Czwartek, 25 Lutego 2021 | Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława ch24 na komórkę
Strona głównaKultura
Rozmiar tekstu: A A
Tekst (aw), fot. Krzysztof Różycki

Koncert noworoczny w Chojnicach

Na zdjęciu od lewej: Marek Czekała i Krystian Krzeszowiak podczas Chojnickich Nocy Operetkowych w 2012 r.

Na zdjęciu od lewej: Marek Czekała i Krystian Krzeszowiak podczas Chojnickich Nocy Operetkowych w 2012 r.

"Śpiewne wyznania miłosne" w wykonaniu Natalii Rubiś-Krzeszowiak (sopran) i Krystiana Krzeszowiaka (tenor) przy akompaniamencie Orkiestry im. Johanna Straussa chojniczanie będą mogli usłyszeć 1 stycznia. Na pomysł zorganizowania koncertu noworocznego w naszym mieście wpadł dyrygent orkiestry Marek Czekała.


Chojnickie Noce Operetkowe zapadły w sercu nie tylko publiczności, ale i wykonawcom. Dyrygent Marek Czekała wraca więc do Chojnic z kolejną ucztą dla duszy. - Nowa impreza na mapie kulturalnej Chojnic. Myślę, że wielu mieszkańcom się to spodoba, bo wiem, że jeżdżą na takie koncerty do innych miast. Jeśli zaproponujemy koncert na wysokim poziomie, to skorzystają na miejscu - mówi Czekała.

Reklama | Czytaj dalej »W Nowy Rok o godz. 16.00 na scenie Chojnickiego Domu Kultury wystąpi znany już chojnickiej publiczności tenor światowej sławy Krzysztof Krzeszowiak. Towarzyszyć mu będzie żona Natalia Rubiś-Krzeszowiak. - To, że są małżeństwem powoduje, że ze sceny bije dodatkowe ciepło, autentyzm - zapewnia dyrygent Orkiestry im. Johanna Straussa.

Wielbicieli opery cieszyć może nie tylko miejsce koncertu, ale i cena. - 50 procent kosztów pokryłby Chojnicki Dom Kultury poprzez budżet miasta Chojnice, a 50 proc. pokryliby uczestnicy koncertu. Przy takim montażu finansowym cena jednego biletu w Nowy Rok na wspaniały koncert kosztowałaby 50 zł - informuje burmistrz Arseniusz Finster.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

