Środa, 28 Czerwca 2017 | Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona | Pogoda: 12°C, 1008 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

II Chojnicki Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Biuro posła Aleksandra Mrówczyńskiego i koło terenowe PiS zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu chojnickiego i człuchowskiego do wzięcia udziału w II Chojnickim Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Termin 28 lutego (wtorek) godz. 16, Stary Rynek.

Podobnie jak przed dwoma laty, kiedy to przemarsz organizowało Stowarzyszenie Arcana Historii, pochód ze Starego Rynku, będzie wiódł ulicami Kościuszki, Sukienników, Gdańską do Pomnika Żołnierzy I Batalionu Strzelców przy ul. Świętopełka.
- Ten marsz musi się odbyć i się odbędzie, bo musimy oddać cześć tym wszystkim, którzy  walczyli za wolną Polskę - mówi sekretarz posła Mateusz Wróblewski trzymając w ręku pozwolenie ze starostwa.
- W zeszłym roku aktywny udział w marszu wzięli m.in. kibice Chojniczanki. Mam informację, że również i w tym część z nich się zaangażuje. Zapraszamy wszystkich mieszkańców z flagami, żeby móc oddać cześć tym, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę - dodaje Bartosz Bluma.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

56 komentarzy

~xxl



pewnie wiece niż uczestników
zaangażowanych było sil porządkowych











01 Marca 2017, godzina 12:28
Oceniono 7 razy 7
~...............
Oglądałem na chojnicetv relację marszu żołnierzy *********** https://www.youtube.com/watch?v=KwDEtlw6qZM , tak hucznie pan poseł z pis zapowiadał ten marsz, myśląc , że tłumy Chojniczan się pojawią na nim a tu masz, widać te tłumy poparcia dla takich marszów i dla pis. Lepiej było nie robić wokół tego marszu tyle szumu, ale jak to pis musi wokół siebie robić szum. Ciekawe jaką frekwencję poda biuro pana posła, zapewne według nich były tłumy.
01 Marca 2017, godzina 10:18
Oceniono 13 razy 11
~byly katolik


wielkość wczorajszego marszu zwala z nóg...

nawet obecność młodzieży pewnie szkolnej nie zaciera rzeczywistości w liczbach poparcia.....

niektóre rodziny są liczniejsze niż liczba osób zebranych w tak szumnie zapowiadanym marszu.....

01 Marca 2017, godzina 08:33
Oceniono 16 razy 12
~Polska !
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lutego 2017, godzina 21:06
Oceniono 20 razy -14
~Wirliczko
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lutego 2017, godzina 00:30
Oceniono 29 razy -19
~HAJNÓWKA 2017r. zakaz marszu
Panie Burmistrzu Chojnic weź przykład z burmistrza Hajnówki i Rady Miasta i nie wydawaj zgody na takie marsze. Panie Burmistrzu chyba pan w przeciwieństwie do tych czcicieli przeklętych czytał jakie są ich "bohaterskie" czyny?
22 Lutego 2017, godzina 22:32
Oceniono 25 razy 17
~DO Do Brunatnego Ścierwa poniżej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
21 Lutego 2017, godzina 12:08
Oceniono 32 razy -20
~dociekliwy
Do Alexa - wielce chwalebne wyzwolenie obozu, ale może opowiesz czytelnikom w jaki sposób 1000 osobowa Brygada znalazła się w okolicach Pilzna, 500 km za linią frontu? Jak to się stało że w czasie "bitwy" o wyzwolenie obozu straty Niemców to 1 (słownie jeden) z-ca komendanta obozu. A walki NSZ z dwoma wrogami od zarania tzn. konkretnie od kiedy? Może jakieś przykłady walk Brygady z jednostkami Armii Czerwonej?
20 Lutego 2017, godzina 21:16
Oceniono 32 razy 28
~A ile obozów wyzwolili Ruscy?
Chyba nie przejdzie przez klawiature
20 Lutego 2017, godzina 14:33
Oceniono 34 razy 28
~Alex
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lutego 2017, godzina 14:27
Oceniono 38 razy -32
~do - brunatnego ścierwa
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lutego 2017, godzina 04:08
Oceniono 44 razy -30
~dewajtis
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lutego 2017, godzina 04:04
Oceniono 45 razy -29
~Do Brunatnego Ścierwa poniżej:
Do psychiatry a następnie prosto do wariatkowa nadajesz się ty kretynie z pustym łbem z całą resztą miłośników s....... w......... ! Zrozumiałeś ptasi móżdżku? Jeżeli tak to teraz zmów paciorek i spier..... do łóżka, jutro klasówka i znowu zarobisz jedynkę!
19 Lutego 2017, godzina 20:37
Oceniono 48 razy 28
~do - Biedny patryoto
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
19 Lutego 2017, godzina 19:38
Oceniono 50 razy -32
~Leśno w gm. Brusy
My też uczcimy pamięć wójta gminy Leśno którego zbiry od łupaszki uprowadziły, następnie skatowanego dobili strzałem w tył głowy na polu za wsią, obok zamordowanego leżał kawałek kolby karabinowej, można więc sobie wyobrazić jak go torturowano, uczcimy też pamięć melioranta zastrzelonego przez tych samych "bohaterów" koło wsi Kaszuba, zabili go za to, że widział gdy leźli do lasu, bali się wielcy "bohaterowie", że może ich zdradzić więc go zamordowali. Takich to "bohaterów" będzie czcił poseł.
19 Lutego 2017, godzina 16:42
Oceniono 59 razy 39

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 368.00 379.00 DKKDKK 55.70 57.20
EUREUR 415.00 426.00 RUBRUB 5.80 6.90
CHFCHF 381.00 395.00 NOKNOK 43.40 44.90
GBPGBP 470.00 486.00 SEKSEK 42.10 43.60
Aktualizacja: 2017-06-27 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 371.00 377.00 DKKDKK 56.40 57.10
EUREUR 419.00 424.00 RUBRUB 6.32 6.34
CHFCHF 384.00 391.00 NOKNOK 43.90 44.60
GBPGBP 473.00 479.00 SEKSEK 42.80 43.50
Aktualizacja: 2017-06-27 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-06-26

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.26 zł 4.61 zł 4.07 zł 1.81 zł
BP 4.29 zł 4.65 zł 4.1 zł 1.83 zł
Lotos Optima 4.26 zł - 4.07 zł 1.81 zł
MZK 4.23 zł 4.54 zł 4.04 zł 1.81 zł
Orlen 4.29 zł 4.63 zł 4.1 zł 1.83 zł
PKS 4.29 zł - 4.1 zł 1.83 zł