W Charzykowach rusza liga halowa
W sobotę 29 listopada w Charzykowach rusza Rekreacyjna Liga Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice. W rozgrywkach weźmie udział 20 drużyn. Drużyny zgłoszone do zawodów podzielone zostały na dwie grupy. Organizatorem rozgrywek jest Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach.
Terminarz Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice
Grupa 1
Kolejka 1- 29.11.2014 |
Godz. |
|||
1. |
Agro Ursus |
|
Orzeł Rychnowy |
15.00 |
2. |
Agra Nowe Ostrowite |
|
Meteor Silno |
15.40 |
3. |
Wawrzyniaki Człuchów |
|
Unia Klawkowo |
16.20 |
4. |
Brda Męcikał |
|
OSK Kłodziński |
17.00 |
5. |
Max Team Chojniczki |
|
Orlik Brothers |
17.40 |
Kolejka 2- 06.11.2014 |
Godz. |
|||
6. |
Orzeł Rychnowy |
|
Orlik Brothers |
18.20 |
7. |
OSK Kłodziński |
|
Max Team Chojniczki |
19.00 |
8. |
Unia Klawkowo |
|
Brda Męcikał |
19.40 |
9. |
Meteor Silno |
|
Wawrzyniaki Człuchów |
20.20 |
10. |
Agro Ursus |
|
Agra Nowe Ostrowite |
21.00 |
Kolejka 3- 20.11.2014 |
Godz. |
|||
11. |
Orzeł Rychnowy |
|
Agra Nowe Ostrowite |
15.00 |
12. |
Wawrzyniaki Człuchów |
|
Agro Ursus |
15.40 |
13. |
Brda Męcikał |
|
Meteor Silno |
16.20 |
14. |
Max Team Chojniczki |
|
Unia Klawkowo |
17.00 |
15. |
Orlik Brothers |
|
OSK Kłodziński |
17.40 |
Kolejka 4- 10.01.2015 |
Godz. |
|||
16. |
OSK Kłodziński |
|
Orzeł Rychnowy |
18.20 |
17. |
Unia Klawkowo |
|
Orlik Brothers |
19.00 |
18. |
Meteor Silno |
|
Max Team Chojniczki |
19.40 |
19. |
Agro Ursus |
|
Brda Męcikał |
20.20 |
20. |
Agra Nowe Ostrowite |
|
Wawrzyniaki Człuchów |
21.00 |
Kolejka 5 – 17.01.2015 |
Godz. |
|||
21. |
Orzeł Rychnowy |
|
Wawrzyniaki Człuchów |
15.00 |
22. |
Brda Męcikał |
|
Agra Nowe Ostrowite |
15.40 |
23. |
Max Team Chojniczki |
|
Agro Ursus |
16.20 |
24. |
Orlik Brothers |
|
Meteor Silno |
17.00 |
25. |
OSK Kłodziński |
|
Unia Klawkowo |
17.40 |
Kolejka 6 – 24.01.2015 |
Godz. |
|||
26. |
Unia Klawkowo |
|
Orzeł Rychnowy |
18.20 |
27. |
Meteor Silno |
|
OSK Kłodziński |
19.00 |
28. |
Agro Ursus |
|
Orlik Brothers |
19.40 |
29. |
Agra Nowe Ostrowite |
|
Max Team Chojniczki |
20.20 |
30. |
Wawrzyniaki Człuchów |
|
Brda Męcikał |
21.00 |
Kolejka 7- 31.01.2015 |
Godz. |
|||
31. |
Brda Męcikał |
|
Orzeł Rychnowy |
15.00 |
32. |
Max Team Chojniczki |
|
Wawrzyniaki Człuchów |
15.40 |
33. |
Orlik Brothers |
|
Agra Nowe Ostrowite |
16.20 |
34. |
OSK Kłodziński |
|
Agro Ursus |
17.00 |
35. |
Meteor Silno |
|
Unia Klawkowo |
17.40 |
Kolejka 8 – 07.02.2015 |
Godz. |
|||
36. |
Orzeł Rychnowy |
|
Meteor Silno |
18.20 |
37. |
Agro Ursus |
|
Unia Klawkowo |
19.00 |
38. |
Agra Nowe Ostrowite |
|
OSK Kłodziński |
19.40 |
39. |
Wawrzyniaki Człuchów |
|
Orlik Brothers |
20.00 |
40. |
Brda Męcikał |
|
Max Team Chojniczki |
21.00 |
Kolejka 9 - 14.02.2015 |
Godz. |
|||
41. |
Max Team Chojniczki |
|
Orzeł Rychnowy |
15.00 |
42. |
Orlik Brothers |
|
Brda Męcikał |
