Niedziela, 15 Grudnia 2019 | Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Na randce można 'jeść z jednej i drugiej strony makaron'

Średniaki, starszaki i zuchy z "Wesołych Przedszkolaków" nie tylko wiedzą co można robić na randce, ale i to, że "trzeba być zakochanym, bo inaczej nie byłoby walentynek". Co ważne "trzeba zawsze kochać swoją żonę, a jej nie kochać, to nie wolno".

Przedszkolaki bez krępacji opowiadają o tym, jak postrzegają miłość. Jak się okazuje, sami odczuwają pierwsze motyle w brzuchu...  Dzisiaj do przedszkola przyjdą ubrani na czerwono, niektórzy z miłosną kartką w kieszeni.


Zapraszamy do wysłuchania sondy bez względu na podejście do dzisiejszego święta.

Reklama | Czytaj dalej »

Sonda. Walentynki - Przedszkolaki

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

6 komentarzy

~JEST !!!
polski jest bigos !!!
20 Lutego 2017, godzina 14:02
Oceniono 2 razy 0
~do ponizej:
do przedszkolakow nic nie mam, a nawet im wspolczuje !
sa naiwni i dopiero sie ucza a dziecmi najlatwiej jest manipulowac i dorosli to wykorzystuja !!!!
15 Lutego 2017, godzina 10:14
Oceniono 3 razy 1
~uwielbiam takie słodziaki!
Ale dzieciaki są słodkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 Lutego 2017, godzina 21:24
Oceniono 6 razy 2
~amerykańskie święto bardziej
niż brytyjskie, zresztą choinka jest pogańska, jest coś polskiego?
14 Lutego 2017, godzina 20:23
Oceniono 7 razy 5
~Czytelnik
8x mialem dziewczyne
a teraz nie mam żadnej i jakos zyje...
14 Lutego 2017, godzina 20:10
Oceniono 8 razy 0
~Brytyjskie komercyjne święto
Czym wy sie zachwycacie ?
14 Lutego 2017, godzina 20:07
Oceniono 8 razy 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 380.00 392.00 DKKDKK 56.10 57.60
EUREUR 420.00 432.00 RUBRUB 5.70 6.90
CHFCHF 382.00 397.00 NOKNOK 41.50 43.00
GBPGBP 504.00 517.00 SEKSEK 39.90 41.40
Aktualizacja: 2019-12-15 12:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 385.00 390.00 DKKDKK 56.60 57.30
EUREUR 425.00 429.00 RUBRUB 5.80 6.50
CHFCHF 387.00 393.00 NOKNOK 42.00 42.70
GBPGBP 508.00 514.00 SEKSEK 40.40 41.10
Aktualizacja: 2019-12-15 12:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Swoje mieszkanie/dom ogrzewasz za pomocą:







Ceny paliw2019-12-13

E95 E98 ON LPG
BP - - - -
Circle K 4.76 zł - 4.96 zł 2.37 zł
Lotos Optima 4.78 zł - 4.99 zł 2.39 zł
MZK 4.79 zł 5.04 zł 4.97 zł 2.37 zł
Orlen 4.79 zł 5.14 zł 4.99 zł 2.39 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.