Sobota, 21 Października 2017 | Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza | Pogoda: 12°C, 1014 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
(aw)

Marcin Wałdoch chce pełnić dyżur w szpitalu

Chojniczanin, zasiadający w radzie społecznej szpitala z ramienia wojewody, propozycję pełnienia dyżurów złożył dzisiaj dyrektorowi lecznicy Leszkowi Bonnie.

Zdaniem Marcina Wałdocha prowadzone dyżury ułatwiłyby pacjentom kontakt z przedstawicielem wojewody. "Wiadomo mi, że dotąd nie było takiej praktyki, aby przedstawiciel wojewody pełnił dyżury i przyjmował uwagi od obywateli w sprawie funkcjonowania szpitala, ale narastająca skala spraw, które spływają do mnie od obywateli, jak i moja chęć uzyskania lepszego kontaktu z kadrą kierowniczą szpitala są dla mnie przesłankami z wystąpieniem do Pana Dyrektora z takim zapytaniem i jednocześnie prośbą o umożliwienie mi pracy w charakterze społecznym na terenie szpitala. Ułatwi mi to też spotkania z osobami zainteresowanymi, bowiem dotąd musiałem spotykać się z zainteresowanymi kontaktem ze mną w miejscach publicznych" - napisał w piśmie do dyrektora szpitala Marcin Wałdoch. Chojniczanin chciałby pełnić dyżury w każdą środę, w godzinach 10-12. "Ułatwiłoby mi to wykonywanie obowiązków nałożonych na instytucję przedstawiciela wojewody przez ustawodawcę, a wiąże się ona, jak wiadomo, ze wzmocnieniem roli nadzorczej i kontrolnej nad jednostkami lecznictwa publicznego. Jeśli nie ma barier formalno-prawnych proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby" - argumentuje przedstawiciel wojewody.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

38 komentarzy

~liliPutin będzie siedział tak jak i jego pomocnicy

Gdy nasze społeczeństwo miłujące zamordyzm i dyktatury w końcu uświadomi sobie ogrom szkód jakie czyni naszemu społeczeństwu dojna zmiana to nadejdzie czas sprawiedliwości dla wszystkich szkodników, złodziejów, i zdrajców, którzy przyłożyli rękę do pisowskiej destrukcji naszego demokratycznego państwa prawa i naszej pozycji w Europie i na świecie!

Jestem przekonany, że niedługo Jarek liliPutin pójdzie siedzieć tak jak i wszyscy jego zdegenerowani pomocnicy. O chojnickim pomocniku - Olku Mrówczyńskim - także nie zapomnimy. Tak jak pisowcy przeprowadzali "dekomunizacje" by mścić się na swoich przeciwnikach tak i oni doświadczą procesu "depisyzacji" i zaznają sprawiedliwości i praworządności proporcjonalnie do ich przewinień i szkód jakie poczynili naszemu polskiemu społeczeństwu, naszemu państwu prawa, i naszej polskiej i europejskiej demokracji!

12 Czerwca 2017, godzina 15:52
Oceniono 49 razy 25
~zbych
Czy brunatno-narodowy pis-bolszewik coś pozytywnego zrobil w zyciu za wyjatkiem obiecanek, cacanek. Proszę wskazać jakiekolwiek sprawy jakimi zajmował sie zajmuje sie niajki mrówkojad na potrzeby Chojnic
12 Czerwca 2017, godzina 15:03
Oceniono 46 razy 20
~katownik
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
12 Czerwca 2017, godzina 12:05
Oceniono 30 razy -20
~jotdwatrzy
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
12 Czerwca 2017, godzina 10:10
Oceniono 42 razy -10
~To dobry pomysł by zapoczątkować proces poprawy funkcjonowania chojnickiego szpitala!
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 21:07
Oceniono 64 razy -20
~errata:
pani Trzeciak, od towaroznawstwa...
11 Czerwca 2017, godzina 18:56
Oceniono 16 razy 10
~do CH24:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 18:54
Oceniono 32 razy -20
~do Żałosny portal :
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 18:53
Oceniono 34 razy -20
~do Chojniczanin:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 18:52
Oceniono 32 razy -20
~Żałosny portal !
Sonda: tak-57%, NIE-41%, Nie mam zdania-3% to razem daje 101% jesteście żałośni.
11 Czerwca 2017, godzina 18:26
Oceniono 53 razy 35
~NIe macie pojęcia jak przygotowany na radzie społecznej szpitala jest p. Wałdoch
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 12:46
Oceniono 65 razy -25
~naprawę finansów szpitala trzeba zacząć od zarządzających tym że szpitalem
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 12:41
Oceniono 62 razy -20
~lesio
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Czerwca 2017, godzina 12:14
Oceniono 36 razy -20
~pacjentka
Ok szpiatal ma ciezka sytuacje
ale jakim prawem zarzadza nim facet ktory nie ma kompletnie pojecia ?
Waldoch jest po politologii
wiec co on ma za pojecie ??
Waldoch sie wszedzie pcha ten kompletny nieudacznik polityczny
10 Czerwca 2017, godzina 10:52
Oceniono 84 razy 20
~Dondo
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
10 Czerwca 2017, godzina 10:48
Oceniono 54 razy -30

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 355.00 365.00 DKKDKK 55.90 57.40
EUREUR 419.00 428.00 RUBRUB 5.70 6.80
CHFCHF 359.00 374.00 NOKNOK 44.00 45.50
GBPGBP 466.00 478.00 SEKSEK 43.00 44.50
Aktualizacja: 2017-10-20 18:53
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 357.00 363.00 DKKDKK 56.40 57.10
EUREUR 421.00 426.00 RUBRUB 6.24 6.27
CHFCHF 362.00 370.00 NOKNOK 44.50 45.30
GBPGBP 470.00 476.00 SEKSEK 43.50 44.40
Aktualizacja: 2017-10-20 18:53
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-10-18

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.52 zł 4.87 zł 4.3 zł 2.05 zł
BP 4.55 zł 4.91 zł 4.33 zł 2.07 zł
Lotos Optima 4.52 zł - 4.33 zł 2.07 zł
MZK 4.51 zł 4.71 zł 4.29 zł 2.07 zł
Orlen 4.55 zł 4.87 zł 4.33 zł 2.07 zł
PKS 4.55 zł - 4.33 zł 2.07 zł