Sobota, 19 Sierpnia 2017 | Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji | Pogoda: 19°C, 1015 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
KPP Chojnice

Policja poszukuje sprawców kradzieży biżuterii i pieniędzy

Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy prawdopodobnie dokonali kradzieży złotej biżuterii oraz kart bankomatowych z domu mieszkalnego w jednej z wsi w gminie Czersk. Ujawniamy wizerunki domniemanych sprawców i prosimy o pomoc w ustaleniu tych osób. Każdy kto ich rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 997, 112  lub 52 395 61 05. Gwarantujemy anonimowość!

W dniu 15 kwietnia zeszłego roku doszło do zdarzenia, gdzie w ten czas sprawcy weszli do domu mieszkalnego, kiedy właściciele znajdowali się w obrębie posesji i dokonali kradzieży złotej biżuterii oraz kart bankomatowych.

Reklama | Czytaj dalej »

Prowadząc postępowanie przygotowawcze pod nadzorem chojnickiej prokuratury policja uzyskała zapisy z kamer monitoringu na których widnieją wizerunki rzekomych sprawców przestępstwa.

Ustalono również, że sprawcy tej kradzieży przy użyciu jednej ze skradzionych kart bankomatowych bezpośrednio po zdarzeniu dokonali kilku wypłat pieniędzy z bankomatów znajdujących się na terenie Czerska. Pokrzywdzeni wycenili straty na ponad 60 tyś. złotych.

Jeśli ktoś rozpozna osoby ze zdjęć, policja prosi o kontakt z Komisariatem Policji w Czersku pod numerami telefonu 52 39562 62 w godzinach od 7.30 do 15.30, bądź Komendą Powiatową Policji w Chojnicach tel. 52 395 61 05 , Prokuraturą Rejonową w Chojnicach tel.52 395 27 93,  a także można skontaktować się  przez bezpłatny numer 997 lub 112.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

12 komentarzy

~Czy Julian W. ponownie siedzi?

Czy już został złapany przez policje?

04 Maja 2017, godzina 22:38
Oceniono 5 razy 3
~do zorba
kraj dyma policjantów? może, za takie psie pieniądze, a masa roboty, fakt, ale...to wolny kraj, każdy sam sobie zawód wybiera, nie pasi, wypad do czegoś innego, a nie brać się za jakąś robotę i opierdzielać się, bo płaca mało. bez sensu. policjant powinien być z powołania, jak ktos szuka dobrej pensji, to niestety, nie w policji

POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLICJANTÓW - trudna praca, wielkie ryzyko, małe pensje, trzymajcie się!!!!
04 Maja 2017, godzina 21:04
Oceniono 9 razy 9
~POLICJA !!!
ŁAPAĆ TYCH BARANÓW !!!!
01 Maja 2017, godzina 21:12
Oceniono 8 razy -2
~gość ze zdjęcia to Julian W.

Ten kryminalista był już wcześniej skazany za bandytyzm!

01 Maja 2017, godzina 19:23
Oceniono 15 razy 5
~zorba
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
30 Kwietnia 2017, godzina 00:13
Oceniono 29 razy -15
~Brawo policja
15 kwietnia zeszlego roku? O fu...! Profesjonalna ta nasza policja...
29 Kwietnia 2017, godzina 20:33
Oceniono 15 razy -1
~Temat odgrzany
teraz prosimy o info, czy potwierdzi policja wskazania komentatorów portalu. Byłby to sukces 24 Chojnice.
29 Kwietnia 2017, godzina 16:16
Oceniono 21 razy -1
~faktycznie - gość podobny do Juliana W.

Nie byłbym zdziwiony gdy się ukazało że to on.
28 Kwietnia 2017, godzina 21:59
Oceniono 35 razy 9
~to chyba Julian W.

Ten człowiek ma już kryminalny rekord. Jeden rozbój więcej nie zrobi mu różnicy.

28 Kwietnia 2017, godzina 20:11
Oceniono 39 razy 11
~rok temu :-)
28 Kwietnia 2017, godzina 20:02
Oceniono 15 razy -3
~,,,
15 kwietnia ZESZŁEGO ROKU?! Co stróże prawa przez ten czas robili?
28 Kwietnia 2017, godzina 15:42
Oceniono 22 razy 6
~Chyba to Julian W. skazany wcześniej za rozbój!
Tatuś przeszkolił go już od dziecka do bandyckiego rzemiosła!
28 Kwietnia 2017, godzina 15:09
Oceniono 50 razy 14

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 359.00 369.00 DKKDKK 56.40 58.00
EUREUR 422.00 432.00 RUBRUB 5.60 6.70
CHFCHF 369.00 384.00 NOKNOK 44.90 46.50
GBPGBP 462.00 473.00 SEKSEK 43.80 45.30
Aktualizacja: 2017-08-19 12:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 361.00 367.00 DKKDKK 56.90 57.60
EUREUR 424.00 429.00 RUBRUB 6.15 6.16
CHFCHF 373.00 380.00 NOKNOK 45.40 46.10
GBPGBP 464.00 470.00 SEKSEK 44.30 45.00
Aktualizacja: 2017-08-19 12:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-08-11

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.47 zł 4.82 zł 4.33 zł 1.83 zł
BP 4.49 zł 4.85 zł 4.35 zł 1.85 zł
Lotos Optima 4.47 zł - 4.33 zł 1.83 zł
MZK - - - -
Orlen 4.49 zł 4.84 zł 4.35 zł 1.85 zł
PKS 4.49 zł - 4.35 zł 1.85 zł