Fruwali nad siatką w Charzykowach
Takiej imprezy footvolleya w Polsce jeszcze nie było!!! Brazylijczycy, Włosi, Holendrzy, Niemcy, Norwegowie, Białorusin i najlepsze drużyny z Polski stworzyli wspólnie niezapomniany spektakl podczas Philipiak Footvolley Polish Open 2014 w Charzykowach.
PFPO 2014 to turniej o randze mistrzostw Polski, który w ubiegłych latach organizowano wyłącznie w krajowej obsadzie. W tym roku organizatorzy zrobili milowy krok do przodu i na pięknej charzykowskiej plaży pojawili się prawdziwi wirtuozi footvolleya.
- Nie obroniliśmy tytułu z ubiegłego roku, ale nie jesteśmy smutni, bo mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie i to było niesamowite przeżycie - mówił po zakończeniu turnieju mistrz Polski z roku 2013 Łukasz Fryczak (Blokers Łódź).
Reklama | Czytaj dalej »
Około 2 tysiące widzów, zgromadzonych na trybunach co kilka minut gorącymi owacjami nagradzało fruwających nad siatką Brazylijczyków Hiltinho i Rodrigo. Ekwilibrystyczne sztuczki kilka razy zaprezentował też Holender Kaspar Schlebusch, widowiskowo grali Włosi, Niemcy i Norwegowie.
Najwyżej sklasyfikowane polskie pary to Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian i Mateusz Szopińscy) oraz Blokers Łódź (Łukasz Fryczak, Marcin Sajewicz), które zajęły odpowiednio siódme i ośme miejsce.
PFPO 2014 - KOLEJNOŚĆ:
1. Brazylia (Hiltinho, Rodrigo Lacraia)
2. Włochy (Francesco Mimola, Angelo Paradiso)
3. Holandia 1 (Marcel Birza, Emiel Birza)
4. Holandia 2 (Kaspar Schlebusch, Mark de Vreede)
5. Niemcy (Jakob Domke, Dennis Weber)
6. Norwegia (Christian Furnes, Kjell Knutsen)
7. Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński)
8. Blokers Łódź 1 (Łukasz Fryczak, Marcin Sajewicz)
PHILIPIAK FOOTVOLLEY POLISH OPEN 2014 - CHARZYKOWY
KOMPLET WYNIKÓW:
SOBOTA 12.07.2014
Blokers Łódź 1 – Niemcy 0:2 (8:15, 13:15)
Tuks Dach Starogard Gd. – Blokers Łódź 3 2:0 (15:11, 15:10)
Restauracja Małe Swory – Blokers Łódź 2 1:2 (13:15, 15:3, 9:15)
Auto 24 Urbaniak Chojnice – Blazejowka.pl 1 2:1 (9:15, 15:7, 16:14)
Brazylia – Blazejowka.pl 2:0 (15:1, 15:2)
Holandia 1 – Norwegia 2:0 (15:8, 15:9)
Włochy – Blokers 1 Łódź 2:0 (15:4, 15:5)
Holandia 2 – Tuks Dach Starogard Gd. 2:1 (15:9, 13:15, 15:11)
Niemcy – Auto 24 Urbaniak Chojnice 2:0 (15:7, 15:7)
Turnieje.info Team – Restauracja Małe Swory 0:2 (11:15, 2:15)
Blokers Łódź 3 – Brazylia 0:2 (2:15, 5:15)
Blokers Łódź 2 – Holandia 1 0:2 (9:15, 6:15)
Włochy – Blazejowka.pl 1 2:0 (15;8, 15:8)
