Środa, 18 Lipca 2018 | Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta | Pogoda: 21°C, 1008 hPa, wiatr 11.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Dzieci znalazły zwłoki 49-letniego chojniczanina

W środę (4.07) wieczorem trójka dzieci znalazła ciało mężczyzny. Do zdarzenia doszło w okolicy ul. Mickiewicza w Chojnicach.


Funkcjonariusze z chojnickiej komendy zgłoszenie otrzymali około godz. 19. - Otrzymaliśmy informację, że w okolicy ul. Mickiewicza trójka dzieci natknęła się na ciało mężczyzny. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem, która przeprowadziła oględziny. Potwierdzono, że to ciało 49-letniego mieszkańca Chojnic, który nie posiadał stałego miejsca zamieszkania - informuje st. sierż. Justyna Przytarska rzecznik prasowy chojnickiej policji. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do badań sekcyjnych, które mają pomóc w ustaleniu przyczyny śmierci mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

11 komentarzy

~Anna
Nauczyciele , prawnicy , lekarze to zawody gdzie maja zlewke na maksa
Powinni mieć tak samo płacone
08 Lipca 2018, godzina 07:51
Oceniono 13 razy 5
~OLA
Fakt nauczyciel za to olewajstwo powinien mieć na dzień dobry 1500 zl
po paru latach jak się pokaze z dobrej strony 2500 tys
a dopiero po 10 latach 3 tys na reke
2 MSC WOLNEGO PLATNE FERIE I WSZYSTKIE SWIETA
WIEC UWAZAM ZE MAJA ZA DUZO
08 Lipca 2018, godzina 07:50
Oceniono 16 razy 6
~OSKAR
NAUCZYCIELE TO NIEROBY
MAJA DUZO WOLNEGO
WAKACJE , FERIE I WIECZNIE NARZKEJA
08 Lipca 2018, godzina 07:48
Oceniono 14 razy 6
~Do CXSA
Jeśli jesteś półgłówkiem , jak się wyrażasz o rządzących , to chyba jak na półgłówka zarabiasz w sam raz . chyba , jako półgłówek nie pracujesz w policji bo za ten wpis powinieneś wylecieć na zbyty pysk ! Co mają powiedzieć np, nauczyciele mgr. w tym nauczyciel dyplomowany też zarabia 3. 300 zł brutto
08 Lipca 2018, godzina 07:17
Oceniono 15 razy -7
~do poniżej:
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Lipca 2018, godzina 15:53
Oceniono 44 razy -10
~Policjant ???? Kryteria ???
A co tam dużo trzeba biorą każdego debila
07 Lipca 2018, godzina 15:40
Oceniono 40 razy 16
~CXSA
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Lipca 2018, godzina 08:45
Oceniono 46 razy -18
~XXXX
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Lipca 2018, godzina 08:28
Oceniono 43 razy -11
~xxxxxxx
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Lipca 2018, godzina 08:25
Oceniono 41 razy -15
~czy ktoś jeszcze naiwnie wierzy chojnickiej policji i prokuraturze?

Chojnicka policja i prokuratura ze względu na korupcyjne powiązania z wieloma chojnickimi lokalnymi "eminencjami" nie zasługuje na zaufanie bo w przeszłości tuszowali i zacierali przestępstwa wielu ludzi z korupcyjnymi wpływami! Z czasem prawda wypłynie i tak na wierzch i okaże się co właściwie stało się z tym bezdomnym człowiekiem.

Nie byłbym zdziwiony gdyby w internecie pojawiły się nagrania jak to grupa chojnickich osiłków "bawi się" z tym bezdomnym człowiekiem.

05 Lipca 2018, godzina 16:09
Oceniono 62 razy 20
~DO DIABŁA
O co tu chodzi? Co się dzieje w tym Naszym skromnym pięknym MIEŚCIE ???
05 Lipca 2018, godzina 16:01
Oceniono 52 razy 22

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 376.00 DKKDKK 57.00 58.50
EUREUR 427.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 367.00 382.00 NOKNOK 44.70 46.20
GBPGBP 486.00 497.00 SEKSEK 40.80 42.30
Aktualizacja: 2018-07-18 12:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 365.00 370.00 DKKDKK 57.40 58.10
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 365.00 372.00 NOKNOK 45.00 45.60
GBPGBP 482.00 487.00 SEKSEK 41.40 42.10
Aktualizacja: 2018-07-18 12:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz protesty w obronie niezawisłości Sądu Najwyższego?




Ceny paliw2018-07-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.17 zł 5.53 zł 4.99 zł 2.36 zł
Circle K 5.15 zł 5.45 zł 4.97 zł 2.33 zł
Lotos Optima 5.15 zł - 5.13 zł 2.33 zł
MZK 5.13 zł 5.28 zł 4.96 zł 2.34 zł
Orlen 5.17 zł 5.42 zł 4.59 zł 2.33 zł
PKS - - - -