Poniedziałek, 11 Grudnia 2017 | Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara | Pogoda: 4°C, 990 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska, fot. chris-norman.uk

Burmistrz chce ściągnąć Chrisa Normana

Arseniusz Finster podaje nawet przybliżoną datę ewentualnego występu legendarnego wokalisty grupy Smokie w Chojnicach. - Chodzi o termin lipcowy. Ale warunki są dosyć trudne - przyznaje włodarz, prywatnie wielki fan artysty.




- Dla mnie i dla wielu fanów to legendarny wokalista brytyjskiej grupy Smokie. Występuje i do dzisiaj nagrywa. Wystarczy wpisać na youtube Chris Norman 2017, żeby zapoznać się z jego najnowszymi numerami - zachęca Arseniusz Finster, który nigdy nie krył się z sympatią do brytyjskiej gwiazdy. W Sylwestra o północy z ratuszowego balkonu nie raz popłynęło  "I'll meet you at midnight". W tym roku włodarz na swoim FB składał życzenia z okazji 67. urodzin artysty. Do tego owczarek niemiecki burmistrza wabi się... Smokie.

Reklama | Czytaj dalej »



Koncert Chrisa Normana w Chojnicach, a właściwie w pobliskich Lipienicach, miałby odbyć się w lipcu. - Warunki są dosyć trudne. Nie tylko finansowe, bo te byłyby do przejścia patrząc na sponsorów, ale mamy bardzo skomplikowane warunki techniczne - mówi Finster. W montażu finansowym imprezy poza sponsorami włodarz widziałby także udział ratusza. - Jeśli rada miejska pozwoli - zaznacza. Zdaniem burmistrza, koncert byłby dopełnieniem oczekiwań mieszkańców.


Tutaj faktycznie nie wiem czy będziemy w stanie spełnić te warunki



Więcej informacji na temat koncertu burmistrz Chojnic ujawniać nie chce. Pytamy więc prezesa Promocji Regionu Chojnickiego, czy już jakieś rozmowy w tej sprawie odbyły się pomiędzy współorganizatorami.  - Nie, ale rozmawiamy o tym od czasu do czasu, tak bardziej prywatnie. Chris Norman występuje w Polsce bardzo rzadko - mówi Roman Guzelak. Na pytanie o sam pomysł zaproszenia brytyjskiego artysty odpowiada: -  Na temat gustów muzycznych się nie dyskutuje. Jednym się podoba, a innym nie. Patrząc na Dni Chojnic, to mamy fajnych wykonawców. Ale oni czasami grali u nas już kilka razy, a i w pobliżu nie brakuje ich występów.

Pod koniec lat 90' na stadionie miejskim w Chojnicach odbył się koncert grupy Smokie Band.      - Ja wtedy pracowałem jeszcze w radiu. To była grupa, w której składzie nie było ani jednego członka zespołu Smokie, ale mieli pozwolenie na granie ich utworów. To był czas, kiedy zagrała też u nas Suzie Quatro - wspomina Guzelak.

Na przyszłorocznej trasie Chrisa Normana sporo niemieckich miast. Brytyjczyk w trasie koncertowej, za naszą zachodnia granicą, spędzi prawie cały marzec. Odwiedzi m.in. Berlin czy Kolonię. Bilety na płycie można kupić już za 200 zł, na trybunach kosztują powyżej 500.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

28 komentarzy

~marat
Temu panu już nawet woda święcona nie pomoże , czy kiełbasa wyborcza jaką będzie w 2018 oddany przed wyborami samorządowymi chojnicki Kino - Teatr ! Wylecą wszyscy na zbity pysk ! STOP ! Robienia ludziom wody z mózgu !
26 Listopada 2017, godzina 21:07
Oceniono 6 razy 2
~Michał Gruchała
Do ~Matrix i ~Petrow składam doniesienie do prokuratury nikt z mojej rodziny nigdy z nikim się nie bił tym bardziej zabił. Bokserzy to bardzo odległa rodzina prawie jak Sylwia Gruchała. Do zobaczenia w sądzie.
Każda dyskusja nawet luźne komentarza wymagają jakiegokolwiek poziomu i powinna być realizowana w ramach obowiązujących przepisów prawa.
24 Listopada 2017, godzina 09:08
Oceniono 53 razy 45
~MISTRZOWSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chce mu pokazać swój słynny skok na wentyl. Takiego cuda Chuck jeszcze nie robił
23 Listopada 2017, godzina 18:13
Oceniono 7 razy 3
~kukla
Arseniusz był fanem ''Smokie'' i chciałby spełnić swoje marzenia z lat chłopięcych...jest u żłobu więc nawija bzdety,że chojniczanie by tego chcieli....a skąd taka wiedza panie kolego????? nie stać cię za własne to chciałbyś zapłacić społecznymi...wstyd kolego...zaproś sobie zespół do domu...posłuchaj...napawaj się i daj spokój ludziom...ile można pieprzyć farmazony kolego????
23 Listopada 2017, godzina 18:07
Oceniono 11 razy 5
~Anonim
Podobno Burmistrza chce zaprosić Chucka Norrisa. Jest jego wielkim fanem, chce mu pokazać swój słynny skok na wentyl. Takiego cuda Chuck jeszcze nie robił i zobaczyć to może w Chojnicach.
23 Listopada 2017, godzina 03:51
Oceniono 17 razy 7
~Do tego owczarek niemiecki burmistrza wabi się... Smokie.
to za swoje go ściągnij sobie, nie za państwowe, Irmina - mistrzyni świata ma zapłacone zaległe stypendium????? 4800zł.
A Irmina czeka, żeby władze Chojnic wywiązały się ze swojej obietnicy. - Z gminy dostałam środki, choć nie było takich zapowiedzi, a miasto obiecało i nie dało. Chodzi o 4800 zł wyrównania do stypendium za 2016 rok.