14 komentarzy

~babcia
Czy media zainteresują się jak chojnicki szpital zlikwidował kolejki do rejestracji chorych na rezonans, tomografię czy usg? Trzeba zaprosić ministra zdrowia, żeby to sprawdził. Rejestrując się na rezonans: oczekiwanie na termin rejestracji około 6 tygodni, natomiast w dniu rejestracji bywa ponad 100 osób. Chorzy przychodzą o 4 rano i stoją w kolejkach. Potem są kłótnie itd, jest to wymysł i celowe działanie żony pana dyrektora szpitala. Za kasę rezonans można zrobić na następny dzień.Rejestracja na usg na m-c listopad 30 października. Do tego czasu z poważnym problemem można odejść na wieki i chyba o to chodzi. Zapraszam media.
16 Października 2014, godzina 22:16
Oceniono 8 razy 6
~greg
Kupie za pol ceny zdewastowany lokal od miasto,ale nie moge bo musze byc najemca lokalu hehehe paranoja
16 Października 2014, godzina 17:22
Oceniono 6 razy 0
~EQUILIBRIUM
Excuse me, one question:
Ile bedzie kosztowal bilet od pary ???
JOHN PRESTON
89-604 TETRAGRAMMATON.........
12 Października 2014, godzina 09:55
Oceniono 10 razy -8
~LUDZIE PYTAJĄ, CZY WŁADZUNIA ODPOWIE..
LUDZIE MÓWIĄ...ABY BYŁO JASNE CO JEST CO, KTO JEST KTO... ...cyt."...Burmistrz i dwóch zastępców i nikt nie raczył zaszczycić obecnością tego spotkania,starosty też nikt nie widział. Miejsca zarezerwowane no i nawet miejscówki nie musieli kupić bo słyszeliśmy ,że zostali zaproszeni. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!Chojniczanie nie zawiedli , a Pani Żak przypo-mniała nam ,że niedługo wybory!!!!!!!. Tym się różni Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum ,od palium.To pierwsze jest szanowane przez Pacjentów ,Chojniczan,a to drugie przez WIPÓW .Powodzenia i wytrwałości w budowie no i w opiece nad chorymi.,..."...
11 Października 2014, godzina 14:20
Oceniono 23 razy 13
~...???
LUDZIE PYTAJĄ, CZY WŁADZUNIA ODPOWIE.. Jak są wydawane publiczne pieniądze w ochronie zdrowia, czyje interesy zaspokajają, czy pacjentów potrze-by...Czekamy na przegląd wydawanych publicznych pieniędzy, kasuni... A jak wygląda opieka w "Bonamed" w Jarce-wie, czy cztery 4miliony na rozbudowę zolu, musi być wpisane w interes strategi pomorza, terytorialny rozwój Chojnic-Człuchowa przez starostę Chojnic, a kto jest radnym wojewódzkim w urzędzie marszałkowski, kto rozdziela pieniądze publiczne na ochronę zdrowia, czy radny jest udziałowcem w majątku zolu w Jarcewie, czy korzystał zol z publicznych pieniędzy w jakiej wysokości, kto zakazuje konkurencji w opiece nad pacjentami chorymi na raka, potrzebującymi opie-ki paliatywnej, jak wygląda opieka w "Medicor", "Palium", jaki majątek publiczny dostały i korzystają podmioty w.w, dlaczego szpital wygrywał miejsca w Rzeczpospolitej na najlepszy szpital, a co się stało, że obecnie takie afery mamy w szpitalu, jak działa ISO, jak sprawowany jest nadzór przez organy do tego powołane inne...pytam,?... STASIU.
11 Października 2014, godzina 14:13
Oceniono 21 razy 11
~GDZIE PIENIĄDZE NA HOSPICJUM RADNI JAK PILNUJECIE BURMISTRZYNIA, CO...
GDZIE PIENIĄDZE NA HOSPICJUM RADNI JAK PILNUJECIE BURMISTRZYNIA, CO...
PRZEZ DWA LATA OBIECYWALI I CO, NO I NIC, CHORZY NIE MOGĄ CZEKAĆ NA RAKA, SPIEŚCIE SIĘ ICH KOCHAĆ BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ, DZIWNY JEST TEN ŚWIAT W KTÓRYM CZŁOWIEK GARDZI CZŁOWIEKIEM!!!...?.
11 Października 2014, godzina 14:09
Oceniono 22 razy 12
~Władza absolutna inna forma KOMUNIZMU PO kontra WOLNOŚĆ GOSPODARCZA PISU,kogo wybiorą,jaką gospodar
Władza absolutna inna forma KOMUNIZMU PO kontra WOLNOŚĆ GOSPODARCZA PISU,kogo wybiorą,jaką gospodarkę..
O co chodzi chojniczanom, wyborcom, obecnie rządzącym, czy chcą władzy absolutnej... ...Burmistrz Finster zebrał swoją drużynę na wybory Burmistrz Arseniusz Finster ma już gotową drużynę Burmistrz Arse-niusz Finster ma już gotową drużynę Burmistrz Arseniusz Finster chce, by w Radzie Miejskiej zasiadło 11 jego zawodni-ków. - No i ktoś na rezerwę - śmieje się.
11 Października 2014, godzina 14:07
Oceniono 20 razy 10
~Charzykowianin
Szczęście,że ów koncert odbędzie się już bez udziału burmistrza Finstera.
11 Października 2014, godzina 13:56
Oceniono 23 razy 11
~Nie ma wolności słowa, wypowiedzi w Chojnicach jest Cenzura czy to już komuna władzuni...
Nie ma wolności słowa, wypowiedzi w Chojnicach jest Cenzura czy to już komuna władzuni...na portalu www.chojnice.com by ukryć gospodarcze przekręty obecnie rządzących w Chojnicach i okolicy, władzuni.
11 Października 2014, godzina 13:46
Oceniono 22 razy 12
~~Oddam głos na Marcina W. on rozliczy finia...
...
11 Października 2014, godzina 13:41
Oceniono 23 razy 13
~Czy obecnie rządzący burmistrz Chojnic kupuje głosy wyborcze sponsorując za podatnika pieniądze bil
Czy obecnie rządzący burmistrz Chojnic kupuje głosy wyborcze sponsorując za podatnika pieniądze bilety, Od ludzi chorych na raka na koncert charytatywny Katarzyny Żak w Domu kultury w Chojnicach to nie przyszedł, nawet w zastępstwie nikogo z Ratuszowych Ratusza nie przysłał by był reprezentowany urząd burmistrza, Za to kandydat na burmistrz pan Mariusz Brunka nie zawiódł i był obecny, liczy się z chorymi i wspiera chorych na raka ludzi i potrzebujących opieki paliatywnej w Chojnicach i okolicy, Obecna władzunia Ratuszowa olała chorych na raka i potrzebujących pomocy oraz koncert Katarzyny Żak w domu kultury, WSTYD MI ZA CIEBIE ARSENIUSZU F. WYBORCA MOJE SUMIENIE NIE POZWALA MI NA TO BYM NA OBECNIE RZĄDZĄCEGO BURMISTRZA ODDAĆ GŁOS W WYBORACH ARSENIUSZ FINSTER MUSI ODEJŚĆ DLA DOBRA CHOJNICZAN I CHORYCH WYMAGAJĄCYCH OPIEKI PALIATYWNEJ...
11 Października 2014, godzina 13:39
Oceniono 20 razy 10
~WYBORCY...Czekamy na Zbigniewa Matuszaka z Dworcowej w Radzie Miasta Chojnic...

