Czwartek, 19 Października 2017 | Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra | Pogoda: 11°C, 1015 hPa, wiatr 6.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
mz

Niezłomni Wyklęci 1944 - 1963

To tytuł wystawy, którą od wczoraj (1.03), czyli Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, oglądać można na chojnickiej starówce. Plenerowa wystawa zagości w Chojnicach tydzień.

 

Tak wystawę zapowiadało Stowarzyszenie Arcana Historii: "NIEZŁOMNI WYKLĘCI 1944-1963" - plenerowa wystawa w formie banerów poświęcona Żołnierzom Niezłomnym - przybliżająca sylwetki polskich bohaterów, którym po wielu latach przywracany jest należny szacunek i pamięć. Wystawa ta zostanie nam użyczona przez Stowarzyszenie Traugutt z Pruszcza Gdańskiego i zagości na chojnickim Starym Rynku w okresie 1-7 marca 2016. Wystawa w Chojnicach znajdzie się dzięki Sławomirowi Sawickiemu (Sławko Start Sawicki). Dziękujemy Sławkowi i kolegom z Pruszcza Gdańskiego!

Reklama | Czytaj dalej »

Organizatotrzy wystawy przypominają, że 5 marca startuje II Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Chojnicach ze Starego Rynku od godz. 14.00.

 

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

79 komentarzy

~Pol
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Października 2016, godzina 21:50
Oceniono 42 razy -36
~robert
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
12 Marca 2016, godzina 08:19
Oceniono 78 razy -64
~TY 10:16
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Marca 2016, godzina 10:42
Oceniono 103 razy -75
~Do ŚWIRA poniżej:
Tak wielka szkoda, że nie jesteś jednym z nich bo leżałbyś dawno metr pod ziemią!!!
Policję Polityczną czyli IPN mam w głębokim "poważaniu", mogą mi skoczyć!!!
07 Marca 2016, godzina 10:16
Oceniono 119 razy 81
~szkoda, że
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Marca 2016, godzina 08:32
Oceniono 100 razy -76
~do - jak dobrze że
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Marca 2016, godzina 07:45
Oceniono 101 razy -65
~Wiesz gdzie mam
ciebie i twoją "inkę", zgadnij? Takich jak jest mi żal, że biedactwa zgłupieli do reszty.
06 Marca 2016, godzina 20:59
Oceniono 111 razy 61
~INKA 1946
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Marca 2016, godzina 20:47
Oceniono 106 razy -66
~Jak dobrze, że
jutro zniknie to badziewie ze starówki i co najmniej rok będzie spokój z przeklętymi.
06 Marca 2016, godzina 20:06
Oceniono 109 razy 63
~Emeryt
Tak, w PRL-u, w którym był szacunek człowieka do człowieka, czego teraz tobie gówniarzu brakuje. Weź sobie lepiej tablet i w coś zagraj, bedzie ci łatwiej.
06 Marca 2016, godzina 17:08
Oceniono 99 razy 65
~Emeryt
Tak, w PRL-u, w którym był szacunek człowieka do człowieka, czego teraz tobie gówniarzu brakuje. Weź sobie lepiej tablet i w coś zagraj, bedzie ci łatwiej.
06 Marca 2016, godzina 13:32
Oceniono 98 razy 62
~Podpisałeś się WIOCHA kołku
i nauczyłeś się jak papuga tylko jednego tekstu! Tylko wytłumacz mi matole co to są BANKARTY ty cepie do kwadratu?
Dla takich matołów bandziory są bohaterami!!!
06 Marca 2016, godzina 08:04
Oceniono 105 razy 53
~Do "Emeryta"
Ty stary durniu gdzie zdobyłeś wykształcenie, nie przypadkiem w PRL-u?
Dlatego się uspokój bo ci żyłka pęknie, wypij ziółka, zmień pampersa i włącz sobie telewizorek ale nastaw stację TV-Trwam
06 Marca 2016, godzina 08:00
Oceniono 111 razy 51
~Do hrabia
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Marca 2016, godzina 07:07
Oceniono 103 razy -81
~hrabia
Gdy czytam te ociekające nienawiscią komentarze na usta cisną się słowa Piłsudskiego o Polakach - "Gdy myślę o dziejach tak oryginalnych naszego państwa, naszego narodu, gdy myślą się przenoszę do dawnych czasów, gdy Polska z map świata, jako państwo polityczne, wymazana była, widzę historię wielką mistrzynię życia, jak cicho stąpa, zbiera swoje prawdy, zbiera wszystkie grozy świata, wszystkie jego radości. Myślę, że gdy przechodzi ona tak, jak ongi przed upadkiem Rzeczypospolitej, tak i teraz, i po naszej ziemi, po naszych osadach, tak samo cicho, patrząc na ludzi, zbierając wszystkie mądrości i wszystką głupotę, to sądzę, że nieraz wiele musi prawd przepuszczać, i tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka"
06 Marca 2016, godzina 00:04
Oceniono 101 razy 83

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Komentarze pod tym artykułem są publikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 354.00 366.00 DKKDKK 55.90 57.40
EUREUR 416.00 428.00 RUBRUB 5.70 6.80
CHFCHF 361.00 376.00 NOKNOK 44.30 45.80
GBPGBP 466.00 480.00 SEKSEK 43.10 44.60
Aktualizacja: 2017-10-18 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 358.00 364.00 DKKDKK 56.30 57.10
EUREUR 420.00 425.00 RUBRUB 6.24 6.27
CHFCHF 363.00 371.00 NOKNOK 44.50 45.30
GBPGBP 470.00 476.00 SEKSEK 43.50 44.30
Aktualizacja: 2017-10-18 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-10-18

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.52 zł 4.87 zł 4.3 zł 2.05 zł
BP 4.55 zł 4.91 zł 4.33 zł 2.07 zł
Lotos Optima 4.52 zł - 4.33 zł 2.07 zł
MZK 4.51 zł 4.71 zł 4.29 zł 2.07 zł
Orlen 4.55 zł 4.87 zł 4.33 zł 2.07 zł
PKS 4.55 zł - 4.33 zł 2.07 zł