Poniedziałek, 21 Września 2020 | Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
Tekst (aw), fot. arch.

Wiejskie bez udziału policjantów

2 marca radziło największe sołectwo w gminie Chojnice. Brak informacji, chęci, a może zaproszenia spowodował, że na zebraniu w Charzykowach zabrakło policjantów.


Na zebranie wiejskie w Charzykowach mocną grupą przybyli urzędnicy, przedstawiciele firmy wykonującej meliorację czy PGiNG. W siedzibie Chojnickiego Klubu Żeglarskiego próżno jednak było szukać policjantów. Dlaczego dzielnicowi z rewiru w Charzykowach nie pojawili się? - Nie przez telefon. Proszę zwrócić się do pani rzecznik - usłyszeliśmy od kierowniczki rewiru st. sierż. Katarzyny Solarek. Rzecznik prasowy policji w kwestii absencji stróżów prawa obiecał ustosunkować się na piśmie. - Obszar działania podległy Rewirowi Dzielnicowych w Charzykowach obejmuje teren gminy Chojnice i Konarzyny. Należy dodać, że zebrania wiejskie na terenie obu gmin odbywały się w tym samym czasie. Dotychczas policjanci wzięli udział w dziesięciu zebraniach m.in. w Konarzynach, Pawłowie czy w sołectwie Nowy Dwór – Cołdanki - odpowiedziała Magdalena Stolp. Z terminarza zebrań wiejskich w sąsiedniej gminie wynika, że ostatnie zebranie miało miejsce 27 lutego w Ciecholewach. - Wszystkie zebrania odbyły się terminowo - potwierdza wicewójt gminy Konarzyny Barbara Rydygier.

Reklama | Czytaj dalej »

W odpowiedzi do nas oficer prasowy chojnickiej policji informuje także, że od 2 lutego do 3 marca rewir w Charzykowach funkcjonował w osłabionym składzie. Jeden z funkcjonariuszy przebywał na szkoleniu. Dwaj pozostali mieli pod kontrolą 13 dodatkowych sołectw. Może właśnie tutaj należy upatrywać przyczyny nieobecności dzielnicowego, a może zgoła gdzie indziej? Czy gospodarz zebrania Jędrzej Ilkowski zaprosił policję? - Nie, zawsze przychodzili z marszu - odpowiada sołtys. - Nigdy dotychczas nie byli specjalnie zapraszani. Przybywali jak gdyby z obowiązku - dodaje sołtys Charzyków.

Magdalena Stolp zaznacza, że dzielnicowi dokładają wszelkich starań, aby móc uczestniczyć w zebraniach wiejskich. Do dyspozycji mieszkańców są w trakcie swej codziennej służby, zarówno w budynku Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach, jak i w terenie. - Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 52 39 56 230, 52 39 56 231 - kończy swą wypowiedź rzecznik policji.

Mieszkańcy największego sołectwa w gminie zdają się mieć już swój pogląd na sprawę. - Policjanci do Charzyków przyjeżdzają tylko się wyspać - padło z sali podczas spotkania. Nie trudno się domyśleć, że chodzi o odnowiony rewir, który po remoncie wzbogacił się o pokoje gościnne.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

148 komentarzy

~janne
Mądrze piszesz i szczerze .
05 Kwietnia 2015, godzina 19:37
Oceniono 78 razy 14
~Oranje
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Kwietnia 2015, godzina 20:08
Oceniono 168 razy -12
~Chojnice1973
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Kwietnia 2015, godzina 20:00
Oceniono 166 razy -12
~n+
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Kwietnia 2015, godzina 19:43
Oceniono 166 razy -10
~ciekawe
ciekawe
04 Kwietnia 2015, godzina 19:12
Oceniono 88 razy 26
~zatroskany chojniczanin

Dziwę się, że komentarze nieśmiałego parafianina pod tym artykułem nie zostały jeszcze usunięte.
Wszystkie komentarze nieśmiałego pod artykułami o mobbingu w chojnickiej KPP zostały usunięte bez śladu, i dodawanie nowych komentarzy zostało zablokowane. Zapewne mobber komendant zastraszył właściciela i personel portalu ch24.pl i wymusił cenzurę prewencyjną i usunięcie wszystkich komentarzy nieśmiałego!

