Wtorek, 11 Sierpnia 2020 | Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny ch24 na komórkę
Strona głównaMuzyka
Rozmiar tekstu: A A
Krzysztof Różycki

Nagła Zmiana Klimatu i Layo zagrali w pubie Wlad

Działalność koncertowa pubu Wlad nabiera rozmachu, w trakcie sobotniej imprezy wystąpiły dwa lokalne zespoły: charzykowski Nagła Zmiana Klimatu i chojnicki Layo. Mistrzowie polskich i światowych coverów oraz dominatorzy lokalnego rynku reggae porwali publiczność i zapewnili jej moc dobrej zabawy. Zapraszany do oglądania zdjęć z tego wydarzenia.


Reklama | Czytaj dalej »


Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

6 komentarzy

~Jo
Koncerty były MEGA!!!
Zdrówko
13 Lutego 2017, godzina 21:10
Oceniono 1 raz 1
~Wstyd dziewczyny !!!
Takie ładne dziewuchy i chleją jak lumpy pod wiejskim sklepem! Co z was wyrośnie, jaki chłopak będzie chciał pocałować dziewuchę śmierdzącą piwem, pewnie jedynie taki sam piwosz jak ona?
13 Lutego 2017, godzina 14:51
Oceniono 7 razy -3
~Jo
Ale numer telefonu do poradni kojarzysz!
12 Lutego 2017, godzina 22:11
Oceniono 6 razy -2
~Do poniżej
Widać, że ty miałeś ten problem lub masz obecnie, mnie nie potrzebny numer tel. do poradni odwykowej ale mam pewność, że wielu młodym ludziom będzie wkrótce potrzebny.
12 Lutego 2017, godzina 22:08
Oceniono 8 razy 0
~Jo
To koncert, a nie msza.
Alkohol jest dla ludzi, którzy potrafią pić.
Może masz z tym problem.
Poradnia - tel. 785 966 565
Zdrówko
12 Lutego 2017, godzina 21:46
Oceniono 8 razy 0
~PYTANIE:
Czy słuchanie i oglądanie jakiegokolwiek koncertu musi się odbywać z flaszką piwska w ręku?
12 Lutego 2017, godzina 20:00
Oceniono 11 razy -1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 370.00 382.00 DKKDKK 58.20 59.70
EUREUR 434.00 446.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 402.00 417.00 NOKNOK 40.20 41.40
GBPGBP 484.00 495.00 SEKSEK 41.80 43.30
Aktualizacja: 2020-08-10 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 374.00 378.00 DKKDKK 58.60 59.30
EUREUR 438.00 442.00 RUBRUB 4.70 5.70
CHFCHF 406.00 412.00 NOKNOK 40.70 41.30
GBPGBP 486.00 492.00 SEKSEK 42.30 43.00
Aktualizacja: 2020-08-10 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?



Ceny paliw2020-08-06

E95 E98 ON LPG
BP 4.44 zł 4.79 zł 4.3 zł 1.93 zł
Circle K 4.39 zł - 4.25 zł 1.88 zł
Lotos Optima 4.41 zł - 4.27 zł 1.9 zł
MZK 4.39 zł 4.59 zł 4.25 zł 1.93 zł
Orlen 4.44 zł 4.69 zł 4.3 zł 1.93 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.