Wtorek, 26 Września 2017 | Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji | Pogoda: 13°C, 1029 hPa, wiatr 6.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Redakcja, fot.Krzysztof Różycki

Motoserce po raz 7.

W tym roku motocykliści zapraszają nas na finał ogólnopolskiej akcji poza Chojnice. Upuścić krew w szczytnym celu, pooglądać motocykle i posłuchać dobrej muzyki będzie można 7 maja (sobota) w galerii w Lipienicach. - Zbiórkę krwi rozpoczynamy o godzinie 9, program artystyczny rusza o 12 - mówi Zbigniew Szyszka z motocyklowego klubu "Aurochs", który niezmiennie organizuje Motoserce w Chojnicach.


- Impreza się rozrosła w bardzo dużym stopniu i zaczyna nam brakować miejsca w centrum miasta, a nie chcielibyśmy przejąć we władanie całości miasta - zmianę lokalizacji tłumaczy  Zbigniew Szyszka. Daje ona też większe możliwości organizatorom, jeśli chodzi o atrakcje. - Będą pokazy driftu motocyklowego i samochodowego, które mogą się bardzo podobać, a nie mogliśmy tego zrobić na starówce z oczywistych względów - dodaje. Nie oznacza to jednak, że za rok impreza nie powróci na chojnicki Stary Rynek. - Nic nie jest przesądzone - zaznacza Szyszka.
Akcja zbierania krwi w Bramie Pomorza rozpocznie się o godz. 9. - Koło 14 krwiobus będzie wracał do Słupska - informują Aurochsi. W chojnickim punkcie krwiodawstwa trwa ona już od 18 kwietnia. Życiodajny płyn z przeznaczeniem na Motoserce można oddać wypełniając wcześniej specjalny kupon. Te później wezmą udział w losowaniu nagród, a do wygrania m.in. pobyt w klinice w Krojantach. - Zależy nam bardzo, żeby rozpropagować akcję, żeby jak najwięcej ludzi zdecydowało się oddać krew - mówi motocyklista.
Głównymi punktami tegorocznego finału będą koncerty Milczenia Owiec i Oberschlesien. W programie Motoserca znalazł się także konkurs na najciekawszy motocykl. Poniżej szczegółowy plan.

Z. Szyszka - Będzie też konkurs na najciekawszy motocykl...

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

9 komentarzy

~----Karolina Wielmoszna
Brawo ! ------>> kuknijcie na to : https://youtu.be/JA8EGg-A8Bk
27 Kwietnia 2016, godzina 15:05
~do "he, he" jak znacząca wiekszość wie
Motoserce to impreza dla honorowych krwiodawców którzy oddali krew innym potrzebującym
24 Kwietnia 2016, godzina 20:59
Oceniono 6 razy -2
~he he
Tylko że takich panów z rodzinką u boku spacerkiem przybywających na to show jest wielu, więc dla kogo ma być ten pokaz, dla samych siebie? Lokalni sponsorzy chyba szukają odbiorców w mieszkańcach Chojnic, a nie w przybyłych z krańca Polski. No cóż, sami się przekonacie co i jak.
24 Kwietnia 2016, godzina 07:28
Oceniono 15 razy -1
~Co ty opowiadasz? Organizator to zwykłe
stowarzyszenie które może robić imprezę gdzie chce i kiedy chce. Jaki udział w poprzednich imprezach miało miasto i kupcy chojniccy? Ze zmiany lokalizacji wynika, że najprowdopodobniej symboliczny lub żaden. A to że Tobie było po drodze to trudno. Jak impreza będzie ciekawa to i bez Ciebie sie odbędzie, a zamiast jasnie Pana będzie dziesięciu innych chętnych do oglądania chyba jednak ciekawej imprezy jak na nasze realia. I zapewne bez Twoich wydanych w mieście na Guzelaka i Palucha podatków
23 Kwietnia 2016, godzina 21:04
Oceniono 16 razy 2
~lokalizacja
IDEALNA LOKALIZACJA DO TEGO TYPU IMPREZY JEST NA RYNKU - ponieważ do centrum można zawsze spacerkiem podejść z całą rodziną, zjeść lody w Sowie za 2,50, zrobić zakupy w Reslerze jednym czy drugim, zobaczyć wszystko z okna z mieszkania, nacieszyć się i ochłodzić fontanną, w razie czego spacerkiem iść do domu i zaraz wrócić, przepiękna, rodzinna impreza na powietrzu, a do LIPIENIC???? Kto pojedzie tam własnym autem? Gdzie się zaparkuje??? Lody drogie, wokoło pola i autostrady. Anty brawa do tego, który wyraził na to zgodę. Galeria już sama nie wie jak zabłysnąć i przyciągnąć klientów, od lat ściągają kogo się da, mamią nie wiadomo czym, koncertami, podróżnikami, kucharzami, marketing dwoi się i troi, za co ogromne brawa, a wystarczy jedna prosta sprawa - KINO, a imprezy organizowane od lat w Chojnicach na naszym ryneczku zostawcie w Chojnicach na naszym ryneczku, nie reanimujcie zdychającego kolosa w postacie nieudanej galerii w fatalnej lokalizacji kosztem wydarzeń kulturowych chojniczan.
23 Kwietnia 2016, godzina 08:41
Oceniono 23 razy 11
~Parada była po zakończeniu imprez.
Tym razem koniec jest ok 22.00 dlatego parada w nocy nie za bardzo ma sens
22 Kwietnia 2016, godzina 22:00
Oceniono 11 razy 1
Parady nie będzie?
22 Kwietnia 2016, godzina 21:38
Oceniono 11 razy -7
~obrona czego?
mgr? dr?
22 Kwietnia 2016, godzina 18:58
Oceniono 16 razy -4
~kciuk
Uwaga! Całe Chojnice trzymają kciuki za Marcina 26 kwietnia 2016 o godzinie 11:00 gdzie w sali nr 01 (niski parter) Wydział Humanistyczny UKW w Bydgoszczy odbędzie się publiczna obrona. Ufamy, że kiedy już się obroni uwolni się od wszelkich kompleksów i będzie człowiekiem. Szkoda, że przez 11 lat nie udało się na UG. Może tym razem. Marcin jesteśmy z Tobą!
22 Kwietnia 2016, godzina 18:00
Oceniono 23 razy -9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 358.00 368.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 424.00 432.00 RUBRUB 5.70 6.80
CHFCHF 366.00 381.00 NOKNOK 45.20 46.70
GBPGBP 482.00 493.00 SEKSEK 43.80 45.30
Aktualizacja: 2017-09-26 10:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 360.00 366.00 DKKDKK 57.10 57.80
EUREUR 426.00 430.00 RUBRUB 6.29 6.32
CHFCHF 370.00 376.00 NOKNOK 45.70 46.40
GBPGBP 484.00 490.00 SEKSEK 44.40 45.10
Aktualizacja: 2017-09-26 10:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-09-21

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.63 zł 4.98 zł 4.35 zł 2.04 zł
BP 4.66 zł 5.02 zł 4.38 zł 2.06 zł
Lotos Optima 4.63 zł - 4.35 zł 2.09 zł
MZK 4.59 zł 4.79 zł 4.32 zł 2.09 zł
Orlen 4.63 zł 4.89 zł 4.37 zł 2.06 zł
PKS 4.66 zł - 4.38 zł 2.06 zł