Czwartek, 19 Kwietnia 2018 | Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa | Pogoda: 18°C, 1030 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. Krzysztof Różycki

Kolorowe święto ponownie w Chojnicach

 

Zeszłoroczne święto kolorów przyciągnęło sporo młodych chojniczan.

10 czerwca (niedziela) w  Chojnicach na placu Huberta Wagnera odbędzie się Festiwal Święto Kolorów.


Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie święta kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi.

Impreza odbędzie się na terenie zielonym przy Centrum Parku 10 czerwca, w godzinach 16-20. Wstęp bezpłatny! Przyjdź i pokoloruj Chojnice przy muzyce najlepszy DJ-ów.

Link do wydarzenia na Fb

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

5 komentarzy

~tata
Brońmy nasze dzieci przed tęczową propagandą - gender . Pogonić zboczone i wynaturzone ścierwa feministyczne . Jak te dzieci wyglądają ?
18 Kwietnia 2018, godzina 17:40
Oceniono 2 razy 2
~do - poniżej
Ty DEBILU nie widzisz że to ty jesteś największym ZEREM i prosiakiem w okolicy ?
17 Kwietnia 2018, godzina 20:58
Oceniono 3 razy 3
~wypowiedź kruchcianego intelektualisty
Taka można powiedzieć do katolików, że katolicyzm:
~suweren
Jest dla głupków i ludzi niepoważnych zmanipulowani przez jakiegoś głupka , a dzieciaki nieuświadomione w tym uczestniczą . Czas włączyć myślenie !
17 Kwietnia 2018, godzina 20:37


17 Kwietnia 2018, godzina 20:48
Oceniono 5 razy -1
~suweren
Impreza dla głupków i ludzi niepoważnych zmanipulowana przez jakiegoś głupka , a dzieciaki nieuświadomione w tym uczestniczą . Czas włączyć myślenie !
17 Kwietnia 2018, godzina 20:37
Oceniono 6 razy 2
~Ciekawe dlaczego kler katolicki jezcze nie potepil tej imprezy?

Bez problemów nasi lokalni plebani i posłuszni im katoliccy fanatycy religijni potępiali Halloween i przebieranie się w kostiumy by 2 miesiące później organizować na wzór Halloween marsz przebierańców z wykorzystaniem kostiumów z Halloween ulicami miasta jako pochód 3 króli do udziału w którym zmuszali młodzież i dzieci tak samo jak za komuny szkolne dzieci były zmuszane do udziału w pochodzie 1-szo majowym!

Co się stało tym razem? Czy świętoszki i posłuszni im fanatycy już zmęczyli się ciągłym szukaniem urojonych wrogów i szerzeniem wobec nich katolickiej nienawiści?

Wszak najbardziej uświęconą i wielowiekową katolicką tradycją jest torturowanie i palenie na stosie heretyka i topienie jakiejś wyselekcjonowanej kobiety jako czarownicy!

16 Kwietnia 2018, godzina 18:37
Oceniono 11 razy 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 332.00 343.00 DKKDKK 54.90 56.40
EUREUR 412.00 421.00 RUBRUB 5.30 6.30
CHFCHF 340.00 355.00 NOKNOK 42.30 43.80
GBPGBP 472.00 483.00 SEKSEK 39.10 40.60
Aktualizacja: 2018-04-19 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 334.00 338.50 DKKDKK 55.50 56.20
EUREUR 414.00 418.50 RUBRUB 5.50 5.52
CHFCHF 344.00 353.00 NOKNOK 43.00 43.70
GBPGBP 474.00 480.00 SEKSEK 39.70 40.40
Aktualizacja: 2018-04-19 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2018-04-18

E95 E98 ON LPG
BP 4.95 zł 5.31 zł 4.83 zł 2.07 zł
Circle K 4.92 zł 5.27 zł 4.8 zł 2.04 zł
Lotos Optima 4.95 zł - 4.83 zł 2.04 zł
MZK 4.8 zł 4.9 zł 4.69 zł 2.03 zł
Orlen 4.95 zł 5.22 zł 4.83 zł 2.07 zł
PKS 4.99 zł - 4.88 zł 2.07 zł