Wtorek, 30 Maja 2017 | Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama | Pogoda: 21°C, 1012 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot.KPP Chojnice

Okradała własnego ojca

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach ustalili i zatrzymali 15-latkę, która okradła swojego ojca. Łupem złodziejki padły pieniądze schowane w saszetce w mieszkaniu. Pokrzywdzony wskazał sumę strat w wysokości 1600 złotych.  O losie nieletniej zadecyduje sąd rodzinny.

Wczoraj  policjanci z chojnickiej  komendy uzyskali informację, która dotyczyła kradzieży pieniędzy przez osobę nieletnią. - Kryminalni natychmiast zajęli się tą sprawą. Z ustaleń śledczych wynikało, że 15-letnia mieszkanka Chojnic od pewnego czasu okradała własnego ojca. Wyjmowała z saszetki schowanej w domu pieniądze przeznaczone na zakup samochodu. Wartość poniesionych strat została oszacowana przez pokrzywdzonego na kwotę 1600  złotych. Skradzione pieniądze przeznaczyła między innymi na zakup odzieży w sklepach i internecie oraz nowy telefon. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili sprawcę kradzieży oraz osobę pokrzywdzoną - mówi sierż. Justyna Przytarska z chojnickiej komendy.

Reklama | Czytaj dalej »


Wczoraj (19.04 br.) policjanci potwierdzili informację. Ojciec sprawczyni kradzieży złożył zawiadomienie o przestępstwie. Podczas przesłuchania 15-latka przyznała się do kradzieży tych pieniędzy.

- Policjanci zajmujący się przestępczością nieletnich przekażą sprawę do sądu rodzinnego, który podejmie odpowiednie środki wychowawcze wobec nieletniej - informuje policjantka.

Policjanci apelują do rodziców o rozwagę i rozsądek. Ufajmy swoim dzieciom, ale kontrolujmy ich poczynania. Zwracajmy uwagę na to, skąd mają pieniądze na zakup rożnych rzeczy. Pieniądze oraz inne cenne przedmioty należy zabezpieczyć przed osobami postronnymi.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

23 komentarzy

~DO PONIZEJ:
Cos ci sie nie podoba ?
Rezerwuj bilet w jedna strone na samolot do Phongyang do Korei Północnej !!!
Leć do Kim'a, ON juz bedzie wiedzial CO Z TOBA ZROBIC !!!!
22 Kwietnia 2017, godzina 17:59
Oceniono 11 razy -7
~patrzę na ciebie z okna
jak w gaciach po tym swoim maleńkim mieszkanku biegasz
22 Kwietnia 2017, godzina 16:27
Oceniono 11 razy 5
~No i gdzie się podziewasz!!!
Mam prawo do WOLNOŚCI WYPOWIEDZI tak inni !!!
22 Kwietnia 2017, godzina 15:31
Oceniono 12 razy -6
~będę pisał
I co mi zrobisz!!!
22 Kwietnia 2017, godzina 14:08
Oceniono 12 razy -6
~a ty to niby kto?
Gnojku !!!
22 Kwietnia 2017, godzina 14:07
Oceniono 12 razy -6
~Do "EQUILIBRIUM"
A może mamy się spotkać????

Znowu sztuczne ustawki robisz? Tyle razy chłopy z tego portalu umawiali się z Tobą, a Ty nigdy nosa nie pokazałaś, tchórzu jeden i krzykaczu znad klawiatury.
22 Kwietnia 2017, godzina 09:00
Oceniono 13 razy 5
~do poniżej
A ty co jesteś że mi mówisz co mam robić?
Będę pisał bo mam do tego takie samo prawo jak reszta mieszkańców!!!
Ja w twoje wpisy nie ingeruje.
Odczep się i najlepiej to zmień portal jak ci ten nie odpowiada!!!
A może mamy się spotkać????
21 Kwietnia 2017, godzina 22:47
Oceniono 15 razy -9
~Do "EQUILIBRIUM"
Weź się wreszcie głupku uspokój i przestań wioskowy głupku wypisywać swoje "złote myśli".
21 Kwietnia 2017, godzina 17:47
Oceniono 18 razy 6
~taka gówniażeria to
pasek i na gołą !!!
21 Kwietnia 2017, godzina 15:59
Oceniono 20 razy 0
~a X-BOX i PS4
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
21 Kwietnia 2017, godzina 14:13
Oceniono 16 razy -12
~też probowalem
i rodzina mnie sciagala z powrotem ze Szwecji bo nie mialem za co wrocic.
ale sprobowac zawsze warto...
21 Kwietnia 2017, godzina 14:12
Oceniono 10 razy 6
~wyjechałbym
dawno był wyjechał, ale Polaków wszędzie, dosłownie w każdym kraju mają za brudasa, złodzieja i nieroba, stoimy niżej niż araby, turki, murzyni, cyganie, ruskie, na samym dnie, ciekawe dlaczego?
21 Kwietnia 2017, godzina 14:08
Oceniono 19 razy 17
~do ponizej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
21 Kwietnia 2017, godzina 14:06
Oceniono 20 razy -14
~a pis co promuje ????
co PIS promuje - dziecioróbstwo i zwolnienia z pracy, bo się nie opłaca i kolejki do MOPSów po kasę podatników, bo się należy, czyli brzuchate i dzieciate pasożyty żyjące na koszt innych, ot cała polityka i przesłanie PIS.
Nie jestem za PO, jestem za uczciwym zarobkiem i normalnym życiem na własny koszt, nie kogoś.
21 Kwietnia 2017, godzina 14:03
Oceniono 27 razy 13
~czyja wina?
to nie wina nie tuska, nie takich czasów, czy nie bezstresowego wychowania - inaczej każde dziecko by kradło - dziewuszysko jest złodziejką sama z siebie, brawo dla ojca, że nie ukrywał, jak wielu rodziców to robi czasami latami, tylko zgłosił gdzie trzeba. BRAWO OJCIEC!!!!!! A złodziejkę tam gdzie trzeba, poprawczak, albo przestraszy się i zrozumie i wyjdzie na prostą, albo dołączy do półświatka.
21 Kwietnia 2017, godzina 14:00
Oceniono 18 razy 16

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 372.00 382.00 DKKDKK 55.30 56.80
EUREUR 415.00 422.00 RUBRUB 6.10 7.20
CHFCHF 378.00 391.00 NOKNOK 43.60 45.10
GBPGBP 477.00 487.00 SEKSEK 41.90 43.40
Aktualizacja: 2017-05-30 10:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 373.60 378.10 DKKDKK 55.80 56.50
EUREUR 416.50 419.70 RUBRUB 6.63 6.66
CHFCHF 382.00 387.00 NOKNOK 44.10 44.70
GBPGBP 479.00 485.00 SEKSEK 42.50 43.10
Aktualizacja: 2017-05-30 10:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-05-29

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.39 zł 4.74 zł 4.23 zł 1.91 zł
BP 4.42 zł 4.78 zł 4.26 zł 1.93 zł
Lotos Optima 4.39 zł - 4.23 zł 1.91 zł
MZK 4.36 zł 4.59 zł 4.2 zł 1.93 zł
Orlen 4.42 zł 4.76 zł 4.26 zł 1.93 zł
PKS 4.45 zł - 4.29 zł 1.95 zł