Czwartek, 20 Września 2018 | Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty | Pogoda: 19°C, 1017 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
ChCK

Letnie Warsztaty Plastyczne

Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wakacyjne warsztaty plastyczne. Uczestnicy zajęć będą tworzyli prace przy pomocy różnych technik plastycznych i rękodzielniczych.

 


Stawiamy na rozwijanie umiejętności artystycznych, wyobraźnię i twórczą osobowość. Warsztaty są bezpłatne.
Chojnickie Centrum Kultury zapewnia wszelkie materiały do wykonania prac w wybranej technice. Prace wykonane podczas warsztatów uczestnicy zabierają do domu.

Zajęcia odbywać się będą w każdą środę począwszy od 19 lipca do 23 sierpnia 2017 od godz. 12 do godz. 14 w Centrum Sztuki Collegium Ars (podziemia kościoła gimnazjalnego).

Zapraszamy!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

6 komentarzy

~Jak to co się stało
z WANDĄ, nie wiecie? Nie chciała Niemca i dlatego wskoczyła do jeziora!
17 Lipca 2017, godzina 17:17
Oceniono 6 razy 6
~super pomysł :-)))
wspaniały pomysł!!!
17 Lipca 2017, godzina 14:38
Oceniono 5 razy 5
~bibi
te warsztaty sa dla doroslych czy dla dzieci?
17 Lipca 2017, godzina 13:53
Oceniono 5 razy 5
~Co się stało z Wandą?

Czy burmistrz mści się na Wandzie za działalność społeczną jej męża?

12 Lipca 2017, godzina 16:09
Oceniono 13 razy 1
~Czy Wanda jeszcze pracuje w ChCK-u?

Arek od dawna groził, że z zemsty ją wyrzuci z pracy.

12 Lipca 2017, godzina 14:37
Oceniono 15 razy 3
~Kto poprowadzi te warsztaty?

Wandzia? Czy ktoś inny?

Czy Arek z zemsty nad Radkiem zwolnił już Wandę z pracy w ChCk-u?

11 Lipca 2017, godzina 19:52
Oceniono 18 razy 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 363.00 373.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 424.00 433.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 372.00 387.00 NOKNOK 44.10 45.60
GBPGBP 477.00 487.00 SEKSEK 40.40 41.90
Aktualizacja: 2018-09-20 09:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 365.00 371.00 DKKDKK 57.10 57.80
EUREUR 426.00 430.00 RUBRUB 5.10 5.90
CHFCHF 376.00 383.00 NOKNOK 44.60 45.30
GBPGBP 479.00 484.00 SEKSEK 41.00 41.70
Aktualizacja: 2018-09-20 09:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

21 października, to termin wyborów samorządowych, w których wybierać będziemy przedstawicieli do rad i włodarzy. Czy zamierzasz wziąć udział w głosowaniu?




Ceny paliw2018-09-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.25 zł 5.61 zł 5.08 zł 2.36 zł
Circle K 5.25 zł 5.55 zł 5.08 zł 2.36 zł
Lotos Optima 5.27 zł - 5.1 zł 2.41 zł
MZK 5.2 zł 5.49 zł 5.03 zł 2.36 zł
Orlen 5.22 zł 5.47 zł 5.05 zł 2.36 zł
PKS 5.22 zł - 5.05 zł 2.36 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.