Środa, 23 Maja 2018 | Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty | Pogoda: 19°C, 1023 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Metalowiec walczy o 'Podwórko talentów Nivea'

O niebanalny plac zabaw stara się 248 lokalizacji z całej Polski, w tym najmłodsze osiedle w Chojnicach. Dzisiaj ruszyło głosowanie internautów, które potrwa do 21 czerwca. Zachęcamy do oddawania głosów!


Podwórka Nivea posiadają 3 strefy - artystyczną, sportową i naukową - na których znajdują się nowoczesne i różnorodne sprzęty pomagające odkryć dziecięce talenty. Wśród nich niezwykłe planetarium, naukowa piaskownica czy nietuzinkowa ścianka wspinaczkowa. Organizator akcji zbuduje łącznie 20 podwórek, w tym 5 ocenionych najlepiej przez jury oraz po 5 w kategoriach: poniżej 20 tysięcy mieszkańców, od 20 do 60 tysięcy, 60 tysięcy - w głosowaniu internautów.

Reklama | Czytaj dalej »



- W tym roku lokalizacja proponowana przez nas jest nowa. Dotychczas promowany był Skwerek Wielewski, tym razem w gronie kilku osób wybraliśmy zupełnie inne miejsce, a mianowicie Osiedle Metalowiec, czyli na terenie byłego ROD Metalowiec - mówi Radosław Osiński z chojnickiego ratusza.  Dlaczego wybór padł akurat na Metalowca? -  Prawie wszystkie osiedla wzbogaciły się o place zabaw i inne tego typu tereny. Będzie jeszcze program rządowy OSA i powstaną następne place zabaw - wyjaśnia urzędnik.

Wytypowane miejsce na Metalowcu usytuowane jest przy ul. Metalowej. Powierzchnia terenu wynosi ok. 2200 m2. wymagana  powierzchnia dla podwórka Nivea wynosi ok. 400 m2. - Na wskazanym ternie mieszkańcy osiedla planują także pobudować świetlicę - informuje Osiński.

Głosowanie na stronie Nivea trwa do 21 czerwca.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

31 komentarzy

~Czy burmistrz cierpiał na bolesne hemoroidy?

Czy to było powodem zatrudnienia Irminy w ratuszu?


~Marco Polo
Tak lizał rowa, aż kolega pozbył się hemoroidów.
11 Maja 2018, godzina 21:07


16 Maja 2018, godzina 21:45
Oceniono 13 razy 1
~Witaj Irmino Misiewicz
widać, że stołek już dopasowałeś na swoje 4 litery, który ci kumpel załatwił i nawet użyczył ci swojego stołka, abyś zaistniał
16 Maja 2018, godzina 21:21
Oceniono 13 razy 1
~w tych żałosnych wypocinach włodarza
jest stek kłamstw i manipulacji. Widać, że nerwy całkowicie mu puszczają, To jest bardzo zły człowiek otoczony sitwą kumpli
14 Maja 2018, godzina 17:48
Oceniono 17 razy -1
~Marcin Dobaj
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
14 Maja 2018, godzina 17:02
Oceniono 18 razy -10
~Do Kamila Kaczmarka
Bardzo dobrze wypunktowałeś największego kłamcę i manipulatora. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy i za oszustwa przyjdzie kiedyś czas zapłaty.
14 Maja 2018, godzina 16:28
Oceniono 22 razy -2
~Gdy zgodnie z życzeniem burmistrza powstanie asfaltowa ścieżka rowerowa na Zielone Wzgórza ...
... to burmistrz będzie mógł ze swoją wnuczką chodzić na plac zabaw na metalowiec ładnie wyasfaltowaną ścieżką a nie po błocie jakie jest tak obecnie!

14 Maja 2018, godzina 15:12
Oceniono 24 razy 4
~Z Zielonych Wzgórz będzie blisko do placu zabaw na metalowcu.


Burmistrz myśli pro-aktywnie i planuje budowę ładnego i trwałego placu zabaw na metalowcu bo to tylko krótki spacer z jego domu na Zielonych Wzgórzach. Gdy będzie miał ochotę zabrać wnuczkę na spacer by pobawiła się na ładnym placu zabaw to będzie miał blisko do metalowca.

14 Maja 2018, godzina 15:11
Oceniono 22 razy 2
~To są dziennikarzyny na usługach
zakłamanego najjaśniejszego, kiedyś i tak zapłaci za swoje oszustwa.
14 Maja 2018, godzina 14:18
Oceniono 21 razy -1
~Opozycjo,
Bardzo proszę sprawdzić za ile kolejny pseudo dziennikarz, nie mówiąc o sprzedanej Irminie, sprzedał się włodarzowi i promuje obrzydliwe, kłamliwe paszkwile chyba się erdtman zwie
14 Maja 2018, godzina 12:31
Oceniono 21 razy -1
~Irmina, od kiedy PRAWDA jest hejtem?
Sprzedać się i być sługusem to jest naprawdę obrzydliwe
14 Maja 2018, godzina 09:30
Oceniono 22 razy -2
~Irmina
Pozdrowienia.
14 Maja 2018, godzina 08:28
Oceniono 22 razy 0
~Ja też zagłosowałem i napisałem elegancki hejt.

Oby to głosowanie dało efekt by burmistrz mógł chodzić ze swoją wnuczką na plac zabaw.

14 Maja 2018, godzina 08:27
Oceniono 24 razy -2
~Ja już zagłosowałem by Arek miał na metalowcu plac zabaw i
napisałem urzekający komentarz pod tym tematem!

Irmina dziękuję za zachętę.
14 Maja 2018, godzina 08:16
Oceniono 24 razy -2
~R.Osiński
Zamiast marnować energię na hejt pod moim adresem, proszę spożytkować ją na głosowanie w akcji NIVEA. Więcej będzie z tego korzyści.
14 Maja 2018, godzina 08:02
Oceniono 20 razy 8
~Czy burmistrz cierpiał na hemoroidy?

Czy to było powodem zatrudnienia Irminy w ratuszu?

~Marco Polo
Tak lizał rowa, aż kolega pozbył się hemoroidów.
11 Maja 2018, godzina 21:07


13 Maja 2018, godzina 17:23
Oceniono 42 razy 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 361.00 373.00 DKKDKK 56.80 58.30
EUREUR 424.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 363.00 378.00 NOKNOK 44.30 45.80
GBPGBP 484.00 497.00 SEKSEK 41.00 42.50
Aktualizacja: 2018-05-23 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 370.00 DKKDKK 57.30 58.00
EUREUR 427.00 431.50 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 367.00 373.00 NOKNOK 44.90 45.60
GBPGBP 488.00 493.00 SEKSEK 41.40 42.10
Aktualizacja: 2018-05-23 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno wypłacić przedszkolom niepublicznym dotację na dzieci wyższą niż minimalna, czyli 75 % kosztów funkcjonowania samorządowego przedszkola?




Ceny paliw2018-05-23

E95 E98 ON LPG
BP 5.19 zł 5.55 zł 5.09 zł 2.17 zł
Circle K 5.16 zł 5.51 zł 5.06 zł 2.17 zł
Lotos Optima 5.16 zł - 5.06 zł 2.17 zł
MZK 5.08 zł 5.2 zł 5.01 zł 2.17 zł
Orlen 5.19 zł 5.44 zł 5.09 zł 2.17 zł
PKS - - - -