Niedziela, 22 Lipca 2018 | Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca | Pogoda: 27°C, 1011 hPa, wiatr 11.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Trwają zebrania osiedlowe

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

 

Dzisiaj (środa 11.04) o godz. 17 spotka się Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 (Żwirki i Wigury), w czwartek o tej samej porze zbiorą się chojniczanie z "piątki" - Osiedle 700-lecia, Kaszubskie. Zebrania mają charakter sprawozdawczy, w ich trakcie przyjmowany jest plan pracy na kolejny rok i budżet, w tym obywatelski. Zachęcamy mieszkańców do zerknięcia w terminarz i uczestnictwa w zebraniach, na których jest okazja do zgłoszenia swoich problemów urzędnikom.


Harmonogram zebrań:

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 1 25.04 (środa), godz. 17 Świetlica SMO Nr 1 przy Placu Jagiellońskim 7

Reklama | Czytaj dalej »



Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 17.04 (wtorek), godz. 17 Zespół Szkół nr 7, ul. Tuwima 2

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 4 26.04 (czwartek), godz. 17 Restauracja „Słoneczna”, ul. Kościerska 9

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 5 12.04 (czwartek), godz. 17 Stołówka Szkoły Podstawowej Nr 5, ul. Wicka Rogali 18

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 11.04 (środa), godz. 17 Restauracja 7, ul. Subisława 7

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 9 18.04 (środa), godz. 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Angowicka 45

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 10 19.04 (czwartek), godz. 17 Przedszkole Niepubliczne „Misiowa Akademia”, ul. Kard. Wyszyńskiego 8

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

56 komentarzy

~Burmistrz znowu zachowal sie po chamsku do kobiety?
Czy tym razem Finio zachował się po chamsku do pani Daleckiej?
I nikt obecny na sali tego nie potępił?

12 Kwietnia 2018, godzina 21:21
Oceniono 220 razy 98
~Publblicznie obrażał i dyskredytował radną M. Dalecka
Pani jest osobą publiczną i powinien Panią publicznie przeprosić. Ale człowiek bez kultury osobistej nie potrafi przeprosić. Widać, że się boi. Dobrze, że chamska i poniżająca wypowiedź została uwieczniona. Pozdrawiam Panią Mirosławe i niech Pani tak dalej nas mieszkańców reprezentuje.
12 Kwietnia 2018, godzina 20:42
Oceniono 219 razy 99
~Jak zachował się włodarz?

Co specyficznie masz na myśli pisząc:
~włodarz na spotkaniu przekroczył normy
pokazał brak kultury osobistej i brak szacunku do kobiet wstyd!!!!!
12 Kwietnia 2018, godzina 15:56


Jak się zachował i w stosunku do kogo?

12 Kwietnia 2018, godzina 19:38
Oceniono 142 razy 22
~to "maly" człowiek
pokazał żałosny spektakl w swoim wydaniu
12 Kwietnia 2018, godzina 16:01
Oceniono 206 razy 94
~włodarz na spotkaniu przekroczył normy
pokazał brak kultury osobistej i brak szacunku do kobiet wstyd!!!!!
12 Kwietnia 2018, godzina 15:56
Oceniono 208 razy 94
~mieszkaniec pięknych Chojnic
dlaczego in vitro zostało przegłosowane bez konsultacji społecznych bez żadnego sondażu ciekawe czy większość mieszkańców-płatników podatków to popiera
12 Kwietnia 2018, godzina 14:27
Oceniono 213 razy 97
~Do poniżej
Buta i pycha kroczy przed upadkiem, oby upadek tego chama był szybki i bolesny, za krzywdy wyrządzane ludziom i przekręty.
12 Kwietnia 2018, godzina 07:24
Oceniono 207 razy 97
~gość
ten facet, który obrazał publicznie kobietę to nikt inny jak debil, psychol, oszołom i karzeł intelektualny
11 Kwietnia 2018, godzina 22:34
Oceniono 203 razy 97
~Do 21.09
Skoro nie podobało się tobie, że ktoś obrażał w twojej obecności kobietę, to dlaczego tolerowałes takiego chama? Przynajmniej mogłeś zwrócić uwagę, albo go wyprosić. Prawdziwy dżentelmen nie pozwoliłby w swojej obecności obrażać kobiety. Jak widać dzisiaj dżentelmenów jak na lekarstwo. Przykre, że tyłu facetów chamów, a dżentelmenów brak.
11 Kwietnia 2018, godzina 22:04
Oceniono 206 razy 96
~Do poniżej
Chama kultury nie nauczysz, szczególnie takiego o wątpliwej moralności, będzie zawsze poniżał kobiety.
11 Kwietnia 2018, godzina 21:19
Oceniono 208 razy 96
~szok
na tym zebraniu doświadczyłem żenującego zachowania człowieka, który po chamsku obrażał kobietę i musieliśmy być tego świadkami, już nigdy na niego nie zagłosuję
11 Kwietnia 2018, godzina 21:09
Oceniono 212 razy 98

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 376.00 DKKDKK 57.00 58.50
EUREUR 427.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 367.00 382.00 NOKNOK 44.70 46.20
GBPGBP 486.00 497.00 SEKSEK 40.80 42.30
Aktualizacja: 2018-07-22 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 367.00 371.00 DKKDKK 57.40 58.30
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 365.00 372.00 NOKNOK 44.50 45.30
GBPGBP 483.00 488.00 SEKSEK 41.10 41.90
Aktualizacja: 2018-07-22 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz protesty w obronie niezawisłości Sądu Najwyższego?




Ceny paliw2018-07-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.17 zł 5.53 zł 4.99 zł 2.36 zł
Circle K 5.15 zł 5.45 zł 4.97 zł 2.33 zł
Lotos Optima 5.15 zł - 5.13 zł 2.33 zł
MZK 5.13 zł 5.28 zł 4.96 zł 2.34 zł
Orlen 5.17 zł 5.42 zł 4.59 zł 2.33 zł
PKS - - - -