Czwartek, 19 Kwietnia 2018 | Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa | Pogoda: 18°C, 1030 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Trwają zebrania osiedlowe

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

 

Dzisiaj (środa 11.04) o godz. 17 spotka się Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 (Żwirki i Wigury), w czwartek o tej samej porze zbiorą się chojniczanie z "piątki" - Osiedle 700-lecia, Kaszubskie. Zebrania mają charakter sprawozdawczy, w ich trakcie przyjmowany jest plan pracy na kolejny rok i budżet, w tym obywatelski. Zachęcamy mieszkańców do zerknięcia w terminarz i uczestnictwa w zebraniach, na których jest okazja do zgłoszenia swoich problemów urzędnikom.


Harmonogram zebrań:

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 1 25.04 (środa), godz. 17 Świetlica SMO Nr 1 przy Placu Jagiellońskim 7

Reklama | Czytaj dalej »



Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 17.04 (wtorek), godz. 17 Zespół Szkół nr 7, ul. Tuwima 2

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 4 26.04 (czwartek), godz. 17 Restauracja „Słoneczna”, ul. Kościerska 9

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 5 12.04 (czwartek), godz. 17 Stołówka Szkoły Podstawowej Nr 5, ul. Wicka Rogali 18

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 11.04 (środa), godz. 17 Restauracja 7, ul. Subisława 7

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 9 18.04 (środa), godz. 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Angowicka 45

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 10 19.04 (czwartek), godz. 17 Przedszkole Niepubliczne „Misiowa Akademia”, ul. Kard. Wyszyńskiego 8

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

52 komentarzy

~Sam jesteś durniem poniżej
Nagranie jest czytelne i to wystarczy, a jeśli świadkowie będą kłamać to też jest na to odpowiedni paragraf, obrońco damskiego boksera, człowieka o bardzo wątpliwej moralności.
18 Kwietnia 2018, godzina 07:03
Oceniono 23 razy 9
~Ty DURNIU poniżej
Jakie to były "wyzwiska", może je zacytujesz głąbie!
Zebrało się stado baranów i jak w maglu, powiedziała jedna baba drugiej babie itd. wiedział, nie wiedział ale pierd.... jeden przez drugiego!
18 Kwietnia 2018, godzina 00:54
Oceniono 24 razy 4
~fin cham i prostak????
a jak nazwać tych, którzy byli tam, słuchali wyzwisk i nic nie zrobili?????? tchórze? jesteście też winni Mirce przeprosiny, bo nie pomogliście jej, nie stanęliście w jej obronie, biernie daliście przyzwolenie, a policjanci, którzy tam byli, jeżeli byli, i nie zareagowali - no cóż, szkoda słów, to tak, jakby patrzeli na bitą osobę i nic nie zrobili z tym - skandal
17 Kwietnia 2018, godzina 23:43
Oceniono 26 razy 6
~Nagranie z publicznego poniżania radnej powiatu
w każdej chwili będzie można wykorzystać, art. 212 KK jest najbardziej właściwy dla obrażającego i poniżającego osobę publiczną, które zostało zarejestrowane na nagraniu i do tego jest 20 świadków.
17 Kwietnia 2018, godzina 23:12
Oceniono 25 razy 5
~Proszę Państwa
mądra kobieta nawet jeśli została publicznie poniżona nigdy nie zniży się do poziomu kłamcy i aroganta władzy lokalnej
17 Kwietnia 2018, godzina 21:55
Oceniono 31 razy 7
~Pani Mirko, niech Pani krótko przed wyborami
nagranie da do publicznej wiadomości. Nieźle niektórzy chojniczanie się zdziwią z jakim chamem i prostakiem poniżającym kobiety mają do czynienia.
17 Kwietnia 2018, godzina 20:13
Oceniono 32 razy 8
~To czas aby na takiego g...ja
nie głosować, który jest damskim bokserem i łatwo poniża kobietę, która nigdy nie zniży się do poziomu człowieka bez honoru. Słowo przepraszam człowiekowi z dyshonorem nie przejdzie przez usta. Kiedyś ktoś z nim zrobi porządek. Kwestia czasu.
17 Kwietnia 2018, godzina 08:09
Oceniono 38 razy 4
~Pani Mirko, lepiej G...no obejść jak w nie wdepnąć, to mściwy i wredny człowiek
Kiedyś i tak źle skończy
16 Kwietnia 2018, godzina 22:51
Oceniono 40 razy 4
~burmistrz Finster działa na szkodę Chojnic i mieszkańców miasta