Komentarze nieśmiałego, zapewne na życzenie komendanta- mobbera, zostały usunięte pod ostatnimi artykułami o mobbingu w chojnickiej KPP:

http://chojnice24.pl/artykul/20013/kadrowi-przywroceni-do-pracy-w-policji/
i
http://chojnice24.pl/artykul/19964/mobbing-w-chojnickiej-policji/


03 Kwietnia 2015, godzina 19:58
Oceniono 158 razy 50
~zatroskany chojniczanin
Czy oficer prasowy chojnickiej policji - pani Madzia Stolp poinformuje zatroskane społeczeństwo powiatu chojnickiego o wynikach testów materacy znajdujących się na pietrze rewiru w Charzykowach?
Czy jakość tych materacy jest tajemnica państwową lub policyjną?

~nieśmiały parafianin

Ciekawe, czy komendant Krzysiek Pestka i Sylwia Neubauer z chojnickiej KPP wypróbowali już materace w małżeńskich łóżkach, które nasi dzielni policjanci mają na pięterku w rewirze charzykowski?
Czy materace są dość miękkie i wystarczająco sprężyste? Czy Sylwia podzieli się swoimi wrażeniami?


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
e-mail: niesmialy.parafianin@mail.ru
portal: http://chojnice.livejournal.com
10 Marca 2015, godzina 18:41


Jak do tej pory pani Sylwia wyraziła się jedynie i to ogólnikowo o materacach w areszcie i więzieniu.
~Sylwia
Czy Pan "NP" wypróbował już "łóżeczko" w areszcie lub zakładzie karnym?
Jeżeli nie, to zapewniam Pana, że wkrótce będzie miał Pan okazję poleżeć na takim "łóżeczku" i bynajmniej nie będzie ono małżeńskie!
10 Marca 2015, godzina 18:5802 Kwietnia 2015, godzina 20:47
Oceniono 153 razy 3
~do poniżej
Dałeś się złapać na prima-aprilisowy żart.
02 Kwietnia 2015, godzina 07:35
Oceniono 75 razy 21
~złapany?
To kilka osób się z tego ucieszy!
02 Kwietnia 2015, godzina 07:21
Oceniono 60 razy 20
~dobrze poinformowany

Dzisiaj w Chojnicach, po ponad 2 latach od rozpoczęcia dochodzenia, policja skutecznie zidentyfikowała i zatrzymała internautę posługującego się na chojnickich portalach pseudonimem "nieśmiały parafianin". W czasie zatrzymania zabezpieczono także znalezione komputery w celu analizy ich zawartości.

Prawdopodobnie już w tym tygodniu policja oficjalnie ogłosi zatrzymanie tego poszukiwanego od dłuższego czasu chojnickiego internauty.

01 Kwietnia 2015, godzina 22:30
Oceniono 71 razy 23
~rajdowiec
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3801085,seksualny-skandal-w-wiezieniu-z-najwieksza-afera-finansowa-w-tle,id,t.html
W nawiązaniu do wcześniejszego wpisu. Po aferze seksualnej w areszcie chojnickiej policji nikt nie poleciał na bruk. Było chyba tylko jedno odejście na emeryturę.
27 Marca 2015, godzina 12:17
Oceniono 38 razy 6
~nieśmiały parafianin
Widać, że pilnowanie i zabezpieczanie łóżek małżeńskich w rewirze charzykowskim pozostawia naszym dzielnym policjantom, a szczególnie pani st. sierż. Kasi Solarek wiele czasu na rożne dyrdymały, jak na przykład na bezproduktywne i bezmyślne minusowanie komentarzy poniżej. Jako alternatywę, polecam pani Kasi spacer naokoło rewiru w celu przewietrzenia się, i sprawdzenia czy jacyś terroryści nie zakradają się by wedrzeć się do policyjnych pomieszczeń z małżeńskimi łóżkami na pięterku rewiru! A wiadomo, że bandyci mają na celu obniżenie jakości lub uszkodzenie policyjnych materacy z małżeńskich łóżek by obniżyć komfort i korzyści jakie dzielni policjanci będą mieć z małżeńskich materacy na pietrze rewiru charzykowskiego! Tak wiec materace muszą by czujnie pilnowane i w dzień i w nocy dla dobra naszych dzielnych chojnickich i charzykowskich policjantów, a także dla wygody wszystkich policyjnych gości, którzy będą korzystać z małżeńskich materacy ku przyjemności naszych policjantów!