http://chojnice24.pl/artykul/25924/o-czym-marzy-mistrzyni-swiata-a-chocby-o-sumo/

Już raz skasowaliście ten wpis - wstyd!!!!!!! Papierowe laury zaufania, plany na Sylwestra, a wisicie kasę komuś - czy już oddaliście????
22 Listopada 2017, godzina 18:33
Oceniono 16 razy 4
~bilet za 500zł????
Madonna była tańsza, U2 też!!!! Chojnice - oszaleliście?????
22 Listopada 2017, godzina 18:29
Oceniono 16 razy 0
~i kto na niego przyjdzie???? zna go ktoś??????
22 Listopada 2017, godzina 18:26
Oceniono 19 razy -1
~jhg
do ~marietta
Timberland (producenta butów) czy chodziło Ci o Timbaland (producent muzyczny) ??

ps: za zachcianki WODZA zapłacą podwładni
22 Listopada 2017, godzina 18:13
Oceniono 15 razy -3
~Arek ma zachciankę za którą zapłacą chojniczanie z budżetu miasta!


Chojniczanie mają innych ulubionych artystów, których chcieli by obejrzeć na żywo w Chojnicach bardziej niż jakiegoś mało znanego - szczególnie młodym pokoleniom - Chrisa Normana.

Arek jak zwykle uważa, że majątek miasta nieoficjalnie jest jego własnością więc tak jak wiele razy wcześniej chce sobie za społeczne pieniądze sprawić przyjemność i sprowadzić jakiegoś swojego wyselekcjonowanego artystę. A dla Arka jest to miarą prestiżu i poczucia radości by mógł autokratycznie postawić na swoim, niezależnie czy jest to rozsądne, dobre, lub uczciwe!

Najważniejsze byle by zachcianki Arka były na wierzchu ponad wszystkie inne!
A obowiązkiem każdego chojniczanina jest by bez szemrania podziwiać prestiż i radość Arka!


22 Listopada 2017, godzina 16:59
Oceniono 24 razy 12
~Czy dyskoteki organizowane przez ulubionego przez burmistrza DJ-a nie wystarcza?


Z nieoficjalnych informacji wynika, że jednorazowy występ Bogdana Duraja nie kosztował Promocji Regionu Chojnickiego więcej niż 35 tys. złotych za 2 godziny dyskoteki. A oficjalnie - wierząc w słowa burmistrza - Bogdan organizował dyskoteki za darmo!

To chyba taniej niż koszty sprowadzenia ulubionego piosenkarza burmistrza do Galerii?

Czy Bogdan Duraj nie jest już dłużej ulubionym DJ-em burmistrza?

22 Listopada 2017, godzina 16:57
Oceniono 21 razy 11
~Każdy kandydat powinien składać oświadczenie
Jaki jest jego ulubiony zespół/wokalista. Ja bym wybrał kogoś, kto lubi kogoś mało znanego, niedrogiego, co by mógł nawet co roku grać, a nie nadwyrężyć budżetu miasta na widzimisie burmistrza!
22 Listopada 2017, godzina 10:19
Oceniono 21 razy -7
~Szwech
Łegowski wielki bokser tez juz ma tak głowe zdewastowaną , ze nie wie co gada
Mordo-brzydala do polityki pchaja
Kpina i zenada
22 Listopada 2017, godzina 09:37
Oceniono 24 razy 12
~Petrow
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
22 Listopada 2017, godzina 09:35
Oceniono 73 razy -29
~Matrix
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
22 Listopada 2017, godzina 09:32
Oceniono 74 razy -30

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 352.00 362.00 DKKDKK 55.50 57.00
EUREUR 416.00 425.00 RUBRUB 5.50 6.60
CHFCHF 353.00 368.00 NOKNOK 41.70 43.40
GBPGBP 470.00 482.00 SEKSEK 41.00 42.50
Aktualizacja: 2017-12-11 14:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 354.00 360.00 DKKDKK 56.00 56.70
EUREUR 418.00 421.50 RUBRUB 6.01 6.04
CHFCHF 357.00 363.00 NOKNOK 42.30 43.00
GBPGBP 472.00 479.00 SEKSEK 41.50 42.30
Aktualizacja: 2017-12-11 14:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2017-12-08

E95 E98 ON LPG
BP 4.56 zł 4.92 zł 4.42 zł 2.05 zł
Circle K 4.53 zł 4.88 zł 4.39 zł 2.02 zł
Lotos Optima 4.53 zł - 4.39 zł 2.02 zł
MZK 4.5 zł 4.7 zł 4.36 zł 2.07 zł
Orlen 4.55 zł 4.82 zł 4.41 zł 2.02 zł
PKS - - - -