Ostatni cykl zebrań mieszkańców Chojnic z rożnych dzielnic, które w roku wyborczym zaszczycił swoja obecnością burmistrz Finster jednoznacznie dowodzą, że włodarz świadomie robi wszystko by szkodzić miastu i społeczeństwu. Podczas wszystkich spotkań burmistrz wykazuje marginalne zainteresowanie ważnymi dla społeczeństwa sprawami a główny wysiłek wkłada by na wszelkie sposoby podnieść swój prestiż niepodzielnego władcy, który uzurpuje dla sobie wszystkie końcowe decyduje o jakości życia mieszkańców Chojnic. Zachowanie burmistrza wskazuje, że od społeczeństwa oczekuje jedynie poklasku i pochwal a na krytyków ma swoje sposoby - chamskie personalne ataki i nękanie fałszywymi oskarżeniami z użyciem skorumpowanych przez włodarza chojnickich policjantów, prokuratorów, i sędziów! Przykładów nie muszę podawać bo każdy w Chojnicach dobrze wie jak burmistrz do tej pory przeładował wszystkich oponentów (i ich rodziny) którzy śmieli go publicznie skrytykować!!

W czasie obecnych dzielnicowych spotkań mieszkańców widać jak burmistrz manipuluje, oszukuje, kłamie, i mataczy by postawić na swoim a jednocześnie wyprawia narcystyczne fochy, grymasy, i jest naburmuszony gdy jest zmuszony powiedzieć coś na tematy które chce ukryć lub gdy "na gorąco" jest przyłapany na prymitywnym kłamstwie.

Fundamentem demokracji jest prawda i transparentność tak by mieszkańcy mieli pełnię wiedzy i wszystkie niezbędne informacje by świadomie podejmować ważne dla naszego miasta i społeczeństwa decyzje i wybory. Brak uczciwości, ciągłe kłamstwa i manipulacje, zatajanie i ukrywanie ważnych informacji tak jak i ukryte dysponowanie społecznym majątkiem dyskwalifikują Finstera jako osobę piastującą stanowisko burmistrza Chojnic ponieważ. Chociaż włodarz intelektualnie jest w stanie spełniać obowiązki burmistrza Chojnic jednakże brak mu nawet fundamentalnej społecznej moralności i etyki - cech charakteru niezbędnych dla prawdziwego funkcjonowania demokracji w naszym mieście!

Brak osobistej i społecznej etyki i moralności co rusz dyskwalifikuje Finstera jako osobę mogącą funkcjonować jako demokratyczny samorządowiec!

16 Kwietnia 2018, godzina 18:25
Oceniono 49 razy 13
~burmistrz Finster działa na szkodę Chojnic i mieszkańców miasta

Ostatni cykl zebrań mieszkańców Chojnic z rożnych dzielnic, które w roku wyborczym zaszczycił swoja obecnością burmistrz Finster jednoznacznie dowodzą, że włodarz świadomie robi wszystko by szkodzić miastu i społeczeństwu. Podczas wszystkich spotkań burmistrz wykazuje marginalne zainteresowanie ważnymi dla społeczeństwa sprawami a główny wysiłek wkłada by na wszelkie sposoby podnieść swój prestiż niepodzielnego władcy, który uzurpuje dla sobie wszystkie końcowe decyduje o jakości życia mieszkańców Chojnic. Zachowanie burmistrza wskazuje, że od społeczeństwa oczekuje jedynie poklasku i pochwal a na krytyków ma swoje sposoby - chamskie personalne ataki i nękanie fałszywymi oskarżeniami z użyciem skorumpowanych przez włodarza chojnickich policjantów, prokuratorów, i sędziów! Przykładów nie muszę podawać bo każdy w Chojnicach dobrze wie jak burmistrz do tej pory przeładował wszystkich oponentów (i ich rodziny) którzy śmieli go publicznie skrytykować!!

