Niedziela, 27 Września 2020 | Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
Tekst (aw), fot. arch.

Wiejskie bez udziału policjantów

2 marca radziło największe sołectwo w gminie Chojnice. Brak informacji, chęci, a może zaproszenia spowodował, że na zebraniu w Charzykowach zabrakło policjantów.


Na zebranie wiejskie w Charzykowach mocną grupą przybyli urzędnicy, przedstawiciele firmy wykonującej meliorację czy PGiNG. W siedzibie Chojnickiego Klubu Żeglarskiego próżno jednak było szukać policjantów. Dlaczego dzielnicowi z rewiru w Charzykowach nie pojawili się? - Nie przez telefon. Proszę zwrócić się do pani rzecznik - usłyszeliśmy od kierowniczki rewiru st. sierż. Katarzyny Solarek. Rzecznik prasowy policji w kwestii absencji stróżów prawa obiecał ustosunkować się na piśmie. - Obszar działania podległy Rewirowi Dzielnicowych w Charzykowach obejmuje teren gminy Chojnice i Konarzyny. Należy dodać, że zebrania wiejskie na terenie obu gmin odbywały się w tym samym czasie. Dotychczas policjanci wzięli udział w dziesięciu zebraniach m.in. w Konarzynach, Pawłowie czy w sołectwie Nowy Dwór – Cołdanki - odpowiedziała Magdalena Stolp. Z terminarza zebrań wiejskich w sąsiedniej gminie wynika, że ostatnie zebranie miało miejsce 27 lutego w Ciecholewach. - Wszystkie zebrania odbyły się terminowo - potwierdza wicewójt gminy Konarzyny Barbara Rydygier.

Reklama | Czytaj dalej »

W odpowiedzi do nas oficer prasowy chojnickiej policji informuje także, że od 2 lutego do 3 marca rewir w Charzykowach funkcjonował w osłabionym składzie. Jeden z funkcjonariuszy przebywał na szkoleniu. Dwaj pozostali mieli pod kontrolą 13 dodatkowych sołectw. Może właśnie tutaj należy upatrywać przyczyny nieobecności dzielnicowego, a może zgoła gdzie indziej? Czy gospodarz zebrania Jędrzej Ilkowski zaprosił policję? - Nie, zawsze przychodzili z marszu - odpowiada sołtys. - Nigdy dotychczas nie byli specjalnie zapraszani. Przybywali jak gdyby z obowiązku - dodaje sołtys Charzyków.

Magdalena Stolp zaznacza, że dzielnicowi dokładają wszelkich starań, aby móc uczestniczyć w zebraniach wiejskich. Do dyspozycji mieszkańców są w trakcie swej codziennej służby, zarówno w budynku Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach, jak i w terenie. - Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 52 39 56 230, 52 39 56 231 - kończy swą wypowiedź rzecznik policji.

Mieszkańcy największego sołectwa w gminie zdają się mieć już swój pogląd na sprawę. - Policjanci do Charzyków przyjeżdzają tylko się wyspać - padło z sali podczas spotkania. Nie trudno się domyśleć, że chodzi o odnowiony rewir, który po remoncie wzbogacił się o pokoje gościnne.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

148 komentarzy

~~zainteresowana mobberka z Gimnazjum nr 1 w Chojnicach
O Meggerze Włodku to slyszalam , zawsze mial podly , falszywy usmieszek , donosi o wszystkim co kto gada , dlatego apeluje do normalnych policjantow gębe na kłódke jak widzicie WLODKA MEGGERA bo ten kapus sprzeda kazdego , zreszta plan jest taki , Pestka na emeryture a kakolewski na jego miejsce , bedzie kabaret
02 Czerwca 2015, godzina 21:01
Oceniono 20 razy 2
~I co nowego u mobberów? Czy popadli w depresje?

Czy przegrana Gosi Henszke przygnębiła resztę chojnickich mobberów?

31 Maja 2015, godzina 22:19
Oceniono 59 razy 7
~Zdegenerowana klika chojnickich mobberów miała dzisiaj dobrą pogodę na imprezę!
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
31 Maja 2015, godzina 05:52
Oceniono 79 razy -21
~Zdegenerowana klika chojnickich mobberów miała dzisiaj dobrą pogodę na imprezę!

Czy impreza mobberska odbyła się według planów?
30 Maja 2015, godzina 20:49
Oceniono 67 razy 15
~zainteresowana mobberka ze starostwa


Czy grill "tylko dla mobberów" Krzysiek i Sylwia organizują w ten weekend?
O której godzinie?
Czy testowanie materacy małżeńskich na pięterku rewiru charzykowskiego jest cały czas w programie?


29 Maja 2015, godzina 22:46
Oceniono 80 razy 12
~mobberka ze starostwa
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Maja 2015, godzina 21:07
Oceniono 122 razy -24
~mobberka ze starostwa

Czy grill "tylko dla mobberów" Krzysiek i Sylwia organizują w ten weekend?
O której godzinie?
Czy testowanie materacy małżeńskich na pięterku rewiru charzykowskiego jest cały czas w programie?

29 Maja 2015, godzina 20:45
Oceniono 76 razy 10
~gość
Wspólny grill, to byłby może 20 lat temu. Teraz za pieniądze podatników wybrańcy balują w Dolinie Charloty.
~SKANDAL
.....................
Może więc portal zainteresuje informacja, że w czasie gdy do wielu rodzin dotarła nagła informacja o zwolnieu z roboty, to chojnickie elity, w tym starosta radzili jak zapobiegać bezrobociu. Robili to podobno w Dolinie Charloty-jednym z najdroższych hoteli-SPA na pomorzu ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW, czyli NASZE. Skandal, tym większy, że nie były to pierwsze takie "obrady". Ile to nas kosztuje, ilu znalazło dzięki nim pracę, czy nasze, okoiczne hotele lub CEW nie są dość dobre do obradowania (balowania)?
Czy obecnośc na tych imprezach związkowców min. szefa regionalnej solidarności ma legitymować społeczny charakter przedsięwzięcia? Może temat zainteresuje nieza;eżnych radnych, dziennikarzy czy bezkompromisowego Mariusza J.? Gdyby nie wybory przezydenckie jestem pewien, że TVN24 miałby pytania do starosty, ale co się odwlecze......
28 Maja 2015, godzina 15:23
Oceniono 70 razy 14
~zainteresowana mobberka z Gimnazjum nr 1 w Chojnicach

Już ciesze się na samą myśl o wspólnym grillu "tylko dla mobberów" - bo będzie to elita naszego miasta - ja, burmistrz, starosta, dyrektor szpitala, no i komendant policji - bez hołoty, która jeszcze naiwnie wierzy, że praworządność i uczciwość są do czegoś przydatne. Ha, ha, ha.

Przy okazji spotkania wymienimy się doświadczeniami jak preparować fałszywe donosy, podrabiać podpisy od zeznaniami, jak podstawiać kłamiących świadków, jak społecznymi funduszami opłacać usłużnych donosicieli, plotkarzy i kłamców, i współmobberów, jak przeciągać w nieskończoność procesy sądowe, no i co najważniejsze - jak skorumpować sędziów by wydawali wbrew dowodom i faktom stronnicze wyroki na korzyść mobbera. Burmistrz ma duże osiągnięcia w korumpowaniu sędziów poprzez "kontakty towarzyskie" i chętnie podzieli się informacjami jak manipulować sędziami o niskim poziomie etyki by poprzez korupcje w każdym procesie zapewnić sobie korzystny wyrok bez względu na niekorzystne fakty i dowody!

Jestem podekscytowana na sama myśl o możliwości testowania małżeńskich materacy znajdujących się na pietrze rewiru charzykowskiego. To będzie jedna z głównych atrakcji grilla "tylko dla mobberów" organizowanego przez komendanta chojnickiego KPP. Jestem ciekawa czy faktycznie te materace są wystarczająco miękkie i sprężyste, i niezależnie od testów przeprowadzonych przez komendanta Krzysia i Sylwie, chce sama osobiście przetestować je z burmistrzem Arkiem!28 Maja 2015, godzina 15:03
Oceniono 77 razy 11
~zainteresowana mobberka z Gimnazjum nr 1 w Chojnicach

Jestem ciekawa kiedy będzie ten grill "tylko dla mobberów", który obiecywał urządzić komendant Krzysiek Pestka wraz ze swoją kochanką Sylwią w rewirze charzykowskim?

Czy donosiciele także są zaproszeni? Czy też grill będzie wyłącznie dla mobberów?


