Czwartek, 23 Listopada 2017 | Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa | Pogoda: 10°C, 1008 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Teksti fot. Dorota Czarnowska

Z kopyta kulig rwie...

20 stycznia w przepięknej zimowej scenerii lasów i pól w okolicach Pawłowa i Krojant, uczniowie klasy IIe  Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach, wraz z wychowawcą p. Iloną Szulc oraz opiekunami p. Renatą Borzych i p. Dorotą Czarnowską przebywali na klasowym kuligu.


Były duże sanie zaprzęgnięte do dwóch koni oraz dłuuugi sznur mniejszych sanek. Nie obyło się bez wywrotek na zakrętach… Po pełnej emocji przejażdżce, przyszedł czas na rozgrzewkę przy ognisku, zjedzenie upieczonych kiełbasek oraz ciepłą herbatkę. To był dzień pełen niesamowitych wrażeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Reklama | Czytaj dalej »

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

9 komentarzy

~gość
Mój wnusio był na tym kuligu. Było wszystko zorganizowane legalnie.Koniki i leśne dróżki. Po kuligu było ognisko i ciepła herbatka. Wrócił cały szczęśliwy.. Panie nauczycielki spisały się na medal.
24 Stycznia 2016, godzina 19:35
Oceniono 6 razy 4
~do jotdwatrzy
Nie wszystko jest nielegalne w tym kraju. Natomiast niektóre rzeczy są niebezpieczne i ja nie wziąłbym odpowiedzialności za czyjeś dzieci zabierając je na kulig. wariactwa pewnie nie było, ale rodzice są różni i czasami nie rozumieją słów takich jak przypadek...
23 Stycznia 2016, godzina 21:29
Oceniono 7 razy 5
~do ponizej
Dokladnie, kulig zaprzagany konmi jest w 100 % legalny a do osoby piszacej o godz 10:30 radze dobrze przepisy poczytac a nie wypisywac glupot.
23 Stycznia 2016, godzina 18:41
Oceniono 8 razy 4
~fax
saneczki ciągnęły konie na owies nie na benzynę..a to jest akurat legalne
23 Stycznia 2016, godzina 17:49
Oceniono 11 razy 7
~jotdwatrzy
W tym zasranym kraju wszystko jest nielegalne.
23 Stycznia 2016, godzina 11:10
Oceniono 14 razy 6
~oj nauczycielki!!!
Na ulice chyba nie jechaliście, bo tam nie wolno, ale z fotek widać, że cudownie polami, lasami, aż miło na duszy!!!! Oj nauczycielki - brawo, brawo!
23 Stycznia 2016, godzina 10:52
Oceniono 11 razy 7
~oj nauczycielki!!!
Policja ostrzega. Przyczepianie sanek do pojazdów jest zabronione. Osoby, które będą urządzać nielegalne kuligi mogą dostać 5 punktów karnych i mandat do 500 zł - podaje "Dziennik Bałtycki".
http://www.wprost.pl/ar/380684/Policja-ostrzega-nielegalny-kulig-moze-slono-kosztowac/

Czy nauczycielki upewniły się, czy takowy kulig jest LEGALNY?
Kiedyś można było organizować wspaniałe kuligi, fajnie, że dzieciaczki miały frajdę, ale czy to było legalne?
23 Stycznia 2016, godzina 10:49
Oceniono 12 razy 2
Takie zabawy trzeba kultywować .Nie siedzieć w fotelu.Dopóki jest śnieg.
23 Stycznia 2016, godzina 10:11
Oceniono 14 razy 8
I tak trzymać.
23 Stycznia 2016, godzina 08:15
Oceniono 13 razy 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 353.00 364.00 DKKDKK 55.60 57.10
EUREUR 417.00 426.00 RUBRUB 5.50 6.60
CHFCHF 355.00 370.00 NOKNOK 42.70 44.20
GBPGBP 467.00 479.00 SEKSEK 41.80 43.30
Aktualizacja: 2017-11-23 17:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 355.00 361.00 DKKDKK 56.00 56.80
EUREUR 419.00 423.00 RUBRUB 6.07 6.09
CHFCHF 358.00 365.00 NOKNOK 43.20 43.90
GBPGBP 468.00 475.00 SEKSEK 42.30 43.00
Aktualizacja: 2017-11-23 17:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2017-11-23

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.61 zł 4.96 zł 4.47 zł 2.05 zł
BP - - - -
Lotos Optima 4.61 zł - 4.49 zł 2.05 zł
MZK 4.58 zł 4.78 zł 4.45 zł 2.07 zł
Orlen 4.62 zł 4.97 zł 4.48 zł 2.06 zł
PKS - - - -