Holandia 2 – Blazejowka.pl 2 2:0 (15:9, 15:10)
Turnieje.info Team – Norwegia 0:2 (6:15, 9:15)
Blokers Łódź 1 – Auto 24 Urbaniak Chojnice 2:0 (15:14, 15:3)
Tuks Dach Starogard Gd. – Brazylia 0:2 (11:15, 11:15)
Restauracja Małe Swory – Holandia 1 0:2 (11:15, 5:15)
Niemcy – Włochy 0:2 (8:15, 11:15)
Blokers Łódź 3 – Holandia 2 0:2 (5:15, 11:15)
Blokers Łódź 2 – Turnieje.info Team 2:0 (15:5, 15:10)
Blokers Łódź 1 – Blazejowka.pl 1 2:0 (15:8, 15:11)
Tuks Dach Starogard Gd. – Blazejowka.pl 2 2:0 (15:5, 15:8)
Restauracja Małe Swory – Norwegia 0:2 (9:15, 8:15)
Brazylia – Holandia 2 2:0 (15:7, 15:4)
Auto 24 Urbaniak Chojnice – Włochy 0:2 (8:15, 10:15)
Holandia 1 – Turnieje.info Team 2:0 (15:4, 15:11)
Blazejowka.pl 1 – Niemcy 0:2 (13:15, 11:15)
Blazejowka.pl 2 – Blokers Łódź 3 1:2 (7:15, 15:10, 3:15)
Norwegia – Blokers Łódź 2 2:1 (8:15, 15:12, 17:15)
GRUPA A
1. Włochy (Francesco Mimola, Angelo Paradiso) - punkty 12, sety 8:0
2. Niemcy (Jakob Domke, Dennis Weber) - punkty 9, sety 6:2
3. Blokers Łódź 1 (Łukasz Fryczak, Michał Sajewicz) - punkty 6, sety 4:4
4. Auto 24 Urbaniak Chojnice (Siarhei Yarashevich, Karol Lewandowski) - punkty 2, sety 2:7
5. Blazejowka.pl 1 (Marcin Błażowski, Marcin Tylutki) - punkty 0, sety 0:8
GRUPA B
1. Brazylia (Hiltinho, Rodrigo Lacraia) - punkty 12, sety 8:0
2. Holandia 2 (Kaspar Schlebusch, Mark de Vreede) - punkty 8, sety 6:3
3. Tuks Dach Starogard Gdański (Adrian Szopiński, Mateusz Szopiński) - punkty 6, sety 5:4
4. Blokers Łódź 3 (Marcin Łagiewski, Mateusz Spochaczyk) - - punkty 2, sety 2:7
5. Blazejowka.pl 2 (Arkadiusz Stępień, Paweł Markiewicz) - punkty 0, sety 1:8
GRUPA C
1. Holandia 1 (Marcel Birza, Emiel Birza) - punkty 12, sety 8:0
2. Norwegia (Christian Furnes, Kjell Knutsen) - punkty 9, sety 6:3
3. Blokers Łódź 2 (Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz) - punkty 5, sety 5:5
4. Restauracja Małe Swory (Michał Kartuszyński, Mateusz Frymark) - punkty 3, sety 2:6
5. Turnieje.info Team (Jan Paradowski, Damian Wasiejko) - punkty 0, sety 0:8
ĆWIERĆFINAŁY
WŁOCHY - TUKS DACH STAROGARD GDAŃSKI 2:0 (15:10, 15:5)
HOLANDIA 2 - NORWEGIA 2:0 (15:10, 15:10)
BRAZYLIA - BLOKERS ŁÓDŹ 1 2:0 (15:5, 15:3)
HOLANDIA 1 - NIEMCY 2:1 (13:15, 15:12, 15:11)
PÓŁFINAŁY
WŁOCHY - HOLANDIA 2 2:0 (15:8, 15:12)
BRAZYLIA - HOLANDIA 1 2:0 (15:1, 15:5)
MECZ O 3. MIEJSCE
HOLANDIA 2 - HOLANDIA 1 0:2 (10:15, 13:15)
FINAŁ
BRAZYLIA - WŁOCHY 2:0 (15:5, 15:4)
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!