WYBORCY...Czekamy na Zbigniewa Matuszaka z Dworcowej w Radzie Miasta Chojnic...
Do Zbigniewa MATUSZAKA z Dworcowej...odsuń od koryta obecnie rządzących w Ratuszu, by ludzie mieli co do garów włożyć, by nie było ulic zalanych, by nie było kolesiostwa, nepotyzmu w śród pracowników podległych obecnemu burmistrzyniowi, byśmy mieli hospicjum dla wszystkich chorych, a nie tylko dla kasy...
11 Października 2014, godzina 12:19
Oceniono 26 razy 10
~Ręce władzy absolutnej sięgają na portalu www.chojnice.com kneblując usta w dodawaniu wypowiedzi Ce
Ręce władzy absolutnej sięgają na portalu www.chojnice.com kneblując usta w dodawaniu wypowiedzi Cenzurę wprowadzili na portalu www.chojnice.com
Ręce władzy absolutnej sięgają na portalu www.chojnice.com kneblując usta w dodawaniu wypowiedzi Cenzura Komunizm władzy absolutnej, blokada w dodawaniu komentarzy przez portal www.chojnice.com, RĘCE WŁADZY ABSOLUTNEJ NA PORTALU WWW.CHOJNICE.COM, KONSTYTUCJA ZABRANIA WPROWADZANIA CENZURY PRZEZ DZIENNIKARZY A TU OKAZUJE SIĘ ŻE JĄ WPROWADZAJĄ DLA WŁADZY ABSOLUTNEJ FINSTERA I JEGO LUDZI Z DRUŻYNY , A MAMY DO CZYNIENIA Z CENZURĄ, DLACZEGO NIE USUWAJĄ KOMENTARZY OBRAŻAJĄCY LUDZI, OPOZYCJĘ, LUDZIE KTÓRZY UJAWNIAJĄ NIE PRAWIDŁOWOŚCI W GOSPODARZENIU OBECNIE RZĄDZĄCYCH CHOJNICAMI I OKOLICĄ SĄ PRZEZ PORTAL BLOKOWANI W DODAWANIU KOMENTARZY, GDZIE SIĘGAJĄ RĘCE WŁADZY ABSOLUTNEJ W CHOJNICACH I OKOLICY, PRECZ Z KOMUNĄ, ONI CHCĄ WŁADZY ABSOLUTNEJ W CHOJNICACH, DLA CHOJNICZAN...
11 Października 2014, godzina 12:18
Oceniono 25 razy 13
~Cenzura wróciła by wprowadzić władzę absolutną drużyny finstera...
Cenzura wróciła by wprowadzić władzę absolutną drużyny finstera...
Jaką prawdę o nie prawidłowościach gospodarzeniu chcą ukryć dworscy dziennikarze wprowadzając cenzurę, blokując portal do dodawania komentarzy usuwając nie wygodne komentarze o gospodarce drużyny finstera, co..., co ukrywają, co...władzy przywilejach, rządy dla władzy absolutnej drużyny finstera co, co...no powiedzta portal www.chojnice.com, co...
11 Października 2014, godzina 12:16
Oceniono 27 razy 15

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 378.00 DKKDKK 59.70 61.20
EUREUR 445.00 457.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 404.00 419.00 NOKNOK 43.00 44.50
GBPGBP 517.00 531.00 SEKSEK 43.90 45.40
Aktualizacja: 2021-02-25 09:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 371.00 375.00 DKKDKK 60.20 60.90
EUREUR 449.00 453.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 407.00 415.00 NOKNOK 43.50 44.20
GBPGBP 520.00 526.00 SEKSEK 44.30 45.00
Aktualizacja: 2021-02-25 09:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy dotacja w wysokości 5 tys. zł z urzędu miejskiego byłaby dla Ciebie wystarczającą zachętą do wymiany źródła ciepła na bardziej ekologiczne?

Ceny paliw2021-02-22

E95 E98 ON LPG
BP 5.08 zł 5.44 zł 4.94 zł 2.55 zł
Circle K 5.03 zł - 4.89 zł 2.53 zł
Lotos Optima 5.04 zł - 4.91 zł 2.53 zł
MZK 4.92 zł 4.98 zł 4.79 zł 2.42 zł
Orlen 5.08 zł 5.38 zł 4.94 zł 2.53 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij