377.00 383.00 DKKDKK 56.40 57.10
EUREUR 421.00 426.00 RUBRUB 6.33 6.35
CHFCHF 387.00 394.00 NOKNOK 44.20 45.00
GBPGBP 477.00 483.00 SEKSEK 42.80 43.60
Aktualizacja: 2017-06-22 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-06-19

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.26 zł 4.61 zł 4.07 zł 1.81 zł
BP 4.29 zł 4.65 zł 4.1 zł 1.83 zł
Lotos Optima 4.26 zł - 4.07 zł 1.81 zł
MZK 4.23 zł 4.54 zł 4.04 zł 1.81 zł
Orlen 4.29 zł 4.63 zł 4.1 zł 1.83 zł
PKS 4.29 zł - 4.1 zł 1.83 zł