Poniedziałek, 28 Maja 2018 | Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira | Pogoda: 19°C, 1023 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Plotka z dyrektorem szpitala w roli głównej


Leszek Bonna złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora szpitala - taka fama chodzi po Chojnicach. Mówi się też o spotkaniu, w trakcie którego na stanowisko dyrektora lecznicy miano zgłosić kandydaturę byłego prezesa Centrum Parku i radnego powiatowego Mariusza Palucha.


Ile prawdy jest w zasłyszanej plotce postanowiliśmy sprawdzić w starostwie, któremu podlega szpital. - Pan dyrektor Bonna złożył rezygnację? A kiedy? Nic nie wiem o tym. W poniedziałek z panem dyrektorem rozmawiałem. Na temat rezygnacji nic nie mówił. Chyba by powiedział staroście, że składa rezygnację - mówi Stanisław Skaja. Jak informuje włodarz powiatu, żaden dokument w wymienionej sprawie do urzędu nie wpłynął.


- Zerkam w kalendarz. Patrzę, dziś 7 lutego, a do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu... Absolutnie nie mam wiedzy na ten temat, żeby ktoś chciał z czegokolwiek rezygnować czy miał być odwoływany. Czy żeby jakiekolwiek ruchy kadrowe działy się w kadrze menadżerskiej szpitala - dementuje przewodniczący rady społecznej szpitala Marek Szczepański.

Reklama | Czytaj dalej »

Doniesienia o rzekomej rezygnacji dyrektora najwyraźniej ominęły starostwo, ale lecznicę już nie. - Potwierdzam, że chodzi taka plotka. Ja na ten temat nic nie wiem. Nie mam zamiaru dyskutować na temat plotek, które nie są oparte na faktach - komentuje sprawę dyrektor Leszek Bonna, który chojnickim Szpitalem Specjalistycznym kieruje 15 lat.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

26 komentarzy

~paluch czy bona to taka sama katastrofa
myślą tylko o swoich interesach i kieszeniach, ludzi mają za nic, jeden ściągał odciski, a drugi łamie wszystkie normy prawnicze kiedy dyscyplinuje pracowników, jednego pracownika dyscyplinuje 8 osób wraz z dyrektorkiem-dyktatorkiem
10 Lutego 2018, godzina 17:18
Oceniono 19 razy 15
~Marcin Dobaj
Co za plebs !!!
10 Lutego 2018, godzina 17:14
Oceniono 6 razy -4
~Nina
Paluch na dyrektora?Katastrofa by była!!!
10 Lutego 2018, godzina 15:47
Oceniono 9 razy 3
~Coś jest nie tak w tym szpitaliku
A czy wiecie mieszkancy Chojnic i okolic, że jak bedziecie się starali o rehabilitację po zawale czy innym wypadu, czyli po kardiologii, i ta rahabilitacja będzie się odbywać w Jarcewie, w szpitaliku dr Bonny, to rodzina będzie was mogła odwiedzać tylko przez dwie godziny dziennie - od 16:00 do 18:00. Kąpać będziecie się tylko raz w tygodniu. Poza tymi godzinami nie będą mogli wam najbliżsi pomóc w rehabilitacji, w toalecie czy wymianie pieluch. Nie będą też w stanie dopilnować, czy strawa z ust wam się w czasie posiłków nie wylewa, czy w ogóle zjadacie swoje posiłki. Ciekawe dlaczego tak? Czyżby coś do ukrycia było?
08 Lutego 2018, godzina 17:18
Oceniono 23 razy 13
~Tak długo jak Leszek Bonna będzie dyrektorem szpitala ....
tak długo jego rodzinne firmy będą mogły wyłudzać pieniądze ze społecznego systemu opieki zdrowotnej i od prywatnych Ludzie.

Leszek specjalnie ograniczył lub zlikwidował w chojnickim szpitalu dostęp do wielu istotnych i niezbędnych usług i zabiegów medycznych by prywatne firmy jego rodziny mogły udostępniać te zabiegi i usługi jako prywatna firma - często na terenie szpitala! Bez korupcyjnej relacji z dyrektorem szpitala te prywatne firmy rodziny Leszka Bonny nie miały by możliwości istnienia!

