Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018 | Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela | Pogoda: 24°C, 1013 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. KPP Chojnice

Waldemar Goliński najpopularniejszym dzielnicowym

 

Zakończył się plebiscyt „Najpopularniejszy dzielnicowy województwa pomorskiego". Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej. W powiecie chojnickim triumfował asp.sztab. Waldemar Goliński z Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach.


O przyznaniu tytułów zdecydowali mieszkańcy, którzy oddawali głosy na swoich „policjantów pierwszego kontaktu”. Największą liczbę głosów w całym województwie zdobyła mł. asp. Ewa Kulas, dzielnicowa z IV Komisariatu, który podlega Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku.

Oprócz tego każda Komenda Miejska i Powiatowa Policji w województwie pomorskim, wyłoniła swoich zwycięzców, którzy zdobyli największą ilość punktów w swoich rejonach. W powiecie chojnickim Najpopularniejszym dzielnicowym okazał się asp.sztab. Waldemar Goliński z Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach.

Reklama | Czytaj dalej »



- Celem ogłoszonego plebiscytu było wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego policjanta dzielnicowego w województwie pomorskim oraz popularyzowanie sylwetek dzielnicowych wśród mieszkańców naszego regionu - mówi st. sierż. Justyna Przytarska rzecznik prasowy chojnickiej policji.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

14 komentarzy

~CIEKAWY
ciekawe.
jak pan RADNY Waldemar głosował w sprawie
dodatku specjalnego

dla Pana STAROSTY

30 Lipca 2018, godzina 05:46
Oceniono 14 razy 10
~wyborca

ciekawi mnie z jakiego ugrupowania Pan Waldemar
startował w wyborach,
bo jak głosuje i za kim teraz głosuje to widać..




30 Lipca 2018, godzina 05:37
Oceniono 14 razy 10
~zbyszek k

Waldku my starzy gliniarze wiemy jaki byleś i jaki jesteś.....
30 Lipca 2018, godzina 05:34
Oceniono 13 razy 11
~wyborca
Śmieszą mnie takie plebiscyty. W większości z nich jest możliwość za pieniądze (za sms-y) nabijania sobie anonimowo głosów. Niejeden już sam siebie zgłosił do takiego plebiscytu a potem już tylko rzucał kasą, żeby pojawiały się kolejne głosy. Za parę stówek można sobie kupić takie zwycięstwo w plebiscycie a potem chwalić się znajomym. Pzrykładem jest nasz burmistrz, który za pieniądze podatników kupował sobie laury popularności.
29 Lipca 2018, godzina 19:32
Oceniono 14 razy 10
~Hycel
A ja to sę cieszę, że nie wygrał pan Kanapka albo Papryka, czy jak ich tam zwał.
29 Lipca 2018, godzina 13:15
Oceniono 25 razy 9
~renatka
każdy kto zna Waldemara to wie jaki on jest ambitny
26 Lipca 2018, godzina 08:22
Oceniono 33 razy 19
~?????????
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
26 Lipca 2018, godzina 08:13
Oceniono 37 razy -11
~Gość
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
24 Lipca 2018, godzina 23:16
Oceniono 57 razy -37
~Wysylal wszyskim smsy
Aby na niego glosowano, tylko tym zyl, a inne sprawy szly na dalszy plan. Kto go zna to wie jaki to czlowiek.
21 Lipca 2018, godzina 12:55
Oceniono 69 razy 51
~ospina
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
21 Lipca 2018, godzina 11:19
Oceniono 68 razy -48
~Chojnczanka
Plebiscyt do kitu to typowa ustawka mozna glosowac do woli wystarczy że wezmie sie glosuje np z tabletu ,czy z innej wyszukiwarki czyli do maksa a niby tylko mozna oddac glos jeden raz dziennie Pan Waldemar stworzyl sobie sam dla siebie taka mozliwość i czy to ferr
21 Lipca 2018, godzina 10:57
Oceniono 56 razy 22
~wyborca
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
21 Lipca 2018, godzina 06:10
Oceniono 70 razy -30
~Ooo
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lipca 2018, godzina 13:02
Oceniono 76 razy -40
~Moje gratulacje Panie Waldemarze
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
20 Lipca 2018, godzina 10:01
Oceniono 67 razy -29

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 373.00 382.00 DKKDKK 56.70 58.20
EUREUR 425.00 434.00 RUBRUB 5.30 6.40
CHFCHF 370.00 385.00 NOKNOK 43.60 45.10
GBPGBP 474.00 485.00 SEKSEK 40.10 41.60
Aktualizacja: 2018-08-20 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 375.00 379.00 DKKDKK 57.20 57.90
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.40 6.30
CHFCHF 375.00 382.00 NOKNOK 44.10 44.70
GBPGBP 476.50 481.50 SEKSEK 40.60 41.20
Aktualizacja: 2018-08-20 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy masz już dość panujących upałów?




Ceny paliw2018-08-16

E95 E98 ON LPG
BP 5.12 zł 5.48 zł 4.95 zł 2.33 zł
Circle K 5.1 zł 5.4 zł 4.93 zł 2.31 zł
Lotos Optima 5.1 zł - 4.93 zł 2.31 zł
MZK 5.06 zł 5.26 zł 4.89 zł 2.31 zł
Orlen 5.12 zł 5.38 zł 4.95 zł 2.3 zł
PKS - - - -