Czwartek, 18 Października 2018 | Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza | Pogoda: 11°C, 1020 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. KPP Chojnice

Rozpoznajesz tego mężczyznę - zadzwoń na policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą czynności w sprawie wtargnięcia przez nieznanego sprawcę w dniu 26.11.2017 roku na jedną z ogrodzonych posesji w Lipkach Górnych oraz zniszczenia elewacji domu mieszczącego się na tej działce. Publikujemy wizerunek mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu.



- Wszystkie osoby, które pomimo złej jakości zdjęć rozpoznają mężczyznę na publikowanych zdjęciach lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czersku - mówi st. sierż. Justyna Przytarska z chojnickiej policji.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc w godzinach od 7:30 do 15:30 pod nr 52 395 62 62, całodobowo 52 395 62 22 lub numer alarmowy 997, mailem: kppchojnice@pomorska.policja.gov.pl, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~gosc
Myslę ze to kosmita który spadł z Marsa
19 Kwietnia 2018, godzina 11:23
Oceniono 2 razy 2
~ja
Jak zobaczyłam jakość tych zdjęć to oplułam ze śmiechu monitor. Właściciele posesji do nagrywania użyli 2 tostery Dalej się śmieję
13 Marca 2018, godzina 09:11
Oceniono 10 razy 8
~Zapominalski
Wygląda raczej na to że zgubił buty u sąsiada
09 Marca 2018, godzina 23:46
Oceniono 6 razy 2
~podobny
w 100% do yeti podobny normalnie dwie krople wody.jaka jakość zdjęć taka informacja.
09 Marca 2018, godzina 16:36
Oceniono 11 razy 5
~kkk
Nauczka dla wszystkich żeby nie oszczędzać na monitoringu... Lepiej kupić w miarę dobre kamery albo żadne...
03 Marca 2018, godzina 16:25
Oceniono 13 razy 5
~mim
wygląda jak duch
03 Marca 2018, godzina 12:57
Oceniono 10 razy 4
~:-DDDDDDDDDDDDD
kto rozpozna jak twarzy nie widać???????? na KAM 1 to szympans albinos na 100%

czy JESTEŚCIE POWAŻNI PUBLIKUJĄC TAKIE ZDJĘCIE I PROSZĄC O IDENTYFIKACJĘ????
03 Marca 2018, godzina 08:46
Oceniono 21 razy 7
~Iwonka
Trochę słabe to zdjęcie...
02 Marca 2018, godzina 23:27
Oceniono 15 razy 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 368.00 380.00 DKKDKK 56.70 58.20
EUREUR 424.00 436.00 RUBRUB 5.40 6.40
CHFCHF 369.00 384.00 NOKNOK 44.50 46.00
GBPGBP 482.00 495.00 SEKSEK 40.70 42.20
Aktualizacja: 2018-10-18 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 373.00 377.00 DKKDKK 57.30 57.90
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 5.50 6.20
CHFCHF 373.00 380.00 NOKNOK 44.90 45.70
GBPGBP 486.00 491.00 SEKSEK 41.10 41.70
Aktualizacja: 2018-10-18 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Który z kandydatów na burmistrza Chojnic zdobędzie Twój głos:






Ceny paliw2018-10-16

E95 E98 ON LPG
BP 5.2 zł 5.56 zł 5.21 zł 2.52 zł
Circle K 5.17 zł 5.47 zł 5.17 zł 2.52 zł
Lotos Optima 5.17 zł - 5.17 zł 2.52 zł
MZK 5.13 zł 5.33 zł 5.14 zł 2.52 zł
Orlen 5.17 zł 5.47 zł 5.17 zł 2.52 zł
PKS 5.17 zł - 5.17 zł 2.52 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.