Środa, 15 Sierpnia 2018 | Imieniny: Marii, napoleona, Stelii | Pogoda: 18°C, 1013 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
(aw), fot. az

280 flag na stulecie Niepodległej

Na 96 dni przed setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości centrum Chojnic zostało przyozdobione flagami. - Dzisiaj kończymy rozwieszanie - mówi burmistrz Arseniusz Finster.


We wtorek (7.08) przyozdobione zostało serce miasta. Biało-czerwona w towarzystwie flagi miejskiej i unijnej dumnie powiewa na ul. Kościuszki i Starym Rynku.  Flagi zostaną powieszone jeszcze dzisiaj na ul. 31 Stycznia, Sukienników i części Gdańskiej.

- Łącznie 280 flag. W tym 140 polskich, 70 unijnych i 70 miejskich - informuje włodarz Chojnic. Koszt zakupu flag zamknął się w kwocie 3700 zł, 4 tys. zł kosztowały obejmy. Montażem zajmuje się pracownik ratusza.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

7 komentarzy

~Do IDIOTY poniżej:
A co ty szukasz kretynie w UE? Jeżeli ci nie pasuje, to wypie..... za wschodnią granicę!
10 Sierpnia 2018, godzina 20:51
Oceniono 7 razy 5
~Ja
A co tam szuka flaga ue żenada co za pasztet to powiesił?
09 Sierpnia 2018, godzina 17:24
Oceniono 14 razy -8
~Tak
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
09 Sierpnia 2018, godzina 09:28
Oceniono 15 razy -13
~Do: Polaka
Gdyby głupota umiała fruwać latałbyś niczym gołębica. Jeśli się czegoś nie rozumie lepiej milczeć niż wyjść na nieuka i ignoranta. Ale przypuszczam, że tacy jak ty są bezrefleksyjni.
08 Sierpnia 2018, godzina 20:30
Oceniono 24 razy 14
~Czy zapomniano o najważniejszej fladze?

Jako funkcjonalne państwo wyznaniowe i jako kolonia watykańska czy nie powinniśmy mieć wywieszonych na ulicach frag watykańskich zamiast flag polski, unii, i miasta?

08 Sierpnia 2018, godzina 19:14
Oceniono 21 razy 9
~Czy to już szowinistyczny nacjonalizm?

Oto przykład ignorancji narodowego szowinisty:
~Polak
Co wspólnego z odzyskaniem niepodległości przez Polskę ma Unia Europejska?
W dniu 11 listopada 1918 roku doszło do zawarcia rozejmu pieczętującego ostateczną klęskę Niemiec.
Wieszanie po 100 latach chorągiewki Unii, zdominowanej przez byłego zaborcę, to jakaś kpina, której nie można wytłumaczyć upałem. To raczej niewypał dużego kalibru.
08 Sierpnia 2018, godzina 14:38


Ten as intelektu brak wiedzy interpretuje jako wiedze!

Ponieważ ten szowinistyczny intelektualista nie wie nic o tym jak podzielona została Europa po 1 wojnie światowej to ten brak wiedzy jest dla niego polem do snucia własnych bzdurnych wymysłów i interpretacji! Oto akademicki przykład jeszcze jednego narodowca czerpiący wiedze historyczna jedynie z kruchcianego "uniwersytetu" i "nauk" pisowskich narodowych socjalistów!

Takiej ignorancji nie można wytłumaczyć jedynie upałem!

08 Sierpnia 2018, godzina 16:06
Oceniono 34 razy 24
~Polak
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
08 Sierpnia 2018, godzina 14:38
Oceniono 37 razy -25

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 372.00 384.00 DKKDKK 56.80 58.30
EUREUR 424.00 436.00 RUBRUB 5.30 6.40
CHFCHF 373.00 388.00 NOKNOK 44.20 45.70
GBPGBP 475.00 488.00 SEKSEK 40.50 42.00
Aktualizacja: 2018-08-15 09:16
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 376.00 381.00 DKKDKK 57.20 58.00
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 5.40 6.30
CHFCHF 378.00 385.00 NOKNOK 44.60 45.40
GBPGBP 479.00 484.00 SEKSEK 41.00 41.80
Aktualizacja: 2018-08-15 09:16
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy masz już dość panujących upałów?




Ceny paliw2018-08-14

E95 E98 ON LPG
BP 5.12 zł 5.48 zł 4.95 zł 2.33 zł
Circle K 5.1 zł 5.4 zł 4.93 zł 2.33 zł
Lotos Optima 5.1 zł - 4.93 zł 2.33 zł
MZK 5.06 zł 5.26 zł 4.9 zł 2.34 zł
Orlen 5.12 zł 5.38 zł 4.95 zł 2.33 zł
PKS - - - -