Piątek, 24 Lutego 2017 | Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja | Pogoda: 0°C, 992 hPa, wiatr 11.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

II Chojnicki Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Biuro posła Aleksandra Mrówczyńskiego i koło terenowe PiS zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu chojnickiego i człuchowskiego do wzięcia udziału w II Chojnickim Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Termin 28 lutego (wtorek) godz. 16, Stary Rynek.

Podobnie jak przed dwoma laty, kiedy to przemarsz organizowało Stowarzyszenie Arcana Historii, pochód ze Starego Rynku, będzie wiódł ulicami Kościuszki, Sukienników, Gdańską do Pomnika Żołnierzy I Batalionu Strzelców przy ul. Świętopełka.
- Ten marsz musi się odbyć i się odbędzie, bo musimy oddać cześć tym wszystkim, którzy  walczyli za wolną Polskę - mówi sekretarz posła Mateusz Wróblewski trzymając w ręku pozwolenie ze starostwa.
- W zeszłym roku aktywny udział w marszu wzięli m.in. kibice Chojniczanki. Mam informację, że również i w tym część z nich się zaangażuje. Zapraszamy wszystkich mieszkańców z flagami, żeby móc oddać cześć tym, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę - dodaje Bartosz Bluma.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

53 komentarzy

~Polska !
Cześć i Chwała NIEZŁOMNYM synom polskiej ziemi !


Hańba i wieczny pohybel stalinowskim sługusom bijącym pokłony przed czerwoną gwiazdą !!!


Moskiewskim sprzedawczykom, którzy oddawali własny naród nowym czerwonym katom !
23 Lutego 2017, godzina 21:06
Oceniono 6 razy -4
~Wirliczko
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lutego 2017, godzina 00:30
Oceniono 16 razy -12
~HAJNÓWKA 2017r. zakaz marszu
Panie Burmistrzu Chojnic weź przykład z burmistrza Hajnówki i Rady Miasta i nie wydawaj zgody na takie marsze. Panie Burmistrzu chyba pan w przeciwieństwie do tych czcicieli przeklętych czytał jakie są ich "bohaterskie" czyny?
22 Lutego 2017, godzina 22:32
Oceniono 15 razy 11
~DO Do Brunatnego Ścierwa poniżej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
21 Lutego 2017, godzina 12:08
Oceniono 23 razy -13
~dociekliwy
Do Alexa - wielce chwalebne wyzwolenie obozu, ale może opowiesz czytelnikom w jaki sposób 1000 osobowa Brygada znalazła się w okolicach Pilzna, 500 km za linią frontu? Jak to się stało że w czasie "bitwy" o wyzwolenie obozu straty Niemców to 1 (słownie jeden) z-ca komendanta obozu. A walki NSZ z dwoma wrogami od zarania tzn. konkretnie od kiedy? Może jakieś przykłady walk Brygady z jednostkami Armii Czerwonej?
20 Lutego 2017, godzina 21:16
Oceniono 24 razy 22
~A ile obozów wyzwolili Ruscy?
Chyba nie przejdzie przez klawiature
20 Lutego 2017, godzina 14:33
Oceniono 26 razy 22
~Alex
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lutego 2017, godzina 14:27
Oceniono 31 razy -25
~do - brunatnego ścierwa
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lutego 2017, godzina 04:08
Oceniono 36 razy -22
~dewajtis
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lutego 2017, godzina 04:04
Oceniono 37 razy -23
~Do Brunatnego Ścierwa poniżej:
Do psychiatry a następnie prosto do wariatkowa nadajesz się ty kretynie z pustym łbem z całą resztą miłośników s....... w......... ! Zrozumiałeś ptasi móżdżku? Jeżeli tak to teraz zmów paciorek i spier..... do łóżka, jutro klasówka i znowu zarobisz jedynkę!
19 Lutego 2017, godzina 20:37
Oceniono 41 razy 21
~do - Biedny patryoto
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
19 Lutego 2017, godzina 19:38
Oceniono 43 razy -25
~Leśno w gm. Brusy
My też uczcimy pamięć wójta gminy Leśno którego zbiry od łupaszki uprowadziły, następnie skatowanego dobili strzałem w tył głowy na polu za wsią, obok zamordowanego leżał kawałek kolby karabinowej, można więc sobie wyobrazić jak go torturowano, uczcimy też pamięć melioranta zastrzelonego przez tych samych "bohaterów" koło wsi Kaszuba, zabili go za to, że widział gdy leźli do lasu, bali się wielcy "bohaterowie", że może ich zdradzić więc go zamordowali. Takich to "bohaterów" będzie czcił poseł.
19 Lutego 2017, godzina 16:42
Oceniono 51 razy 31
~Smerf Maruda
Do "przeciwnika marszu" z g.10.56. Ja będę CZCIĆ ofiary Łupaszki, np. z Dąbrówki (jest tam tablica pamiątkowa na wiejskiej świetlicy.
19 Lutego 2017, godzina 16:20
Oceniono 46 razy 24
~Biedny "patryoto"
Dlaczego nie napisałeś, że sowiecki terror szalał w Polsce prawie do końca 2015 roku i dopiero PIS wyzwolił Polskę razem z czarnymi i wyklętymi po czym objął władzę i zaczął PIS-rządy, a Polska z kupy kamieni i gruzów zmieniła się w krainę miodem i mlekiem płynącą.
19 Lutego 2017, godzina 15:11
Oceniono 45 razy 33
~Do poniżej
Nie podpisuj się patriota ale IDIOTA, bo inaczej cię określić nie można jeżeli pierdolisz, że Sowieci przez 50 lat okupowali Polskę siejąc straszny terror i zbrodnie. Nie wspomnę już o poziomie twojego wykształcenia, bo musi ono być wyjątkowo "wysokie" jeżeli wypisujesz takie brednie, że nie wiadomo czy śmiać się czy lepiej płakać.
19 Lutego 2017, godzina 14:41
Oceniono 46 razy 28

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 402.00 412.00 DKKDKK 57.00 58.50
EUREUR 425.00 435.00 RUBRUB 6.40 7.50
CHFCHF 398.00 411.00 NOKNOK 47.80 49.30
GBPGBP 503.00 515.00 SEKSEK 44.20 45.70
Aktualizacja: 2017-02-24 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 405.00 409.00 DKKDKK 57.50 58.30
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 6.40 7.50
CHFCHF 401.00 408.00 NOKNOK 48.40 49.10
GBPGBP 506.00 511.00 SEKSEK 44.80 45.50
Aktualizacja: 2017-02-24 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności w samorządach lokalnych?




Ceny paliw2017-02-24

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.68 zł 5.03 zł 4.62 zł 2.12 zł
BP 4.72 zł 5.08 zł 4.66 zł 2.16 zł
Lotos Optima 4.68 zł - 4.62 zł 2.12 zł
MZK 4.64 zł 4.84 zł 4.58 zł 2.18 zł
Orlen 4.68 zł 5.02 zł 4.62 zł 2.14 zł
PKS 4.72 zł - 4.66 zł 2.16 zł