15.40 |
43. |
OSK Kłodziński |
|
Wawrzyniaki Człuchów |
16.20 |
44. |
Unia Klawkowo |
|
Agra Nowe Ostrowite |
17.00 |
45. |
Meteor Silno |
|
Agro Ursus |
17.40 |
Reklama | Czytaj dalej »
Grupa 2
Kolejka 1- 29.11.2014 |
Godz. |
|||
1. |
Jantar Pawłowo |
|
Harpun Zbeniny |
18.20 |
2. |
INSTAL Chojniczki |
|
LZS Sławęcin |
19.00 |
3. |
Swory |
|
Auto Naprawa Tyborski |
19.40 |
4. |
Ginter Chojnice |
|
Świat Mai |
20.20 |
5. |
SUMA Chojnice |
|
Chojnicki Rejon |
21.00 |
Kolejka 2- 06.12.2014 |
Godz. |
|||
6. |
Harpun Zbeniny |
|
Chojnicki Rejon |
15.00 |
7. |
Świat Mai |
|
SUMA Chojnice |
15.40 |
8. |
Auto Naprawa Tyborski |
|
Ginter Chojnice |
16.20 |
9. |
LZS Sławęcin |
|
Swory |
17.00 |
10. |
Jantar Pawłowo |
|
INSTAL Chojniczki |
17.40 |
Kolejka 3- 20.12.2014 |
Godz. |
|||
11. |
Harpun Zbeniny |
|
INSTAL Chojniczki |
18.20 |
12. |
Swory |
|
Jantar Pawłowo |
19.00 |
13. |
Ginter Chojnice |
|
LZS Sławęcin |
19.40 |
14. |
SUMA Chojnice |
|
Auto Naprawa Tyborski |
20.20 |
15. |
Chojnicki Rejon |
|
Świat Mai |
21.00 |
Kolejka 4- 10.01.2015 |
Godz. |
|||
16. |
Świat Mai |
|
Harpun Zbeniny |
15.00 |
17. |
Auto Naprawa Tyborski |
|
Chojnicki Rejon |
15.40 |
18. |
LZS Sławęcin |
|
SUMA Chojnice |
16.20 |
19. |
Jantar Pawłowo |
|
Ginter Chojnice |
17.00 |
20. |
INSTAL Chojniczki |
|
Swory |
17.40 |
Kolejka 5 – 17.01.2015 |
Godz. |
|||
21. |
Harpun Zbeniny |
|
Swory |
18.20 |
22. |
Ginter Chojnice |
|
INSTAL Chojniczki |
19.00 |
23. |
SUMA Chojnice |
|
Jantar Pawłowo |
19.40 |
24. |
Chojnicki Rejon |
|
LZS Sławęcin |
20.20 |
25. |
Świat Mai |
|
Auto Naprawa Tyborski |
21.00 |
Kolejka 6 – 24.01.2015 |
Godz. |
|||
26. |
Auto Naprawa Tyborski |
|
Harpun Zbeniny |
15.00 |
27. |
LZS Sławęcin |
|
Świat Mai |
15.40 |
28. |
Jantar Pawłowo |
|
Chojnicki Rejon |
16.20 |
29. |
INSTAL Chojniczki |
|
SUMA Chojnice |
17.00 |
30. |
Swory |
|
Ginter Chojnice |
17.40 |
Kolejka 7- 31.01.2015 |
Godz. |
|||
31. |
Ginter Chojnice |
|
Harpun Zbeniny |
18.20 |
32. |
SUMA Chojnice |
|
Swory |
19.00 |
33. |
Chojnicki Rejon |
|
INSTAL Chojniczki |
19.40 |
34. |
Świat Mai |
|
Jantar Pawłowo |
20.20 |
35. |
LZS Sławęcin |
|
Auto Naprawa Tyborski |
21.00 |
Kolejka 8 – 07.02.2015 |
Godz. |
|||
36. |
Harpun Zbeniny |
|
LZS Sławęcin |
15.00 |
37. |
Jantar Pawłowo |
|
Auto Naprawa Tyborski |
15.40 |
38. |
INSTAL Chojniczki |
|
Świat Mai |
16.20 |
39. |
Swory |
|
Chojnicki Rejon |
17.00 |
40. |
Ginter Chojnice |
|
SUMA Chojnice |
17.40 |
Kolejka 9 -14.02.2015 |
Godz. |
|||
41. |
SUMA Chojnice |
|
Harpun Zbeniny |
18.20 |
42. |
Chojnicki Rejon |
|
Ginter Chojnice |
19.00 |
43. |
Świat Mai |
|
Swory |
19.40 |
44. |
Auto Naprawa Tyborski |
|
INSTAL Chojniczki |
20.20 |
45. |
LZS Sławęcin |
|
Jantar Pawłowo |
21.00 |
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (3)
- Komentarze Facebook (...)
3 komentarze
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!