Poniedziałek, 25 Czerwca 2018 | Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma | Pogoda: 19°C, 1017 hPa, wiatr 11.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. KPP Chojnice

Policjanci sadzili drzewa na terenach ponawałnicowych

Policjanci z czerskiego komisariatu wspólnie z innymi wolontariuszami wzięli udział w ogólnokrajowej akcji „1000 drzew na minutę”. Sadzili drzewa na terenach lasów zniszczonych podczas nawałnicy, która przeszła nad naszym powiatem w ubiegłoroczne wakacje. Mundurowi z udziałem lokalnej społeczności zasadzili kilkaset nowych drzew na zrębie w Leśnictwie Spierwia, dając początek nowemu pokoleniu drzew w naszych borach.


Mundurowi z Komisariatu Policji w Czersku wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pn. „1000 drzew na minutę”, polegającej na zwiększeniu ilości drzewostanów w Polsce. Akcja zorganizowana została przez Nadleśnictwo Czersk, na którego terenie znajduje się Leśnictwo Spierwia. - To właśnie na jego terenie doszło do jednych z większych zniszczeń drzewostanu podczas ubiegłorocznej tragicznej w skutkach nawałnicy. Policjanci wraz z leśnikami, wolontariuszami oraz lokalną społecznością posadzili kilkaset nowych drzewek - mówi st. sierż. Justyna Przytarska z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

Reklama | Czytaj dalej »



Akcja zorganizowana została przez Nadleśnictwo Czersk, pod patronatem Lasów Państwowych oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska. Czerscy policjanci nie pierwszy raz zaangażowali się w tego typu akcję.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~Zielone ma być na górze!

Mam nadziej, że ktoś wyjaśnił naszym dzielnym policjantom jak sadzić sadzonki - zielone powinno być zawsze u góry a korzenie zakopane w ziemi!

23 Kwietnia 2018, godzina 23:01
Oceniono 5 razy 5
~Chojniczanin
Piękna jak i On , przekazał jej wszystko co najbrzydsze - skrzywdził ją niemiłosiernie .
23 Kwietnia 2018, godzina 21:19
Oceniono 30 razy 30
~Tommy Lee
Do poniżej
Fakt dwa świniopasy
23 Kwietnia 2018, godzina 21:14
Oceniono 35 razy 35
~Alex
No corke Mariusz J. ma prześliczną.
Takiego praszczura z bliska zobaczyć - bezcenne .
23 Kwietnia 2018, godzina 21:12
Oceniono 35 razy 35
~Najcudowniejszy czlowiek w Chojnicach
Czy Mariusz Jan.... prowadził dzis obserwacje policjantow ?
Czy obserwował przez lornetke gdzie parkują ?
Czy jego corka Magda Jan..... zaczeła płacić twarzowe ?
Czy Mariusz Jan.... w tym tygodniu jeszcze zawita do prokuratury ?
O tym dowiemy się w tym tygodniu.
23 Kwietnia 2018, godzina 21:11
Oceniono 41 razy 41
~Powrót do PRL-u czyli PIS=PRL-bis
W czasach podobno słusznie minionych też wiele rzeczy wykonywano w tzw. czynie społecznym, no i teraz po latach demokracji stare pryki zatęskniły za tamtym ustrojem. Nie chodzi bynajmniej o czyny społeczne, ale o różne zakazy i nakazy które wprowadza się dla dobra obywateli.
23 Kwietnia 2018, godzina 20:27
Oceniono 10 razy 8
~Kto pozwolił aby ten łysy policjant
nosił brodę jak Talib? Spotkasz takiego na ulicy i będziesz miał prawo pomyśleć, że to przebieraniec.
23 Kwietnia 2018, godzina 17:10
Oceniono 10 razy 10
~~czytelnik
a, policjanci w ramach pracy?
23 Kwietnia 2018, godzina 13:23
Oceniono 10 razy 10

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 376.00 DKKDKK 57.00 58.50
EUREUR 427.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 367.00 382.00 NOKNOK 44.70 46.20
GBPGBP 486.00 497.00 SEKSEK 40.80 42.30
Aktualizacja: 2018-06-25 17:52
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 369.00 373.00 DKKDKK 57.70 58.40
EUREUR 431.00 435.00 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 372.00 379.00 NOKNOK 45.10 45.80
GBPGBP 489.00 494.00 SEKSEK 41.30 42.00
Aktualizacja: 2018-06-25 17:52
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno wypłacić przedszkolom niepublicznym dotację na dzieci wyższą niż minimalna, czyli 75 % kosztów funkcjonowania samorządowego przedszkola?




Ceny paliw2018-06-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.09 zł 5.45 zł 4.99 zł 2.07 zł
Circle K 5.06 zł 5.41 zł 4.96 zł 2.05 zł
Lotos Optima 5.06 zł - 4.93 zł 2.05 zł
MZK 5.06 zł 5.23 zł 4.93 zł 2.07 zł
Orlen 5.09 zł 5.37 zł 4.99 zł 2.07 zł
PKS - - - -