27 Maja 2015, godzina 21:59
Oceniono 76 razy 14
~przyjaciel chojnickich policjantów

Życzę kadrowcom powodzenia w czasie następnej rozprawy i całego procesu w sądzie pracy w sprawie mobbingu w chojnickiej KPP jakiego dopuścił się komendant-mobber Krzysiek Pestka.

Policjanci i pracownicy cywilni chojnickiego KPP zasługują na etycznego, uczciwego komendanta i odpowiedniego zastępcę, którzy będą zachowywać się profesjonalnie, z szacunkiem dla pracowników, i z poszanowaniem prawa i praworządności. Komendant powinien być dla podwładnych przykładem i wzorem etyki, uczciwości, wiedzy, i profesjonalizmu. Niestety, obecny zdegenerowany komendant Krzysiek Pestka i jego marionetkowy zastępca Tomek Kąkolewski nie dorastają do tych oczekiwań pod żadnym względem!

Mobbing jakiego dopuścił się wobec podwładnych komendant Krzysiek Pestka pod wpływem swojej kochanki (i podwładnej) Sylwii, i z pomocą swojego marionetkowego zastępcy Tomka Kąkolewskiego wskazuje na kompletny brak etyki i uczciwości, a także kompletny brak wiedzy i praworządności u tych ludzi. Komenda policji w Chojnicach powinna być wzorem uczciwości i praworządności, a w rzeczywistości z powodu mobbingu i bezprawia jakiego dopuszcza się komendant-mobber Krzysiek Pestka jest niechlubnym przykładem degeneracji władzy i bezprawia jakiego komendant i jego oprawcy dopuszczają się wobec cywilnych i mundurowych pracowników chojnickiej KPP!


27 Maja 2015, godzina 20:36
Oceniono 81 razy 17
~przyjaciel
az zal tych dobrych ludzi , ktorzy musza znosic napor tych popaprancow czterech
27 Maja 2015, godzina 20:34
Oceniono 66 razy 16
~Patii
Neubauer - Reduchowska zawsze spychala robote na kogos innego bo trzeba bylo sie ulatniac z pracy , zeby miec czas dla Pestki , ta bezwzgledna kukła , biedron Kąkolewski nie ma swojego zdania i akceptowal wszystko , reka sprawiedliwosci kiedys ich dosiegnie ,a temu przydupasowi Włodkowi Meggerowi powinni jezyk ukrucic bo chlapie i nadsluchuje tylko po calej komendzie a potem zdaje relacje !
Apeluje do normalnych policjantow uwazajcie co mowicie przed tym kapusiem .
27 Maja 2015, godzina 20:31
Oceniono 73 razy 15
~zatroskany policjant
Na bruk , ale co robi Reuchowska czas zwolnic miejsce komus mlodszemu , nie dosc , ze ma emeryture juz to jeszcze siedzi i blokuje miejsce komus kto bedzie uczciwie pracowal , a nie spychac swoje obowiazki na innych , a Pestka jak piesek wykonuje jej rozkazy niczym kundel .
27 Maja 2015, godzina 20:26
Oceniono 74 razy 16
~ela
W czerwcu kolejna sprawa , wkoncu moze Pestke za dupe wezmą . Moze i kapuś komendy sie pojawi Włodzimierz Megger
27 Maja 2015, godzina 20:24
Oceniono 73 razy 15

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 384.00 396.00 DKKDKK 60.10 61.60
EUREUR 448.00 459.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 414.00 429.00 NOKNOK 39.80 41.30
GBPGBP 490.00 505.00 SEKSEK 41.90 43.40
Aktualizacja: 2020-09-26 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 388.00 392.00 DKKDKK 60.70 61.30
EUREUR 451.00 455.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 418.00 425.00 NOKNOK 40.30 41.00
GBPGBP 494.00 500.00 SEKSEK 42.50 43.10
Aktualizacja: 2020-09-26 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy w związku z pandemią koronawirusa obawiasz się posłać swoje dzieci do szkoły?
Ceny paliw2020-09-23

E95 E98 ON LPG
BP 4.69 zł 4.99 zł 4.53 zł 2.04 zł
Circle K 4.64 zł - 4.48 zł 1.99 zł
Lotos Optima 4.66 zł - 4.49 zł 2.01 zł
MZK 4.6 zł 4.76 zł 4.47 zł 1.99 zł
Orlen 4.69 zł 4.95 zł 4.53 zł 2.02 zł
PKS 4.6 zł - 4.47 zł 1.99 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij