Piątek, 18 Sierpnia 2017 | Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony | Pogoda: 25°C, 1016 hPa, wiatr 14.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Monika Szymecka

Debata przedwyborcza

Wybory uzupełniające do rady miejskiej odbędą się 20 sierpnia, a już jutro (10.08) o godz. 18.30 w świetlicy osiedla nr 3 przy ul. Jabłoniowej debata przedwyborcza z udziałem trojga kandydatów.

 

O mandat w miejsce wygaszonego Mirosława Janowskiego ubiegają się Aleksandra Stasińska z komitetu burmistrza Arseniusza Finstera, Maciej Kasprzak z Projektu Chojnicka Samorządność i Patryk Tobolski z Prawa i Sprawiedliwości.

- Udział w spotkaniu zapowiedziały wszystkie komitety wyborcze. Chcielibyśmy, aby spotkanie, przebiegające w miłej, przyjaznej atmosferze, stało się okazją dla mieszkańców na bliższe poznanie kandydatów, a samym kandydatom pozwoliło lepiej poznać problemy osiedla - podkreśla Kamil Kaczmarek z PChS-u, które to stowarzyszenie organizuje debatę.

Reklama | Czytaj dalej »

Dotychczas dwóch kandydatów - Kasprzak i Tobolski, oficjalnie w czasie konferencji prasowych z udziałem lokalnych mediów zaprezentowało się chojniczanom. Będzie więc okazja do bliższego poznania całej trójki z udziałem mieszkańców osiedla Słoneczne - Leśne, którzy swój głos na jednego z nich będą mogli oddać 20 sierpnia w sali konferencyjnej Szpitala Specjalistycznego. Wakacyjna niedziela nie jest może najszczęśliwszym czasem na wybory, ale warto znaleźć chwilkę na swój obywatelski obowiązek i osobiście wskazać swojego reprezentanta w radzie. Nowy radny będzie miał tylko rok, ale być może sprawdzi się na tyle, że zostanie wybrany na kolejną kadencję.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

21 komentarzy

~ciekawy tato
a co pan kasprzak zrobi dla niepełnosprawnych, che wiedzieć podobno jest w radzie rodziców i co tam zrobil dla dobra dzieci
14 Sierpnia 2017, godzina 11:47
Oceniono 9 razy 1
~do poniżej
tobolski nie jest z tego osiedla i nie ma pojęcia jakie są potrzeby mieszkańców, oferował na debacie tylko ochronę środowiska, pani od finstera nic nowego nie wniesie i jak reszta będzie mechaniczną większością, pozostał kasprzak, którzy pracuje w zarządzie osiedla i zna problemy tego osiedla i oferuje działać dla dobra osób niepełnosprawnych i doskonale wie o czym mówi, powodzenia dla kasprzaka
14 Sierpnia 2017, godzina 10:43
Oceniono 11 razy -1
~stasiek
Baba od sitwy Finstera wek , z tym panem i jego ludzmi chojniczanie nie chcą mieć nic do czynienia . Pozostał się tylko jeden uczciwy i sprawiedliwy Patryk Tobolski
14 Sierpnia 2017, godzina 06:18
Oceniono 16 razy 2
~ciekawski
Jak tam po debacie?
10 Sierpnia 2017, godzina 22:59
Oceniono 24 razy -4
~Stanął na KATAFALU z głupkowatą miną i zaczął bredzić:
Zwyciężymy, prawda wyjdzie na jaw i zwycięży, na 96 miesiączkę w 2018 roku muszą tutaj stanąć pomniki ! Czy ktoś jest wstanie powstrzymać wariata, czy ci wokół niego są tak samo pierd...... w czerep i nie widzą szaleństwa i obłędu ale wręcz myślą tak samo jak ich wódz?
10 Sierpnia 2017, godzina 22:10
Oceniono 41 razy -9
~ANTONI wzywa do broni !!!
Przez 8 lat rządów PO i PSL-u budowano dla młodzieży "orliki" i "jaskółeczki"!
Teraz Szalony Antoni wzywa do broni i w każdej gminie będzie budowana strzelnica według programu:
"Strzelnica +"
"Karabin +"
"Dzieci 15 +"
To wszystko = "Mięso armatnie +" bo wariat za wszelką cenę dąży do jakiejś wojny!!!
10 Sierpnia 2017, godzina 20:47
Oceniono 43 razy -9
~Dzisiaj w Warszawie kolejny odcinek serialu "Dzień Świra"
W ciągu ostatnich dwóch lat zabezpieczanie comiesięcznych fanaberii tchórzliwego dyktatora kosztowało 14 milionów złotych, tak ku.... ich mać pozwala sobie lepszy sort za pieniądze podatników!
10 Sierpnia 2017, godzina 20:12
Oceniono 45 razy -7
~Jarek
To przyjdź na debate i sie dowiesz co Tobolski ma do powiedzenia
10 Sierpnia 2017, godzina 14:54
Oceniono 42 razy 6
~jarud
Kto to jest ten Tobolski! Pierwszy raz człowieka widze i bym miał na niego głosować? W życiu nie!
10 Sierpnia 2017, godzina 14:45
Oceniono 43 razy 3
~ do 11.56 to prawda - można sprawdzić na bippowiatchojnicki,
że radna dwóch kadencji nie wnosiła żadnych interpelacji i zapytać. Siedział cicho jak mysz pod miotłą na sesjach i tylko automatycznie podnosiła "łapkę" zawsze na TAK. Bezradnych w radzie miejskiej jest aż za dużo, więc warto wprowadzić osobę, która będzie reprezentowała wyborców, a nie burmistrza.
10 Sierpnia 2017, godzina 14:25
Oceniono 45 razy 9
~rozczarowana
Pani Aleksandra by już sobie dała spokój z kandydowaniem. Tylko siedzi na fejsie i ciągle sie chwali swoimi podróżami. Jak była radną powiatową to nawet dzioba przez 8 lat nie otworzyła w sprawach mieszkańców powiatu. Tu bedzie tak samo.
10 Sierpnia 2017, godzina 11:56
Oceniono 59 razy 21
~do xyzz
Po nie znalazło wśród swoich członków godnego kandydata. Posucha!
10 Sierpnia 2017, godzina 11:49
Oceniono 48 razy 16
~mieszkaniec Metalowca
Chętnie dziś przyjde i posłucham co kandydaci mają do powiedzenia.
10 Sierpnia 2017, godzina 11:41
Oceniono 32 razy 12
~PChS - to nic innego jak PIS-Bis
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
10 Sierpnia 2017, godzina 09:09
Oceniono 71 razy -17
~xyzz
Kto jest kandydatem PO ?
10 Sierpnia 2017, godzina 09:00
Oceniono 52 razy 24

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 360.00 370.00 DKKDKK 56.60 58.20
EUREUR 424.00 432.00 RUBRUB 5.60 6.70
CHFCHF 371.00 386.00 NOKNOK 44.90 46.40
GBPGBP 464.00 475.00 SEKSEK 43.80 45.40
Aktualizacja: 2017-08-18 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 362.00 368.00 DKKDKK 57.10 57.70
EUREUR 426.00 430.00 RUBRUB 6.11 6.14
CHFCHF 375.00 382.00 NOKNOK 45.40 46.10
GBPGBP 466.00 472.00 SEKSEK 44.40 45.00
Aktualizacja: 2017-08-18 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno finansować in vitro?




Ceny paliw2017-08-11

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.47 zł 4.82 zł 4.33 zł 1.83 zł
BP 4.49 zł 4.85 zł 4.35 zł 1.85 zł
Lotos Optima 4.47 zł - 4.33 zł 1.83 zł
MZK - - - -
Orlen 4.49 zł 4.84 zł 4.35 zł 1.85 zł
PKS 4.49 zł - 4.35 zł 1.85 zł