Niedziela, 21 Października 2018 | Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza | Pogoda: 4°C, 1027 hPa, wiatr 1.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. (aw)

Zaginął kot Czarek

Zwierzę ma charakterystyczne rude futro w cętki i gruby ogon, jest dużym Brytyjczykiem około 5 kg. Ostatnio widziano go w poniedziałek (6.08) na osiedlu Leśnym, w okolicach ulicy Wrzosowej i Borówkowej. Jeśli posiadacie jakikolwiek informacje na temat Czarka zrozpaczona właścicielka  prosi o kontakt pod numerem telefonu 573 339 285. -  Niestety w momencie zaginięcia Czarek nie miał na sobie obroży - mówi pani Wioleta.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

9 komentarzy

~Do IDIOTY poniżej:
Zadowolony jesteś głupku z tych kilku swoich wpisów, pod różnymi nickami? Ten kotek którego szukają jest o wiele mądrzejszy niż ty pajacu. Każdy zwierzak jest wiecej wart od śmieci twojego pokroju.
11 Sierpnia 2018, godzina 14:29
Oceniono 16 razy 8
~jola wiola czesia stasia
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Sierpnia 2018, godzina 13:14
Oceniono 25 razy -13
~ale tragedia
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Sierpnia 2018, godzina 13:13
Oceniono 23 razy -15
~ewa
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
11 Sierpnia 2018, godzina 13:10
Oceniono 22 razy -14
~gdy Czarek zgłodnieje to wróci do domu

Przy dobrej i cieplej pogodzie Czarek zwiedza okolice. Za jakiś czas zgłodnieje i zatęskni za swoim domem i mam nadzieje wróci do swojej właścicielki.

10 Sierpnia 2018, godzina 19:24
Oceniono 14 razy 8
~ixi
Przed chwilą widziałem bardzo podobnego kota na os. Kolejarz na ul. Armii Ludowej przy skrzyżowaniu z K. Jagiellończyka. Na zdjęciu nie widać całego, więc nie potrafię ocenić, ale ten tutaj miał na brzuszku białe futro, no i bardzo puchaty ogon.
10 Sierpnia 2018, godzina 15:50
Oceniono 11 razy 5
~Wiola - właścicielka
Kochani! Dostałam informacje, że Czarek był widziany ok 4 km przed Babilonem, na trasie na Bytów. Nie wiem na ile to prawdziwe, ale nie znaleźliśmy go, mimo kilkugodzinnych poszukiwań...
Jeśli kokolwiek wybiera się na spacer po tej okolicy bardzo proszę o zwrócenie uwagi czy nie zobaczycie go gdzieś w pobliżu.
10 Sierpnia 2018, godzina 10:06
Oceniono 18 razy 10
~:)
10 Sierpnia 2018, godzina 07:32
Oceniono 16 razy -8
~POMOCY!!!!
SZUKAJCIE LUDZIE KOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To zawsze tragedia dla właściciela - pomóżcie!
09 Sierpnia 2018, godzina 20:49
Oceniono 22 razy 14

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodawanie komentarzy zawieszone na czas ciszy wyborczej.

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało zablokowane.

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 367.00 379.00 DKKDKK 56.60 58.10
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.40 6.40
CHFCHF 368.00 383.00 NOKNOK 44.40 45.90
GBPGBP 481.00 494.00 SEKSEK 40.50 42.00
Aktualizacja: 2018-10-20 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 371.00 376.00 DKKDKK 57.10 57.70
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.50 6.20
CHFCHF 371.00 378.00 NOKNOK 44.90 45.50
GBPGBP 484.00 489.00 SEKSEK 41.00 41.60
Aktualizacja: 2018-10-20 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz protesty w obronie niezawisłości Sądu Najwyższego?




Ceny paliw2018-10-16

E95 E98 ON LPG
BP 5.2 zł 5.56 zł 5.21 zł 2.52 zł
Circle K 5.17 zł 5.47 zł 5.17 zł 2.52 zł
Lotos Optima 5.17 zł - 5.17 zł 2.52 zł
MZK 5.13 zł 5.33 zł 5.14 zł 2.52 zł
Orlen 5.17 zł 5.47 zł 5.17 zł 2.52 zł
PKS 5.17 zł - 5.17 zł 2.52 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.