Czwartek, 23 Listopada 2017 | Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa | Pogoda: 11°C, 1009 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
(aw), fot. nadesłane

Protestowali i dalej będą

Wczoraj (20.07) również pod Sądem Rejonowym w Człuchowie odbył się protest przeciwko zmianom w polskim sądownictwie. Wyrazić swoją dezaprobatę dla poczynań rządu przyszło około 150 osób. - Zamierzamy protestować do niedzieli - mówi Małgorzata Stankowska - Staszczyk, działaczka KOD.


- Mamy nadzieję na wspólny udział Chojnic i Człuchowa. Podobnie jak wczoraj, kiedy sporo osób z Chojnic przyjechało - mówi Małgorzata Stankowska - Staszczyk, która wspierała chojniczanki m.in. podczas Czarnego Marszu. Protesty pod człuchowskim sądem mają potrwać  od piątku do niedzieli. Wyrazić swój sprzeciw wobec działań PiS-u będzie można w godz. 20-22.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

48 komentarzy

~No to teraz "ministrze" ZERO
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
24 Lipca 2017, godzina 12:02
Oceniono 118 razy -74
~"bez komentarza" powiedział sułtan
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
24 Lipca 2017, godzina 11:30
Oceniono 123 razy -75
~kotek, kwilisz w temacie?
ha ha ha
24 Lipca 2017, godzina 10:59
Oceniono 45 razy -5
~Do TW-BALBINA czyli Dyktatora IV RP
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
24 Lipca 2017, godzina 09:11
Oceniono 127 razy -75
~Wydaje mi się, że chojniccy sędziowie będą zadowoleni gdy ....
lokalni politycy wreszcie oficjalnie będą mogli dyktować im jakie wyroki mają wydawać - zgodnie z nową pisowską ustawą. Jak do tej pory nasi skorumpowani chojniccy sędziowie musieli się kryć i udawać niezależnych gdy Arek dawał im instrukcje jak mają prowadzić procesy i jakie wyroki mają wydawać w sprawach wytaczanych przez Arka i jego kolesi przeciwko krytykom.

24 Lipca 2017, godzina 07:51
Oceniono 146 razy 76
~ZK swir Rulewski
Przewodniczący Platformy Nieobywatelskiej oraz Nowoczesnej - od dzisiaj Tymczasowej , czyli Schetyna i Petru to - PUCZYŚCI i agenci KACAPSKO - SZWABSKIE ! / szwab to baran po niemiecku / Te dwaa bandyckie ugrupowania wyginą jak DINOZAURY !
24 Lipca 2017, godzina 05:38
Oceniono 136 razy 74
~nie tędy droga
Do IDIOTY poniżej(tak się przedstawiłeś):jaruzelski to nie" pan" jak piszesz tylko zwykły komuch bez urazy ale twojego pokroju.
23 Lipca 2017, godzina 22:57
Oceniono 131 razy 75
~Nadejdzie jesień i będzie to ostatnia jesień DYKTATORA KACZORA
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lipca 2017, godzina 22:23
Oceniono 142 razy -72
~Do IDIOTY poniżej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lipca 2017, godzina 21:57
Oceniono 141 razy -69
~Rulewski
Te stare UBecke lampucery o ZGROZO ! walczą o wolną Polskę ? Wolną Polskę mamy od pażdziernika 2015 r. To za PRL-u państwo polskie było totalitarne , oparte na strukturach zbrodniczej komuszej bezpieki oraz junty sowieckiego agent Moskwy - Jaruzelskiego ! Dzisiaj pod sądami stoją , SIEROTY po KOMUNIE !
23 Lipca 2017, godzina 21:04
Oceniono 146 razy 74
~nie tędy droga
Zadałem bardzo łatwe pytanie i nikt nie potrafi na nie odpowiedzieć? Świadczy to o jednym-inteligencji osób protestujących.Sami nie wiecie czego chcecie.WIĘC RAZ JESZCZE BRAWO PIS!
23 Lipca 2017, godzina 20:59
Oceniono 145 razy 65
~Samozwańczy DYKTATOR i tchórz w jednym
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lipca 2017, godzina 17:29
Oceniono 153 razy -71
~Ja
do poniżej Wy zdradzieckie mordy i kanalie.
23 Lipca 2017, godzina 17:08
Oceniono 147 razy 69
~do autora wpisu poniżej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
23 Lipca 2017, godzina 16:53
Oceniono 156 razy -78
~Ja
Wy zdradzieckie mordy i kanalie.
23 Lipca 2017, godzina 16:00
Oceniono 144 razy 68

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 353.00 364.00 DKKDKK 55.70 57.20
EUREUR 417.00 426.00 RUBRUB 5.50 6.60
CHFCHF 355.00 370.00 NOKNOK 42.70 44.20
GBPGBP 467.00 480.00 SEKSEK 41.80 43.30
Aktualizacja: 2017-11-23 13:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 355.00 361.00 DKKDKK 56.20 56.80
EUREUR 419.00 423.00 RUBRUB 6.08 6.10
CHFCHF 359.00 366.00 NOKNOK 43.30 43.90
GBPGBP 469.00 476.00 SEKSEK 42.30 42.90
Aktualizacja: 2017-11-23 13:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2017-11-21

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.64 zł 4.99 zł 4.49 zł 2.05 zł
BP 4.67 zł 5.03 zł 4.52 zł 2.07 zł
Lotos Optima 4.65 zł - 4.51 zł 2.06 zł
MZK 4.62 zł 4.82 zł 4.48 zł 2.09 zł
Orlen 4.66 zł 4.92 zł 4.52 zł 2.07 zł
PKS - - - -