W czasie obecnych dzielnicowych spotkań mieszkańców widać jak burmistrz manipuluje, oszukuje, kłamie, i mataczy by postawić na swoim a jednocześnie wyprawia narcystyczne fochy, grymasy, i jest naburmuszony gdy jest zmuszony powiedzieć coś na tematy którego chce okryć lub gdy "na gorąco" jest przyłapany na prymitywnym kłamstwie.

Fundamentem demokracji jest prawda i transparentność tak by mieszkańcy mieli pełnię wiedzy i wszystkie niezbędne informacje by świadomie podejmować ważne dla naszego miasta i społeczeństwa decyzje i wybory. Brak uczciwości, ciągłe kłamstwa i manipulacje, zatajanie i ukrywanie ważnych informacji tak jak i ukryte dysponowanie społecznym majątkiem dyskwalifikują Finstera jako osobę piastującą stanowisko burmistrza Chojnic ponieważ. Chociaż włodarz intelektualnie jest w stanie spełniać obowiązki burmistrza Chojnic jednakże brak mu nawet fundamentalnej społecznej moralności i etyki - cech charakteru niezbędnych dla prawdziwego funkcjonowania demokracji w naszym mieście!

Brak osobistej i społecznej etyki i moralności co rusz dyskwalifikuje Finstera jako osobę mogącą funkcjonować jako demokratyczny samorządowiec!


16 Kwietnia 2018, godzina 18:23
Oceniono 43 razy 5
~Ciekawe, czy świadkowie zdarzenia "klika" burmistrza będzie kłamać?
To się okaże, czy uczciwość weźmie górę, czy strach przed wodzem.
16 Kwietnia 2018, godzina 14:56
Oceniono 44 razy 2
~wyborca
Jak tak czytam te wpisy, dochodzę do wniosku, że ratusz na etat powinien zatrudnić jakiegoś kardiologa. Do wyborów co niektórym serduszko może nie wytrzymać.
Tak się zastanawiam. A może te dwa defibrylatory, które mają trafić do straży miejskiej mają być w tym celu zakupione? Któż to wie? http://chojnice24.pl/artykul/26885/defibrylatory-dla-strazy-miejskiej/
16 Kwietnia 2018, godzina 11:58
Oceniono 48 razy -2
~Ale jaja, ale jaja
Jakby Finster przegrał z Dalecką w wyborach na burmistrza. Pani Dalecka, niech Pani startuje.
16 Kwietnia 2018, godzina 11:44
Oceniono 56 razy 6
~Xyz
Może dlatego tak bezczelnie zaatakował Panią Mirkę, że boi się z Nią przegrać. A potem... różne "kwiatki" mógłby wyjść na światło dzienne?
16 Kwietnia 2018, godzina 10:35
Oceniono 59 razy 7
~Największa sztuka to umiejętność przeproszeniem
Człowiek bez kultury osobistej i źle wychowany nie czuje potrzeby przeproszenia co udawadnia wielokrotnie Fin. Prędzej, czy później zapłaci za krzywdy i publiczne obrażanie ludzi, nie jest lepszy od innych, a nawet gorszy i nie jest ponad prawem.
16 Kwietnia 2018, godzina 09:18
Oceniono 56 razy -2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 332.00 343.00 DKKDKK 54.90 56.40
EUREUR 412.00 421.00 RUBRUB 5.30 6.30
CHFCHF 340.00 355.00 NOKNOK 42.30 43.80
GBPGBP 472.00 483.00 SEKSEK 39.10 40.60
Aktualizacja: 2018-04-19 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 334.00 338.50 DKKDKK 55.50 56.20
EUREUR 414.00 418.50 RUBRUB 5.50 5.52
CHFCHF 344.00 353.00 NOKNOK 43.00 43.70
GBPGBP 474.00 480.00 SEKSEK 39.70 40.40
Aktualizacja: 2018-04-19 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2018-04-18

E95 E98 ON LPG
BP 4.95 zł 5.31 zł 4.83 zł 2.07 zł
Circle K 4.92 zł 5.27 zł 4.8 zł 2.04 zł
Lotos Optima 4.95 zł - 4.83 zł 2.04 zł
MZK 4.8 zł 4.9 zł 4.69 zł 2.03 zł
Orlen 4.95 zł 5.22 zł 4.83 zł 2.07 zł
PKS 4.99 zł - 4.88 zł 2.07 zł