Wtorek, 19 Czerwca 2018 | Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii | Pogoda: 23°C, 1019 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Monika Szymecka

Kino samochodowe w parku. Prima aprilis

Jest nadzieja dla kinomanów i to na dodatek zmotoryzowanych. Filmy zamiast z fotela kinowego prawdopodobnie będzie można obejrzeć z fotela samochodowego.

 

 

Latem rusza remont Chojnickiego Centrum Kultury i niestety na rok swoje funkcjonowanie zawiesi kino. Mimo zapowiedzi na razie nie ruszyły prace w podchojnickiej galerii, gdzie pod kilka sal miało zostać zaadaptowane wnętrze niewynajętych do tej pory powierzchni. Trzeba pogodzić się więc z tym, że aby obejrzeć nowości na dużym ekranie, trzeba będzie wsiąść w samochód i dojechać do Starogardu Gdańskiego, Bydgoszczy czy Gdańska. Ale może starczy dojechać do... parku Tysiąclecia. - Ponieważ ulokowanie kina na czas remontu w innym obiekcie okazało się skórką niewartą wyprawki, rozważamy kino samochodowe. Najlepsza lokalizacja to park Tysiąclecia. Mamy tam parking, więc miejsce wydaje się idealne. W ten sposób kino mogłoby działać nawet po zamknięciu obiektu - mówi zastępca dyrektora ChCK Łukasz Sajnaj. - Czekają nas jeszcze rozmowy z dystrybutorami. No i najważaniejsze, czyli kwestie techniczne, ale jesteśmy dobrej myśli.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym
Tagi: kinoChCK

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~nieśmiały parafianin złapany ???
PRZEPRASZAM !!!
A kto dzisiaj uwierzy w taką bujdę ????
01 Kwietnia 2016, godzina 19:45
Oceniono 7 razy 5
~wreszcie złapany
gratulacje dla policji i komendanta Pestki
01 Kwietnia 2016, godzina 18:29
Oceniono 7 razy 1
~Bono
uhuhu... ale wyrafinowany żart. Pozdrowienia dla redakcji
01 Kwietnia 2016, godzina 13:35
Oceniono 7 razy 3
~Do 01 Kwietnia 2016, godzina 08:44
Przestan to wszedzie wklejac, bo tylko wku... ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!
01 Kwietnia 2016, godzina 12:10
Oceniono 18 razy -6
~PRIMA APRILIS
UWAZAJ BO SIE POMYLISZ.
01 Kwietnia 2016, godzina 12:09
Oceniono 13 razy 9
~,,,
Dobre, dobre! Prawie się nabrałem!
01 Kwietnia 2016, godzina 10:01
Oceniono 15 razy 9
~podatnik
Bardzo dobry pomysł z tym kinem w Parku 1000-lecia. W końcu telewizor parkowy będzie wykorzystany.
Brawo Panie burmistrzu.
01 Kwietnia 2016, godzina 09:38
Oceniono 16 razy 8
~nieśmiały parafianin złapany

Dzisiaj o godzinie 5 nad ranem po długim dochodzeniu policjanci z KPP w Chojnicach przeprowadzili rewizje w domu chojniczanina znanego pod pseudonimem "nieśmiały parafianin". W wyniku rewizji zatrzymano do przesłuchania jedną osobę i zabezpieczono do analizy laboratoryjnej kilka komputerów znalezionych w domu podejrzanego.

Chojniccy detektywi poświecili ponad tysiąc godzin pracy, przeprowadzili kilkaset przesłuchań, i poddali inwigilacji tysiące chojnickich adresów IP by po ponad 3-letnim dochodzeniu wytypować podejrzanego i przeprowadzić rewizje. Wstępne informacje wskazują, że znalezione w domu podejrzanego komputery zawierają dowody jego winy, a i podejrzany w czasie rewizji przyznał się do pisania komentarzy na portalu chojnice24.pl.

Wtajemniczone w sprawę osoby przewidują, że burmistrz Arseniusz Finster już wkrótce wytoczy zidentyfikowanemu po ponad 3 latach chojniczaninowi znanemu jako "nieśmiały parafianin" proces karny o pomówienie z art. 212 kodeksu karnego. Tak wiec "nieśmiały parafianin" zasiądzie na ławie oskarżonych w procesie o pomówienie razem z Marcinem Wałdochem i Radkiem Sawickim, którym burmistrz Finster wytoczył proces o pomówienie z art. 212 kk w zeszłym miesiącu. Podobno są i inne osoby, które mają zamiar wytoczyć "nieśmiałemu parafianinowi" proces karny o pomówienie.

Wreszcie po ponad 3 latach chojniczanie będą mogli bez obaw czytać komentarze na portalu chojnice24.pl bez obaw, że niejaki "nieśmiały parafianin" nie umieści tam swoich komentarzy szkalujących ogólnie szanowanego i podziwianego burmistrza Finstera i jego kolegów!

Brawa dla chojnickiej policji i komendanta Pestki za skuteczne 3-letnie dochodzenie i za ujecie groźnego przestępcy "nieśmiałego parafianina"! Od dzisiaj chojniczanie mogą czuć się bezpieczniej wiedząc, że skuteczne działania chojnickiej policji zapewnią im bezpieczeństwo.

01 Kwietnia 2016, godzina 08:44
Oceniono 30 razy 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 378.00 DKKDKK 56.90 58.40
EUREUR 424.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 367.00 382.00 NOKNOK 44.50 46.00
GBPGBP 484.00 497.00 SEKSEK 40.80 42.30
Aktualizacja: 2018-06-19 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 369.00 374.00 DKKDKK 57.20 57.90
EUREUR 428.00 431.50 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 370.00 377.00 NOKNOK 44.80 45.60
GBPGBP 486.00 492.00 SEKSEK 41.20 42.00
Aktualizacja: 2018-06-19 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno wypłacić przedszkolom niepublicznym dotację na dzieci wyższą niż minimalna, czyli 75 % kosztów funkcjonowania samorządowego przedszkola?




Ceny paliw2018-06-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.09 zł 5.45 zł 4.99 zł 2.07 zł
Circle K 5.06 zł 5.41 zł 4.96 zł 2.05 zł
Lotos Optima 5.06 zł - 4.93 zł 2.05 zł
MZK 5.06 zł 5.23 zł 4.93 zł 2.07 zł
Orlen 5.09 zł 5.37 zł 4.99 zł 2.07 zł
PKS - - - -