Środa, 17 Stycznia 2018 | Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana | Pogoda: 0°C, 988 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. Krzysztof Różycki

V Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2018 roku w Chojnicach odbędzie się V Orszak Trzech Króli, czyli uliczne jasełka pod hasłem "Bóg jest dla wszystkich!". - Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w tym wydarzeniu. Start Orszaku z Placu Emsdetten o 11:50 - zachęca s. Bernarda Charchut.

 


Po drodze do Stajenki zobaczymy: Dwór Heroda, Pierwszy grzech, Gospodę oraz Walkę dobra ze złem. - Wszystko zakończy się pokłonem Nowonarodzonemu i wspólnym kolędowaniem na Starym Rynku - mówi s. Bernarda.

Organizatorzy: Miasto Chojnice, Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej oraz Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela.



Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

12 komentarzy

~EQUILIBRIUM do 02 Stycznia 2018, godzina 17:19
Bo chciałem cie sprawdzic, czy mnie rozszyfrujesz, gościu !!!
Nie pozdrawiam: MARCIN DOBAJ.
08 Stycznia 2018, godzina 10:23
Oceniono 6 razy 0
~MARCIN DOBAJ - do poniżej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
02 Stycznia 2018, godzina 20:53
Oceniono 27 razy -13
~Do IDIOTY poniżej:
Jednak musisz brać trzy tabletki naraz, jak widać dwie to już zbyt mała dawka. Po drugie: przestań gówniarzu straszyć, bo mogą ciebie nastraszyć i zesrasz się w portki. Do pracy się weź wioskowy filozofie.
02 Stycznia 2018, godzina 17:19
Oceniono 41 razy 13
~INKWIZYCJA ???
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
02 Stycznia 2018, godzina 16:11
Oceniono 41 razy -15
~a znając życie to
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
02 Stycznia 2018, godzina 15:36
Oceniono 39 razy -13
~do Daniel Edrus
Zamknij gębę czy ja ci mam ją zamknąć raz na zawsze ???
Znowu sie czepiasz ???
Znajdz sobie inną ofiare albo ja znajde w koncu CIEBIE !!!
WYBIERAJ............
02 Stycznia 2018, godzina 15:34
Oceniono 32 razy -4
~Wookee
Tylko ja się pytam dlaczego organizatorem religijnych zabaw jest miasto? Niech dobrodzieje organizują i płacą z co łaska.
02 Stycznia 2018, godzina 14:20
Oceniono 38 razy 4
~trochę z historii o wiecznej dziewicy Maryji
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
31 Grudnia 2017, godzina 10:36
Oceniono 58 razy -16
~a może tak katolicy dowiedzą się, jak Indianie w Amazonii
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
31 Grudnia 2017, godzina 10:29
Oceniono 56 razy -16
~Kiedy katolicki kler przywróci inne stare kościelne imprezy?

Ciekawe, kiedy ze starego repertuaru katolickich zwyczajów i imprez kler przywróci i ponownie zorganizuje (po wcześniejszych torturach) palenie na stosie heretyków a także zaniechane przez kler katolicki w ostatnich stu latach pławienie czarownic?

Te piękne katolickie tradycje i zwyczaje to wspaniała okazja dla celebracji i pikniku na świeżym powietrzu dla całej katolickiej rodzinny. Niech dzieci z katolickich rodzin uczą się pięknych tradycyjnych katolickich zwyczajów takich jak palenie na stosie heretyków i topienie czarownic!

30 Grudnia 2017, godzina 23:28
Oceniono 76 razy 2
~Daniel Edrus
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
28 Grudnia 2017, godzina 21:02
Oceniono 71 razy -25
~tradycyjne katolickie gusła

Dziwie się, że kler katolicki nie zorganizował jeszcze tradycyjnego publicznego torturowania i palenia na stosie heretyków.

Wielu chojnickich katolików było by usatysfakcjonowanych przywróceniem tej katolickiej tradycji i miało by w czasie takiej rodzinnej imprezy wiele uciechy!

28 Grudnia 2017, godzina 17:52
Oceniono 121 razy -5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 336.00 350.00 DKKDKK 55.20 56.70
EUREUR 411.00 423.00 RUBRUB 5.60 6.50
CHFCHF 347.00 362.00 NOKNOK 42.40 43.90
GBPGBP 462.00 475.00 SEKSEK 41.60 43.10
Aktualizacja: 2018-01-16 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 339.00 346.00 DKKDKK 55.40 56.20
EUREUR 415.00 419.00 RUBRUB 6.02 6.05
CHFCHF 351.00 357.00 NOKNOK 42.70 43.50
GBPGBP 465.00 472.00 SEKSEK 41.80 42.50
Aktualizacja: 2018-01-16 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2018-01-16

E95 E98 ON LPG
BP 4.95 zł 5.31 zł 4.73 zł 2.06 zł
Circle K 4.92 zł 5.27 zł 4.7 zł 2.04 zł
Lotos Optima 4.91 zł - 4.7 zł 2.04 zł
MZK 4.86 zł 5.06 zł 4.64 zł 2.06 zł
Orlen 4.95 zł 5.19 zł 4.73 zł 2.06 zł
PKS - - - -