Środa, 20 Marca 2019 | Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
mz

Niezłomni Wyklęci 1944 - 1963

To tytuł wystawy, którą od wczoraj (1.03), czyli Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, oglądać można na chojnickiej starówce. Plenerowa wystawa zagości w Chojnicach tydzień.

 

Tak wystawę zapowiadało Stowarzyszenie Arcana Historii: "NIEZŁOMNI WYKLĘCI 1944-1963" - plenerowa wystawa w formie banerów poświęcona Żołnierzom Niezłomnym - przybliżająca sylwetki polskich bohaterów, którym po wielu latach przywracany jest należny szacunek i pamięć. Wystawa ta zostanie nam użyczona przez Stowarzyszenie Traugutt z Pruszcza Gdańskiego i zagości na chojnickim Starym Rynku w okresie 1-7 marca 2016. Wystawa w Chojnicach znajdzie się dzięki Sławomirowi Sawickiemu (Sławko Start Sawicki). Dziękujemy Sławkowi i kolegom z Pruszcza Gdańskiego!

Reklama | Czytaj dalej »

Organizatotrzy wystawy przypominają, że 5 marca startuje II Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Chojnicach ze Starego Rynku od godz. 14.00.

 

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

79 komentarzy

~gg
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Marca 2016, godzina 22:13
Oceniono 94 razy -52
~do -emeryta
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Marca 2016, godzina 19:36
Oceniono 67 razy -17
~emeryt
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Marca 2016, godzina 13:18
Oceniono 65 razy -19
~emeryt
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Marca 2016, godzina 10:27
Oceniono 68 razy -18
~wiocha
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Marca 2016, godzina 07:11
Oceniono 66 razy -18
~glos ludu
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Marca 2016, godzina 07:10
Oceniono 63 razy -15
~Do MNICH
Nie wiem, o kim pan mówi i bardzo proszę nie porównywać mnie do tego świra, bo ja nie mam z nim nic wspólnego. Pozdrawiam.
05 Marca 2016, godzina 07:07
Oceniono 53 razy 21
~Do Pana Starosty i Pana Burmistrza
Panowie nie powinniście wydawać zgody na tą wystawę, na plakatach oprócz rmt. Pileckiego jedynego bohatera tej wystawy występują również zdjęcia tych których tam być nie powinno, wobec nich powinno toczyć się śledztwo w sprawach o ludobójstwo, co zapewne kiedyś się stanie a nie oddawanie im hołdów.

NIE DLA TAKICH WYSTAW !!!
04 Marca 2016, godzina 22:51
Oceniono 68 razy 20
~Do "EQUILIBRIUM"
No kolego nie spodziewałem się, że nagle zaczniesz popierać bandytów!
Jak dotąd uważałem Cię za bardzo oczytanego człowieka który powinien wiedzieć kto z komentujących ma rację co do tej tzw. partyzantki, kim byli i co wyprawiali?
Czyżbym się mylił w ocenie twojej osoby i jednak stajesz po stronie zła?

MNICH
04 Marca 2016, godzina 21:52
Oceniono 65 razy 13
~Antyfaszystowska LEWICA
Rozliczyć bandytów mordujących dzieci które nie miały nawet 14 lat, mordowali kobiety w ciąży i każdego kto krzywo na nich spojrzał, każdego kto nie dał im żarcia lub wódki, byli specjalistami w zadawaniu tortur i strzelaniu zza węgła w plecy!!!
Zrozumiałeś ty prawicowy śmieciu? Od takich jak ty rodzi się faszyzm!!!
04 Marca 2016, godzina 21:44
Oceniono 68 razy 20
~Zgadzam
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Marca 2016, godzina 21:42
Oceniono 61 razy -33
~antybolszewia
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Marca 2016, godzina 21:38
Oceniono 61 razy -25
~Do --------->
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Marca 2016, godzina 21:25
Oceniono 57 razy -51
~O K...... "głos ludu" dał głos z wariatkowa w Kocborowie - TAKŻE:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Marca 2016, godzina 21:25
Oceniono 58 razy -46
~glos ludu
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
04 Marca 2016, godzina 21:23
Oceniono 56 razy -24

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 374.00 383.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 424.00 433.00 RUBRUB 5.50 6.40
CHFCHF 370.00 385.00 NOKNOK 43.30 44.80
GBPGBP 491.00 501.00 SEKSEK 40.10 41.60
Aktualizacja: 2019-03-20 15:16
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 376.00 380.50 DKKDKK 57.00 57.60
EUREUR 426.00 429.50 RUBRUB 5.60 6.20
CHFCHF 375.00 381.00 NOKNOK 43.70 44.40
GBPGBP 493.00 499.00 SEKSEK 40.60 41.30
Aktualizacja: 2019-03-20 15:16
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz zapowiadany na 8 kwietnia strajk nauczycieli i pozostałych pracowników szkół?




Ceny paliw2019-03-19

E95 E98 ON LPG
BP 4.79 zł 5.15 zł 5.12 zł 2.1 zł
Circle K 4.79 zł - 5.09 zł 2.07 zł
Lotos Optima 4.79 zł - 5.12 zł 2.1 zł
MZK 4.76 zł 4.91 zł 5.06 zł 2.13 zł
Orlen 4.79 zł 5.04 zł 5.12 zł 2.1 zł
PKS 4.73 zł - 5.06 zł 1.99 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.