Jestem bardzo ciekawy jak postępują prace nad oficjalnym protokołem z inspekcji materacy w małżeńskich łóżkach, które znajdują się na pięterku rewiru charzykowskiego? Czy pani Sylwia Neubauer z chojnickiej KPP będzie firmować osobiście swoim nazwiskiem testy materacy w małżeńskich łóżkach i potwierdzi, że wszystkie dogłębne analizy były wykonane zgodnie z policyjnymi przepisami?
Także jestem niebywale ciekawy, czy zgodnie z policyjnymi przepisami materace w małżeńskich łóżkach w rewirze charzykowskim były już uroczyście poświęcone przez jakiegoś lokalnego zawodowego fachowca od guseł? Czy uroczyste msze święte zostało już fachowo odprawione ze wszystkimi wymaganymi prawem celebracjami w intencji cudownego zwiększenia się miękkości i sprężystości łóżek małżeńskich w rewirze charzykowskim? A także, co najważniejsze, czy materace w małżeńskich łóżkach zostały już uroczyście nazwane imieniem Jana Pawła II-go by cudownie uszczęśliwiały swa miękkością i sprężystością każdego policjanta i każdą osobę towarzyszącą policjantowi, którzy będą z tych policyjnych łóżek intensywnie korzystać?

Czy rzecznik prasowy chojnickiej KPP - pani Madzia Stolp - wyjawi już wkrótce te wszystkie misteria związane z materacami z małżeńskich łóżkach znajdujących się na pięterku rewiru charzykowskiego?

Czekam z dużą niecierpliwością na te intrygujące policyjno-łóżkowe wiadomości.


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
e-mail: niesmialy.parafianin@mail.ru
portal: http://chojnice.livejournal.com
26 Marca 2015, godzina 18:45
Oceniono 105 razy 57
~Dobra robota Charzykowianin!
Gratuluje inicjatywy!
13 Marca 2015, godzina 13:57
Oceniono 111 razy 43
~Myszka
A ja cały czas boje się kotka.
12 Marca 2015, godzina 20:36
Oceniono 76 razy 26
~Charzykowianin
Myślę,że jeśli osoba podpisująca się imieniem Sylwia jest zawodowo związana z Komendą Policji powinna liczyć się z sankcjami karnymi określonymi w KK za zastraszanie i wykorzystywanie funkcji publicznej.
W każdym bądź razie w związku z takim prawdopodobieństwem dzisiaj zawiadomiłem organy ściągania.
12 Marca 2015, godzina 15:36
Oceniono 176 razy 44

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 378.00 388.00 DKKDKK 59.30 60.80
EUREUR 444.00 453.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 409.00 424.00 NOKNOK 40.10 41.30
GBPGBP 483.00 496.00 SEKSEK 42.10 43.60
Aktualizacja: 2020-09-21 14:45
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 380.00 385.00 DKKDKK 59.90 60.60
EUREUR 446.50 450.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 414.00 420.00 NOKNOK 40.50 41.10
GBPGBP 486.00 492.00 SEKSEK 42.70 43.40
Aktualizacja: 2020-09-21 14:45
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy w związku z pandemią koronawirusa obawiasz się posłać swoje dzieci do szkoły?
Ceny paliw2020-09-16

E95 E98 ON LPG
BP 4.69 zł 4.99 zł 4.51 zł 2.04 zł
Circle K 4.61 zł - 4.46 zł 1.99 zł
Lotos Optima 4.66 zł - 4.51 zł 1.99 zł
MZK 4.6 zł 4.76 zł 4.45 zł 1.97 zł
Orlen 4.69 zł 4.97 zł 4.57 zł 2.02 zł
PKS 4.6 zł - 4.47 zł 1.99 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij