Piątek, 22 Czerwca 2018 | Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza | Pogoda: 15°C, 1014 hPa, wiatr 17.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
oprac. (aw), fot. Twitter KP PSP Chojnice

Pożar lasu w Nadleśnictwie Rytel

Dzisiaj (6.06) przed godziną 12 rozpoczęła się walka strażaków z pożarem lasu w okolicach Kruszki (Jasnowo). W ogniu stanęły 2 ha lasu i sterty drewna składowanego po nawałnicy. W akcji udział bierze kilkanaście zastępów straży pożarnej i samoloty gaśnicze. Ogień został opanowany, już się nie rozprzestrzenia. Trwa dogaszanie.



Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

16 komentarzy

~Iza
Do ~ pisowscy leśnicy - Czy Pan oszalał? Gdzie Ty człowieku szukasz polityki, w wichurze? Widział Pan reakcję leśników na skutek tej nawałnicy? Pan nie widział łez mieszkańców i leśników, bo Pan sam żeś ani jednej widać nie uronił... Wiesz Pan jak to boli, kiedy np. 40 lat ciężkiej pracy... w ciągu kilku minut, leży na ziemi? Umie Pan to sobie wyobrazić? Nie widzi Pan, ile ciężkiej roboty leśnikom przysporzyła ta nawałnica, ile strat? Umie Pan liczyć? Widział pan pracę tych ludzi? I abstrahując, jeśli nie widzi Pan różnicy między wycinką Puszczy a skutkami bow echo, to ja nie mam pytań, czekam tylko aż napiszesz Pan, że nawałnicę zrobił Kaczyński a leśnicy mu klaskali. :/ No trochę empatii ..
12 Czerwca 2018, godzina 16:34
Oceniono 21 razy 15
~Do Trolla co nigdy nie śpi
Przez noc co godzinę dawałeś minusy. Kiedy ty śpisz pajacu?

Minusuj, minusj,minusuj chuju!
Minusuj ty lewacka, antykatolicka świnio, ekoczubku, platformiarzu i stary komuchu. Napierdalaj wariacie. Całą noc nie spałeś i trzepałeś minusy!

Niech ci jakiś leśnik namierzy IP i obije twój lewackiryj!
12 Czerwca 2018, godzina 07:48
Oceniono 27 razy 15
~pisowscy leśnicy
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
12 Czerwca 2018, godzina 00:11
Oceniono 63 razy -35
~Iza
Tak, zgadza się! Myślałam, że to jakiś nieszkodliwy człowiek, który pojawił się tam przypadkowo, że zabłądził, że ktoś go tam podrzucił przy półwyspie z łódki (tak zrozumiałam z jego opowieści ) - bo jak mówiłam, nie widziałam go nigdy wcześniej.. A tu się okazuje, że on tam "mieszka". . szok.. no i faktycznie, jeśli on tam wciąż jest - to stanowi olbrzymie zagrożenie... pomijam już kłusownictwo, ale rozpalony ogień w połamanym lesie?.. dramat. :/ Do tej pory ten gościu był dla nas zagadką, teraz już mniej więcej wiemy z kim mieliśmy do czynienia. .. dziękuję za ostrzeżenie i pozdrawiam - Iza z Bydgoszczy )
11 Czerwca 2018, godzina 20:49
Oceniono 49 razy 15
~Do Iza
Tak to o tym "Indianinie" mowa. Lepiej go od razu omijać z daleka, bo jak ktoś rozszyfruje jego kłamstwa to ten staje się agresywny. No a sluchać na spokojnie jego zmyślonych historii po prostu się nie da. Znak rozpoznawczy: długie włosy w kitku i różaniec na szyi. Omijać z daleka!
11 Czerwca 2018, godzina 20:02
Oceniono 48 razy 16
~Iza
Mam pytanie - mówiąc o "menelu", macie na myśli niejakiego Waldka? Mój Boże.. w zeszłym roku, kiedy można jeszcze było biwakować nad Śpierewnikiem, przyplątał się do nas twierdząc, że jest Indianinem mającym cudowne moce.. od 30 lat jeździłam nad Śpierewnik a gościa pierwszy raz widziałam.. wypił nam kilka piw, wypalił papierosy i zostawił trochę rybek - jak się później okazało, kłusował na jeziorze prądem.. :/
11 Czerwca 2018, godzina 19:48
Oceniono 48 razy 16
~Do trolla debila
Trollu deblu, który dodałeś tu kilka komentarzy poniżej.
Jesteś debilem do kwadratu bo:
- bronisz menela nożownika
- oskarżasz leśników o podpalenie drewna
- pod każdym tematem dodajesz swoje debilne wpisy wykazując się brakiem logicznego myślenia
- minusujesz jak umysłowo chory wszystkie posty, które nie pasują do twojego widzimisię
09 Czerwca 2018, godzina 17:01
Oceniono 57 razy 15
~Menel z wyspy miał już zarzut
posiadania materiałów wybuchowych, więc nie lekceważyłbym tych podejrzeń. Popytajcie w Kłodawie i Pawłowie!
09 Czerwca 2018, godzina 16:56
Oceniono 64 razy 16
~Żenada
Niektóre komentarze powinny zostawać od razu usuwane skoro nie ma odpowiedzialności za wypowiadane słowa! Jak można kierować takie obelgi wobec leśników! Kim jesteście i na czym się znacie wypowiadając się w taki sposób na temat naszej pracy!? Nie macie zielonego pojęcia na czym ta praca polega i że to nie zawód tylko powołanie! I że nie jeden z nas gotów byłby gasić ten pożar własnymi rękami w imię Waszych Lasów! Mam nadzieję, że doczekam prywatyzacji i tego jak na las będziecie patrzeć przez ogrodzenie!
07 Czerwca 2018, godzina 23:53
Oceniono 77 razy 13
~Wystarczy przeanalizować kto skorzystał na pożarze lasu?
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Czerwca 2018, godzina 19:27
Oceniono 107 razy -31
~celowe podpalenie?
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Czerwca 2018, godzina 15:27
Oceniono 111 razy -29
~Człowiek
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Czerwca 2018, godzina 13:14
Oceniono 111 razy -31
~Do dwóch poniżej
Siedzi na wyspie w nocy, a w dzień łazi kupę kilometrów po lesie dookoła i rozpala ogniska, więc czego nie rozumiecie???

Wybrał taki styl życia? To jest bezdomny, co chodzi po lesie pomimo zakazu, rozpala ogniska w pobliżu wiatrołomów stwarzając zagrożenie pożarowe, żebrze na alkohol a jak ktoś mu nie da to grozi nożem i zachowuje się jakby był chory psychicznie . To nie jego sprawa tylko odpowiednich organów. Znają go w Lotyniu, Nicponiach, Objezierzu, Wysokiej, Pawłowie, Kłodawie, Gockowicach, niektórzy nawet w Nowej Cerkwii, Rytlu, Raciążu i Silnie. Jak widać rewir ma duży. Podejrzewanie, podkreślam podejrzewanie a nie posądzanie go jest uzasadnione!
07 Czerwca 2018, godzina 12:22
Oceniono 104 razy 14
~Spierewnik przed Rytlem
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Czerwca 2018, godzina 10:31
Oceniono 109 razy -27
~Nie podpala się swego domu
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Czerwca 2018, godzina 10:29
Oceniono 112 razy -28

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 376.00 DKKDKK 57.00 58.50
EUREUR 427.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 367.00 382.00 NOKNOK 44.90 46.40
GBPGBP 486.00 498.00 SEKSEK 40.90 42.40
Aktualizacja: 2018-06-22 14:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 368.00 372.00 DKKDKK 57.50 58.10
EUREUR 429.00 433.00 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 371.00 378.00 NOKNOK 45.30 45.90
GBPGBP 488.00 493.00 SEKSEK 41.40 42.10
Aktualizacja: 2018-06-22 14:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy miasto powinno wypłacić przedszkolom niepublicznym dotację na dzieci wyższą niż minimalna, czyli 75 % kosztów funkcjonowania samorządowego przedszkola?




Ceny paliw2018-06-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.09 zł 5.45 zł 4.99 zł 2.07 zł
Circle K 5.06 zł 5.41 zł 4.96 zł 2.05 zł
Lotos Optima 5.06 zł - 4.93 zł 2.05 zł
MZK 5.06 zł 5.23 zł 4.93 zł 2.07 zł
Orlen 5.09 zł 5.37 zł 4.99 zł 2.07 zł
PKS - - - -