08 Lutego 2018, godzina 15:00
Oceniono 26 razy 22
~Żartowniś ponury
~Do 8.36
Najwyraźniej nie znasz się na żartach

No nie zna się. Mi się żart podobał
08 Lutego 2018, godzina 09:31
Oceniono 10 razy 6
~Facet dyrektorek-dyktatorek
Powinien wylecieć na zbity pysk, to co robi to konflikt interesów i działanie na szkodę, a grubas, przełożony siedzi cicho i nic z tym nie robi, a ten nabija kasę na prywatne biznesy.
08 Lutego 2018, godzina 09:14
Oceniono 23 razy 17
~Do 8.36
Najwyraźniej nie znasz się na żartach
08 Lutego 2018, godzina 09:12
Oceniono 9 razy 3
~do baby od: Mój mąż z zawodu jest dyrektorem.
nie ma takiego zawodu, to jest STANOWISKO!!!!!! kobieto, aleś się ośmieszyła teraz, tekst jak z Alternatywy 4 - pani dyrektorowo :-))))))
a ty kim jesteś???? z zawodu, stanowiska, czy tylko żoną swojego męża? sama zostań dyrektorem czegoś tam, nie będziesz mężem się okrywać, bo jak cie kopnie w tyłek za młodszą, to dopiero zostaniesz: niczym i nikim, skoro wszystko, co masz do zaoferowania to chwalenie się stanowiskiem, mylonym z zawodem, swojego męża - zacznij już dziś budować swój własny prestiż, a nie faceta przy tobie.
08 Lutego 2018, godzina 08:36
Oceniono 28 razy -6
~nicpoń
w szpitalu głośno że na kardiologii mało kto już został z lekarzy, dziwnym trafem jeden co odszedł to znalazł się w szpitalu jarcewskim na rehabilitacji. sam sobie podkupuje lekarzy, szkoda gadać.
byle w prywatnym szpitaliku się wiodło
07 Lutego 2018, godzina 23:51
Oceniono 29 razy 23
~marcycha
Platforma Obywatelska czuła się wybrańcami narodu . Dziś czują się wysrańcami narodu . Polacy opłacają antypolską bandę najemników , nie opozycję
07 Lutego 2018, godzina 21:30
Oceniono 29 razy 5
~Propo dyrektorowania
Mój mąż z zawodu jest dyrektorem.
07 Lutego 2018, godzina 18:41
Oceniono 28 razy 4
~i cio na to powiecie?
Czy wiecie mieszkancy Chojnic i okolic , ze jak bedziecie sie starali o rehabilitacje po zawale czy innym wypadu, czyli po kardiologii tak to ujmę to ta rahabilitacja bedzie sie odbywac tylko i wyłącznie w Jarcewie u szpitaliku dyr.Bonny.Zatem wybijcie sobie z głowy, ze po zawale czy bay=passach pojedziecie sobie nad morze czy dajmy na to w góry.Z jakiegos powodu wszystko zgarnia Bonna , czyli niezłą kasę kosztem potencjalnych pacjentów.To sie nazywa k...a , miec układy.Warto tym tematem zainteresowac CBA, bo w innych szpitalach masz wybór gdzie chcesz miec rahabilitacje, a tu odgórnie cie przydziela do pipidówy i nie wiadomo jakie to ma referencje.Jak to kiedys ktoś powiedział..kasa Misiu kasa.
07 Lutego 2018, godzina 18:40
Oceniono 35 razy 25
~do 14.28
ta świta ze swoim podejściem do pracy powiatowej nadaje się do wyrzucania obornika z obory
07 Lutego 2018, godzina 18:16
Oceniono 28 razy 18
~Chodzi o Dworek Wymysłowo k/Tucholi
tam imprezowała świta powiatowa w styczniu i ustawiała kolejnych przydupasów na stołki, przy suto zastawionych stołach i mocnych trunkach. Między innymi: Bożenki, Krystynki, Roberciki, Mareczki, Staszki-Feliksy, Mariuszki... itp. itd
07 Lutego 2018, godzina 16:15
Oceniono 40 razy 30

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 363.00 375.00 DKKDKK 56.90 58.40
EUREUR 424.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 365.00 380.00 NOKNOK 44.30 45.80
GBPGBP 484.00 497.00 SEKSEK 41.30 42.80
Aktualizacja: 2018-05-27 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 367.50 371.50 DKKDKK 57.40 58.10
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 369.00 376.00 NOKNOK 44.80 45.50
GBPGBP 489.00 494.00 SEKSEK 41.70 42.40
Aktualizacja: 2018-05-27 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno wypłacić przedszkolom niepublicznym dotację na dzieci wyższą niż minimalna, czyli 75 % kosztów funkcjonowania samorządowego przedszkola?




Ceny paliw2018-05-23

E95 E98 ON LPG
BP 5.19 zł 5.55 zł 5.09 zł 2.17 zł
Circle K 5.16 zł 5.51 zł 5.06 zł 2.17 zł
Lotos Optima 5.16 zł - 5.06 zł 2.17 zł
MZK 5.08 zł 5.2 zł 5.01 zł 2.17 zł
Orlen 5.19 zł 5.44 zł 5.09 zł 2.17 zł
PKS - - - -